Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Uniunea Salvati Romania

* * * * - 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
10770 replies to this topic

#9271
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:20, said:

Crezi că fac parte din vreun partid?

Adică dacă am macar o legătură cu vreun partid.
Nu am zis asa ceva , nu-ti cer eu socoteala , dar esti profund nesincer  si bineinteles profund daunator pt o asa propaganda.
Ideea e daca realizezi acest lucru , ai constinta la acest comportament  si daca ti-l asumi , cum ar fi normal , barbateste

#9272
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,988
  • Înscris: 14.09.2004

View Post86-APP, on 15 noiembrie 2018 - 18:48, said:

La așa ceva , așa indemn comunist ". Sa conduca oamenii. Pentru toti si nu doar pentru ei"....omul devine mai atent la Dumnezeu ...
Vai de mine dar 86 nu mai este usr-isti fascisti ? Ce si cum ati facut ?  V-ati scos limba si ati intors-o pe partea cealalta ? Posted Image

#9273
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:25, said:


Nu am zis asa ceva , nu-ti cer eu socoteala , dar esti profund nesincer  si bineinteles profund daunator pt o asa propaganda.
Ideea e daca realizezi acest lucru , ai constinta la acest comportament  si daca ti-l asumi , cum ar fi normal , barbateste

Îmi asum că nu fac parte din politic. Dar majoritatea de aici, păreți că faceți politica grupa mare.

Ce vreau sa va transmit tuturor.

Având în vedere că 60% din populație nu mai votează este numai vina voastră. Încrederea se câștigă cu greu. Aveți frâiele țării în mâini, unii mai mult, alții mai putin. Eu, un om de rand, va rog sa incercati sa va puneți la o masa rotundă și să discutați. Cel mai important lucru este aceasta țară pentru mine si, de asemenea, și pentru voi. Cat timp veți fi unii împotriva celorlalți nu veți reuși sa faceti nimic bun pentru noi.
Romanii nu va mai votează, singurii care votează sunt aparatele de propaganda și câțiva care mai cred in clasa politică actuală. Nu mai avem încredere în voi. In nici unii.

Va rog sa vă dați seama că dacă aveți implicare mai mare, dorința mai mare, daca reprezintă ceva tara asta pentru voi, tot poporul va va susține. Depinde strict de voi (voi apăreți la tv, nu noi) cum veți hotărî să mergeți mai departe.

E prima data când, cred, că vorbesc direct cu oameni importanți din tara.

Edited by Travertin2_0, 15 November 2018 - 19:38.


#9274
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:38, said:

Ce vreau sa va transmit tuturor.

Vezi tu atita timp cit transmiti  pe genul neutru   confirmi  ca faci o munca murdara , o fi importanta pt tine tara , dar nu tara astaPosted Image

Edited by ciine, 15 November 2018 - 19:45.


#9275
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:44, said:



Vezi tu atita timp cit transmiti  pe genul neutru   confirmi  ca faci o munca murdara , o fi importanta pt tine tara , dar nu astaPosted Image
Tu nu faci parte dintre cei cărora le.am transmis mesajul.

#9276
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:46, said:

Tu nu faci parte dintre cei cărora le.am transmis mesajul.
Vezi tu , eu nu ma aplec la fenta si nu am uitat istoria dar crezi ca e sanatos pt aceasta tara sa arunci mesaje subliminale intr-o populatie saraca cu duhul si asta nu numai din cauza ei??

Edited by ciine, 15 November 2018 - 19:54.


#9277
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:51, said:


Vezi tu , eu nu ma aplec la fenta si nu am uitat istoria dar crezi ca e sanatos pt aceasta tara sa arunci mesaje subliminale intr-o populatie saraca cu duhul si asta nu numai din cauza ei??

Tu nu ai noțiunile termenilor. Deci nu ai putere de decizie.

Sărac cu duhul = persoana care lasă la o parte starea sa naturala, lasă la o parte eu.ul interior, se da la o parte și îl lasă pe Dumnezeu să lucreze prin el. Este posibil sa ai dreptate, totuși, și tare m.as bucura.

#9278
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:57, said:

Tu nu ai noțiunile termenilor. Deci nu ai putere de decizie.

Sărac cu duhul = persoana care lasă la o parte starea sa naturala, lasă la o parte eu.ul interior, se da la o parte și îl lasă pe Dumnezeu să lucreze prin el. Este posibil sa ai dreptate, totuși, și tare m.as bucura.

Am toate notiunile termenilor  numai saraci cu duhul au adus la putere o astfel de clasa politica si cad zic ~sarac cu duhul ~ inclina mai mult catre sarac decit catre duh

#9279
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 20:05, said:



Am toate notiunile termenilor  numai saraci cu duhul au adus la putere o astfel de clasa politica si cad zic ~sarac cu duhul ~ inclina mai mult catre sarac decit catre duh

Qed nu știi ce vorbești.

#9280
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 20:06, said:

Qed nu știi ce vorbești.
Hai nu o da ca ciordache Posted Image , concentreaza-te

#9281
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 20:09, said:


Hai nu o da ca ciordache Posted Image , concentreaza-te

La bărbații cică totul în creier e delimitat in cutii. Scoți cutia cu fotbal și vb despre fotbal. Scoți cutia cu politica, vb despre politica. Însă cutia preferata a bărbaților este "empty box", o cutie care nu conține nimic. E cutia aia când zapezi la tv sau stai cu ochii căscați larg fara sa gândești nimic. Asta am făcut io azi. Am scos empty boxul, m.am setat pe softpedia și nu am făcut mai nimic.

#9282
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 20:15, said:

La bărbații cică totul în creier e delimitat in cutii. Scoți cutia cu fotbal și vb despre fotbal. Scoți cutia cu politica, vb despre politica. Însă cutia preferata a bărbaților este "empty box", o cutie care nu conține nimic. E cutia aia când zapezi la tv sau stai cu ochii căscați larg fara sa gândești nimic. Asta am făcut io azi. Am scos empty boxul, m.am setat pe softpedia și nu am făcut mai nimic.

Cred ca oriunde si oricand valoarea unui om sta in cutiuta aia cu cinste si moralitate, altfel ne amagim degeaba ajungem semidocti si conducem Romania.

#9283
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 20:21, said:



Cred ca oriunde si oricand valoarea unui om sta in cutiuta aia cu cinste si moralitate, altfel ne amagim degeaba ajungem semidocti si conducem Romania.

Tu știi că vorbești numai în clisee, lozinci? Așa ești doar pe net sau și în realitate?

#9284
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,988
  • Înscris: 14.09.2004

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 20:32, said:



Tu știi că vorbești numai în clisee, lozinci? Așa ești doar pe net sau și în realitate?
Venind de la cineva care a venit pe softpedia cu empty box...e chiar ceva ;)

#9285
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004
[ https://i.redd.it/f0ogu60yxiy11.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Cand francezii sunt mai romani ca psd-istii..

#9286
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
pesedistii sunt romani?!!!  dupa cum se comporta sunt anti-romani!

#9287
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postgeo76com, on 15 noiembrie 2018 - 21:08, said:


Venind de la cineva care a venit pe softpedia cu empty box...e chiar ceva ;)

De mâine fac pauză că am de lucru.

#9288
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,417
  • Înscris: 28.11.2017
Pesedeii si infectia pesede au o groaza de pupincuristi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate