Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)
 Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 

Statul politienesc Roman

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
75 replies to this topic

#55
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Ne jucam cu vorbele atat de usor....auzi la el ....stat politienesc....

#56
superior

superior

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 19.07.2010

View PostBebeluka, on 29 august 2016 - 19:35, said:

Ok.Si? Ce am de ascuns? Nimic. Mi se rupe daca sunt urmarit,si cineva imi detecteaza si se delecteaza cu basinile...
Sa fie sanatosi,si la mai mare.
Daca in acest fel imi este asigurata linistea si securitatea personala si a familiei/cunoscutilor,sunt de acord.
Ca nu mi s-a cerut acordul..poate fi o alta problema...
Dar,la fel,mi s-a cerut parerea cu privire la numarul de parlamentari...Ii doare in pix de parerea mea...



am sa montez doua camere in locuinta ta: una in dormitor si una in toaleta.

nu-ti cer parerea amplasarii lor. nu ai nimic impotriva, sunt sigur, pentru ca nu ai nimic de ascuns.

Edited by superior, 29 August 2016 - 23:03.


#57
Bebeluka

Bebeluka

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 983
  • Înscris: 28.07.2015

View Postsabazios, on 29 august 2016 - 21:07, said:

Softpedia da toate datele voastre SRI-ului

nu am citit asta in regulament

Care regulament..Al tau cu Softpedia..Sau al Softpedia cu organele de drept..?

View Postvyctoras1985, on 29 august 2016 - 21:08, said:

adica stai.....exista o obligatie in a te lasa urmarit de alta fiinta umana care poate in imperfectiunea ei mai face si greseala sa foloseasca toate datele in scop personal?

Im nomentul inscrierii pe Softpedia ne-am oferit cu buna stiinta si nesilit de nimeni niste date...Nu eram de acord,nu ne faceam cont aici...
Astea sunt "riscurile" Posted Image

P.S. Ce tot vorbim de date personale...Ce date personale extrem de ...personale au fost necesare la insrierea pe Softpedia,incat sa ne fie frica ca aceste date vor fi folosite de te miri ce "agenturi straine" sau romanesti?

View Postsuperior, on 29 august 2016 - 23:01, said:

am sa montez doua camere in locuinta ta: una in dormitor si una in toaleta.

nu-ti cer parerea amplasarii lor. nu ai nimic impotriva, sunt sigur, pentru ca nu ai nimic de ascuns.

Eh...Asa ne place noua..sa ducem la extrem....
Si o camera in vasul de toaleta....Sa se poata face analiza completa a functionalitatii sistemului digestiv...nu?

Sa nu exageram...NU de asta este vorba in acest topic

#58
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006

View Postsabazios, on 29 august 2016 - 20:56, said:

ma bucur ca razi ... dar exista mai multe feluri de a rade ... unele nu tocmai inteligente

PS: stiu foarte bine cum a fost "atunci" ... foarte foarte probabil ... mult mai bine decat "talica"
Expliciteaza afirmatia. Adevarul e ca mie imi face placere sa rad de aia care vorbesc, dar nu prea stiu despre ce e vorba. De curand am facut-o la sectia Electronica...
Daca sti cum a fost atunci, ma bucur. Dar eu nu prea cred. Sa incep cu inceputul. Luna si anul nasterii. Pt ca daca aveai 2 ani in decembrie 89..mai bine TACIIIIIIIII..

M-a amuzat faptul ca cineva poate fi santajat cu poza prin care unchiul sau tatal i-o punea vecinei. Interesanta afirmatie.
Hai sa o demontez asa, la nivel de om care a trecut prin viata..
O intreb pe vecina. Dta, femeie maritata te-ai regulat cu unchiul? Daca prima data imi da cu geanta in cap e nashpa,..mai nasol e daca imi sare cu unghiile in ochi, ca doar am facut-o curva...
Daca aia imi zice NU, e poate si mai grav. Pt ca ma da in judecat ca ii stric casa..
Dar daca zice, da, eram majora, si am avut chef, ce pot sa ii fac? E ilegal? Unde scrie ca daca faci sex incalci legea? Eu recunosc ca am facut sex si in baie si in padure si pe o campie, si pe plaja si pe drumul de costisa care ducea spre plaja de la 2Mai, langa un camp de maci..Si nu cu mine..Asa ca daca nu stiti cum e, va spun. E altfel..Am amintiri frumoase...
Pe de alta parte, ma pot uita la fotografia cu unchiu si sa o studiez. Daca e alb negru, mai treaca mearga, pt ca puteai sa o developezi singur. Eu aveam laborator si da, am fotografiat si reviste....
Daca e color e mai nashpa, pt ca trebuia sa ai aparatura scumpa.... Nu, nu am avut..
Oricum nu cred ca puteai sa developezi poze XXX la atelierel foto ale vremii. . Eu nu as fi avut curajul...Era trecut in codul penal..
Stiu cat costa o poza color in anii lui Cesca, ce marimi  (6*9 cm) se purtau, cum erau taiate marginile, -am avut ghilotina cu franjuri-
Cum am fotografiat si chiar filmat pe pelicula cinematografica, am poze si  filme vechi, care s-au decolorat datorita trecererii a peste 30 de ani..Asa ca daca vi cu calitate muc si sfarc, HD, te flituiesc urgent..
Asa ca stiind toate amanuntele astea, ma uit din start ciudat la o poza de acum 30 de ani....
In plus am auzit de PhotoShop. Un coleg de la job mi-a luat moaca si m-a pus in poza lui Otto Wendigen, primul As al submarinelor germane...
Asa ca am o preafrumoasa poza sepia in care apar intr-o uniforma de capitan de submarin germane din primul razboi mondial si sunt plin de medalii. Eu, care am -10 dioptrii de prin clasa a VIII-a, asa ca Marina Militara..
Si ce se intampla daca candidatul spune, wau, femeia pare incantata...Nu il credeam asa de tare in ...pe tatal/unchiul meu. Deci si eu am ...Ce poti sa ii faci?
Asa ca in cateva randuri am demontat rapid santajul...Si dupa ce mi se prezinta poza, fac o conferinta de presa si spun, sariti, au incercat sa ma sanatajeze cu facatura asta..
Sfatul meu:ganditi, inspirati, expirati, si apoi scrieti..

#59
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,067
  • Înscris: 09.08.2005

View PostASCENDED, on 29 august 2016 - 20:13, said:

Dacã nu am fãcut nimic ilegal cu ce m-ar afecta în mod negativ o astfel de supraveghere?
Pãi poate fiindcã ai fãcut totuși ceva, nu ilegal, dar ceva ce nu ai vrea sã fie public. Nu existã om fãrã un secret mititel, acolo. Bãieții la asta viseazã - sã aibã material pentru o pîrghie în caz cã e nevoie...

View PostBebeluka, on 30 august 2016 - 04:46, said:

Eh...Asa ne place noua..sa ducem la extrem....
Si o camera in vasul de toaleta....Sa se poata face analiza completa a functionalitatii sistemului digestiv...nu?
Sa nu exageram...NU de asta este vorba in acest topic
Mai ales cã avem experiența extremului prin care am trecut nu foarte de demult. Se pare cã uitãm repede...
Crezi cã e așa de greu sã ajungi la ceva și mai rãu? Mai ales cã tehnologia evolueazã, metodele de verificare și control devin din ce în ce mai greu de contracarat - asta dacã nu vrei sã te muți în vîrf de munte și sã trãiești din ce vînezi - așa cã o metodã de frînat tendințele de centralizare și access nelimitat la orice informație despre cetãțean e musai necesarã.


PS - sper totuși cã e ce a zis shefu_de_combinat - un gheșeft între amicii tuturor, prietenii știe de ce și alte asemenea mulgãtorii de bani publici în schimbul cãrora se va livra, cîndva, o marfã de doi bani care va funcționa din doi în patru.

Edited by radunic, 30 August 2016 - 08:51.


#60
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
@radunic,
Tu chiar crezi că dacă aș fi făcut ceva ilegal,aș spune la toată lumea?
Sau aș face cum e la modă acum să postez pe Facebook tot ce fac?
De unde ar ști cineva că eu am făcut ceva ilegal,dacă eu nu spun la nimeni și am făcut singur acea ilegalitate?
Nu aș spune la nimeni.
Dar,pentru că nu prea am făcut(nu sunt un sfânt),nu aș avea de ce să mă deranjeze un astfel de demers.
Mai ales că situația poate este cum am spus mai sus.
Și apoi,dacă se va face așa,ce vom face?
Nu vom mai comanda pizza?
Nu vom mai ieși la o bere cu amicii?
Nu ne vom mai duce la job?
Adică:
Cu ce ne-ar afecta viața de zi-cu-zi o astfel de măsură?
Întreb și eu,poate în necunoștință de cauză.

Edited by ASCENDED, 30 August 2016 - 09:25.


#61
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013

View PostBebeluka, on 30 august 2016 - 04:46, said:





Im nomentul inscrierii pe Softpedia ne-am oferit cu buna stiinta si nesilit de nimeni niste date...Nu eram de acord,nu ne faceam cont aici...
Astea sunt "riscurile" Posted Image

P.S. Ce tot vorbim de date personale...Ce date personale extrem de ...personale au fost necesare la insrierea pe Softpedia,incat sa ne fie frica ca aceste date vor fi folosite de te miri ce "agenturi straine" sau romanesti?



tu confunzi un sistem de prindere a robotilor ca sa nu posteze pe softpedia cu un sistem de urmarire a datelor personale reale? pai pe mail niciodata nu iti cere cineva sa iti dai 100% datele reale. spre exemplu poti sa iti faci o adresa de mail asa de kiki pe care sa o folosesti la crearea tuturor conturilor pe orice forum.

View PostPrien, on 30 august 2016 - 08:49, said:

Expliciteaza afirmatia. Adevarul e ca mie imi face placere sa rad de aia care vorbesc, dar nu prea stiu despre ce e vorba. De curand am facut-o la sectia Electronica...
Daca sti cum a fost atunci, ma bucur. Dar eu nu prea cred. Sa incep cu inceputul. Luna si anul nasterii. Pt ca daca aveai 2 ani in decembrie 89..mai bine TACIIIIIIIII..

M-a amuzat faptul ca cineva poate fi santajat cu poza prin care unchiul sau tatal i-o punea vecinei. Interesanta afirmatie.
Hai sa o demontez asa, la nivel de om care a trecut prin viata..
O intreb pe vecina. Dta, femeie maritata te-ai regulat cu unchiul? Daca prima data imi da cu geanta in cap e nashpa,..mai nasol e daca imi sare cu unghiile in ochi, ca doar am facut-o curva...
Daca aia imi zice NU, e poate si mai grav. Pt ca ma da in judecat ca ii stric casa..
Dar daca zice, da, eram majora, si am avut chef, ce pot sa ii fac? E ilegal? Unde scrie ca daca faci sex incalci legea? Eu recunosc ca am facut sex si in baie si in padure si pe o campie, si pe plaja si pe drumul de costisa care ducea spre plaja de la 2Mai, langa un camp de maci..Si nu cu mine..Asa ca daca nu stiti cum e, va spun. E altfel..Am amintiri frumoase...
Pe de alta parte, ma pot uita la fotografia cu unchiu si sa o studiez. Daca e alb negru, mai treaca mearga, pt ca puteai sa o developezi singur. Eu aveam laborator si da, am fotografiat si reviste....
Daca e color e mai nashpa, pt ca trebuia sa ai aparatura scumpa.... Nu, nu am avut..
Oricum nu cred ca puteai sa developezi poze XXX la atelierel foto ale vremii. . Eu nu as fi avut curajul...Era trecut in codul penal..
Stiu cat costa o poza color in anii lui Cesca, ce marimi  (6*9 cm) se purtau, cum erau taiate marginile, -am avut ghilotina cu franjuri-
Cum am fotografiat si chiar filmat pe pelicula cinematografica, am poze si  filme vechi, care s-au decolorat datorita trecererii a peste 30 de ani..Asa ca daca vi cu calitate muc si sfarc, HD, te flituiesc urgent..
Asa ca stiind toate amanuntele astea, ma uit din start ciudat la o poza de acum 30 de ani....
In plus am auzit de PhotoShop. Un coleg de la job mi-a luat moaca si m-a pus in poza lui Otto Wendigen, primul As al submarinelor germane...
Asa ca am o preafrumoasa poza sepia in care apar intr-o uniforma de capitan de submarin germane din primul razboi mondial si sunt plin de medalii. Eu, care am -10 dioptrii de prin clasa a VIII-a, asa ca Marina Militara..
Si ce se intampla daca candidatul spune, wau, femeia pare incantata...Nu il credeam asa de tare in ...pe tatal/unchiul meu. Deci si eu am ...Ce poti sa ii faci?
Asa ca in cateva randuri am demontat rapid santajul...Si dupa ce mi se prezinta poza, fac o conferinta de presa si spun, sariti, au incercat sa ma sanatajeze cu facatura asta..
Sfatul meu:ganditi, inspirati, expirati, si apoi scrieti..

1 in primul rand ca poporimea de obicei nu se uita bine la probe. e suficient sa iti puna cineva eticheta si gata......
2 nu stiu ce zici tu de poze hd si nu stiu ce.....cert e ca orice proba pe bune poate fi folosita ca instrument de santaj .......
3 zici ca n-are lumea ce zice...adica tu ceri cam asa: dupa ce s-a patat imaginea si posibil sa ajunga cineva chiar cu dosar penal pe baza unei folmari ilegale sa vii dupa aia sa zici ca las' domne ca si asa nu e mare lucru poza aia? pai stai de ce sa ma ancheteze pe mine statul pentru o poza facuta oricum ilegal indiferent ce as fi facut?

View PostASCENDED, on 30 august 2016 - 09:24, said:

@radunic,
Tu chiar crezi că dacă aș fi făcut ceva ilegal,aș spune la toată lumea?
Sau aș face cum e la modă acum să postez pe Facebook tot ce fac?
De unde ar ști cineva că eu am făcut ceva ilegal,dacă eu nu spun la nimeni și am făcut singur acea ilegalitate?
Nu aș spune la nimeni.
Dar,pentru că nu prea am făcut(nu sunt un sfânt),nu aș avea de ce să mă deranjeze un astfel de demers.
Mai ales că situația poate este cum am spus mai sus.
Și apoi,dacă se va face așa,ce vom face?
Nu vom mai comanda pizza?
Nu vom mai ieși la o bere cu amicii?
Nu ne vom mai duce la job?
Adică:
Cu ce ne-ar afecta viața de zi-cu-zi o astfel de măsură?
Întreb și eu,poate în necunoștință de cauză.

deci dupa tine e nimic sa fii filmat? pai sa zicem ca te filmeaza cineva...apoi subit ziarele de casa ale mai marilor incep sa te porcaiasca in fel si chip....... apoi ti se intrumenteaza un dosar ilegal.....apoi vin unii si zic : va filmam deci daca iesiti din conduita obligatorie veti fi arestati.......

#62
lefcadio

lefcadio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 11.06.2016

View PostBebeluka, on 29 august 2016 - 19:35, said:

Ok.Si? Ce am de ascuns? Nimic. Mi se rupe daca sunt urmarit,si cineva imi detecteaza si se delecteaza cu basinile...
Sa fie sanatosi,si la mai mare.
Daca in acest fel imi este asigurata linistea si securitatea personala si a familiei/cunoscutilor,sunt de acord.
Ca nu mi s-a cerut acordul..poate fi o alta problema...
Dar,la fel,mi s-a cerut parerea cu privire la numarul de parlamentari...Ii doare in pix de parerea mea...
Se putea sa nu apara un aparator al sclaviei care-si linge lanturile cu extaz?

#63
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View Postvyctoras1985, on 30 august 2016 - 09:54, said:

deci dupa tine e nimic sa fii filmat? pai sa zicem ca te filmeaza cineva...apoi subit ziarele de casa ale mai marilor incep sa te porcaiasca in fel si chip....... apoi ti se intrumenteaza un dosar ilegal.....apoi vin unii si zic : va filmam deci daca iesiti din conduita obligatorie veti fi arestati.......
1)Hai să nu sărim la extreme fantastice;
2)Ziarele pot scrie porcării despre oricine,chiar și fără poze.Plus că tehnologia permite cam oricui să facă un filmuleț(sau foto) cu altcineva în orice fel de ipostază,chiar dacă s-a întâmplat sau nu în realitate;
3)Te poți alege cu dosar penal și acum(dacă nu ți-ai dat încă seama).
Chiar dacă este fictiv,și dovedești că ai dreptate,răul a fost deja făcut.
Percepția lumii asupra ta a fost schimbată,și nici o hotărâre judecătorească nu o va mai aduce pe "făgașul normal".

Și apoi,de unde știi că nu ai fost deja filmat?
Doar că poate ai fost un caz neinteresant pentru ei,altfel ....  .

#64
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
1 care extreme? s-a mai intamplat....pai ce rcezi ca pe vremea lu ceasca nu se asculta sau filma? atata tot ca nu aveau tehnologia de astazi
2 asta nu e un motiv sa nu te ingrijorezi
3 pai te poti alege...ilegal chiar ...deci you maked my point

#65
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Și crezi că dacă acestă măsură nu va fi implementată,gata am scăpat?
"Ne-a trecut glonțu' pe la ureche"?
Mai ales că este foarte posibil ca pe omul de rând să nu-l afecteze în mare măsură.

#66
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
la drept vorbind...astfel de servicii si personaje sunt niste "ghosts"....nimeni nu stie ce fac si cu ce se ocupa...si nimeni nu poate garanta nimic....asa ca da ...poti sa pui intr-o lege cate "masuri de siguranta" vrei.....cine are interesul sa faca vreo nazbatie tot o face fara acordul nimanui ....

#67
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013
@ASCENDED: tu de PATRIOT Act al SUA ai auzit?
După nain-ilevăn „nește băjeți” deștepți au scornit treaba asta. Adicătelea, tu cetățean de rând îți vezi de treaba ta la magazin, dar când ieși afară, băieții te poftesc într-un Suburban negru cu geamuri negre și-ți spun că ei „cred” că tu ești terorist și te rețin în baza Patriot Act. Asta înseamnă că te pot reține cât vor, pot să te abuzeze cât vor și cum vor, iar tu n-ai nici un drept. Dacă mergi la un judecător, acesta îți va respinge cererea pe baza...Patriot Act. Nu-i SF, e cruda realitate.
Se poate întâmpla oricărui individ de pe teritoriul SUA.

#68
Marcel_P

Marcel_P

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,113
  • Înscris: 08.02.2013
Aşa-i cînd un serviciu e condus de generali făcuţi la apelul bocancilor! Posted Image
Ce pierde prostanul nostru serviciu de informaţii prin supravegherea în masă a cetăţenilor?

Quote

.......  Rezultatele chestionarului arată că persoanele cărora li se amintise că sunt sub supravegherea în masă a guvernului au fost mai puţin dispuse să îşi exprime ideile, dacă acestea estimau că ar putea fi contrare opiniei majorităţii. În spatele acestui fenomen se află aşa-numita ''spirală a tăcerii'', o teorie enunţată în anii 1970 care demonstrează că oamenii au tendinţa să îşi reprime opinia dacă aceasta diferă de cea a colegilor lor, de teamă că vor fi izolaţi. Mai multe studii au evidenţiat faptul că internauţii de pe reţelele de socializare sunt supuşi în mod deosebit acestui fenomen.
Acest nou studiu arată că spirala tăcerii îşi are originea şi în frica de programele de supraveghere în masă dezvăluite de fostul consultant al NSA Edward Snowden în 2013. ''Mulţi oameni cu care am vorbit au spus că nu le pasă de supravegherea online pentru că nu încalcă nicio lege şi nu au nimic de ascuns'', a afirmat Elizabeth Stoycheff în Washington Post. ''Consider că această modalitate de justificare este extrem de tulburătoare'', a adăugat autoarea studiului. Cei care au declarat că nu au nimic de ascuns au fost de fapt cei care s-au autocenzurat cel mai mult în mediul online în cadrul studiului, conform Washington Post. ...........
Sursa :Supravegherea în masă atrage după sine autocenzura  


View PostBebeluka, on 29 august 2016 - 19:35, said:

Ok.Si? Ce am de ascuns? Nimic. Mi se rupe daca sunt urmarit,si cineva imi detecteaza si se delecteaza cu basinile...
Sa fie sanatosi,si la mai mare.
Daca in acest fel imi este asigurata linistea si securitatea personala si a familiei/cunoscutilor,sunt de acord.
Ca nu mi s-a cerut acordul..poate fi o alta problema...
Dar,la fel,mi s-a cerut parerea cu privire la numarul de parlamentari...Ii doare in pix de parerea mea...  
Cunoaştem că dvs. n-aveţi nimic de ascuns! V-am văzut în centru fără pantaloni şi fără boxeri pe stradă! Posted Image
Dacă vă vedea şi Poliţia vă putea da amendă pentru ... prea multă transparenţă! Posted Image

Edited by Marcel_P, 30 August 2016 - 14:07.


#69
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,155
  • Înscris: 04.02.2011

View PostBebeluka, on 29 august 2016 - 19:35, said:

Ok.Si? Ce am de ascuns? Nimic. Mi se rupe daca sunt urmarit,si cineva imi detecteaza si se delecteaza cu basinile...
Sa fie sanatosi,si la mai mare.
Daca in acest fel imi este asigurata linistea si securitatea personala si a familiei/cunoscutilor,sunt de acord.
Ca nu mi s-a cerut acordul..poate fi o alta problema...
Dar,la fel,mi s-a cerut parerea cu privire la numarul de parlamentari...Ii doare in pix de parerea mea...
Fix așa.. aa, mai trebuie controlatã și nevasta, o orã va face sex cu un angajat SRI, nu de alta, dar nu vrei sã fii în nesiguranțã cu o nevastã neverificatã, nu? :naughty:

#70
Bebeluka

Bebeluka

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 983
  • Înscris: 28.07.2015

View Postlefcadio, on 30 august 2016 - 09:58, said:

Se putea sa nu apara un aparator al sclaviei care-si linge lanturile cu extaz?
Hai ca vad ca ne legam la sireturi...
Ramai tu "neurmarit"...Lasa sa fiu eu "aparator al sclaviei" si lispit de paranoia si departe de toate ...teoriile conspirationiste de peste tot...
Nu-i asa ca extraterestrii sunt printre noi...Si toate guvernele lumii ascund asta..? Lol..

View PostMarcel_P, on 30 august 2016 - 14:05, said:

Cunoaştem că dvs. n-aveţi nimic de ascuns! V-am văzut în centru fără pantaloni şi fără boxeri pe stradă! Posted Image
Dacă vă vedea şi Poliţia vă putea da amendă pentru ... prea multă transparenţă! Posted Image
Mda...Imi pare rau ca am picioarele mai subtiri..E genetic...Oricat as trage la sala,muschii se formeaza un picut mai greu..Dar peste ani si ani..o sa fie mai bine :)
Apropo....Care centru? Posted Image

View Postbenis, on 30 august 2016 - 14:44, said:

Fix așa.. aa, mai trebuie controlată și nevasta, o oră va face sex cu un angajat SRI, nu de alta, dar nu vrei să fii în nesiguranță cu o nevastă neverificată, nu? Posted Image
Ce sa mai spun....La fel...Din fericire,n-am fost depistat cu paranoia..desi prin natura meseriei fac ceva controale anuale..si fizice...si psihologice...
Cand vad cat de usor sunt manipulati unii,si ce usor se urca la extreme....nu te mai miri ca anumite emisiuni de scandal au asa succes in tara..Posted Image

#71
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostBebeluka, on 30 august 2016 - 15:38, said:

Apropo....Care centru? Posted Image
Hopa!Esti paranoia

#72
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Aoleu, acum realizez ca am dat de dracu. Acum cateva zile am scris in SP ca ma tai imprejur si trec la mahomedanism. Ma enervase unul de pe aria de Electronica...
Dupa cateva ore m-am calmat si apoi am retractat, explicand ca si asa, fiind casatorit cu o singura femeie, cand o apuca dracii, Dzeu stie de ce..
Dar daca o sa am harem, deci 2, cand o sa le apuce pe ambele...
Nu-i asa ca am intrat in masina de urmarire si scanare si pe scurt, dracu adica Volga neagra, cu perdeluta, scuze Subaru ma asteapta?
Daca nu mai apar, ridicati o halba pt mine. Stiu, unii vor bea de bucurie, bine ca am scapat de ..Prien..
DOVADA
http://forum.softped...4#entry19753255

Edited by Prien, 30 August 2016 - 17:06.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate