Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

SEO e un rahat cu apa

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
GXG1963

GXG1963

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.02.2006
Am un site care se bazeaza pe SEO de un an. Nu va intru in amanunte cu citi bani l-am sustinut (pe acest site) cu linkuri (adevarate) pe Softpedia, care mi-a generat sute de mii de pagini. Undeva, cindva, cineva, a fost putin suparat de aceste cresteri reale...pe bani grei si m-a raportat la google/spam.  In momentul actual eu nu am nici-o pb. numai ca altii pot avea din punct de vedere al SEO. -SEO astazi exista -miine nu mai este. niciodata sa nu va bazati pe astia care spun ca va fac site-uri si SEO-Search Engine Optimization. VA MINT. Orice nou Site este optimizat de Google in momentul cind apare nou. (Arox. 6 luni). Dupa aia va dau un sfat -INCHIDETI-L!

#2
conqueror

conqueror

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 28.01.2006
Man, la ce te referi exact? Si eu am un site... sunt oarecum in situatia ta. Fii te rog mai concret (eventual da un Private Massage - PM) daca nu vrei sa faci public.
Mie mi l-a indexat Google-ul, si momentan, chiar daca am bagat si eu bani in seo, nu am probleme.
Sincer, ma intereseaza treaba...

Cheers  B)

#3
vimp

vimp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,337
  • Înscris: 03.12.2004
E ceva dubios cu google. N-am inteles exact problema ta, la mine fenomenul a fost cam asa : am urmarit ca site-ul meu sa apara in cautare google dupa doua cuvinte cheie, unul de uz general si unul mai rarut. De jumate de an a fost ba primul ba mai gaseste-l daca poti. Precizez ca nu am avut link-uri pe alte site-uri si nici structura site-ului nu am modificat-o. Si nici nu ma pricep la SEO. Hac...

#4
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
nenea, limbajul si gramatica sunt cele doua chestii care ne deranjeaza.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate