Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

Sfaturi pentru mine?

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#55
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 14:15, said:

Astea-s halape de bani si mai fac si misto de clientii nepriceputi.


tu de unde stii, madamo? :P

#56
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostFayre, on 21 aprilie 2016 - 14:17, said:

tu de unde stii, madamo? Posted Image
A presupus că la orice biserică e ca la ea la biserică. :)

#57
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 14:08, said:


O daaa, flotări, genuflexiuni...., rețeta sigură de a scăpa de probleme. Posted Image


pai da te ajuta si astea sa-ti consumi energia, sa fii optimist,

poate sa iasa la alergare,plimbari,mers cu bicicleta

#58
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Nu, îl ajută doar să rămână frecangiu. Chestiile care l-ar ajuta ar fi cele care presupun interacțiune cu alți oameni.

#59
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014

View PostTsunnnami, on 21 aprilie 2016 - 14:16, said:


Esti un nesimtit, mi-am patat camasa cu cafea....
Posted Image Posted Image Posted Image

Cum vine aia mah, o vulva obosita pe net ???
Iti dau mailul sa-mi trimiti nota de plata de la spalatorie :lol:?

#60
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Bre, Alen, esti emo, sau cum drac' i-o zice ?! .....

Pe bune, vrei consolare, sfaturi serioase si idei, sau vrei sa-ti plangem de mila si sa fii luat la mijto...

Ca nu prea inteleg.
Vorbesti de futai, virgini, tristete si singuratate, apoi ii dai cu reincarnarea si lig of legends ...

Basca mea de va mai intelege cineva.

#61
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:



La prostituate nu m-as duce ca e sub demnitatea mea..
Cateodata ma mai masturbez..



Sa inteleg ca asta nu e sub demnitatea ta....

#62
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Demn e sa te sinucizi :lol:. Ce stii tu :))?

#63
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:

sunt un lenes si ''frec menta'' toata ziua..de muncit nu am muncit niciodata si nici nu prea stiu mare lucru sa muncesc..adica daca as face o munca solicitanta as claca numai din cauza emotiilor,stresului,anxietatii,timiditatii..

Pai de la atata stat....iti vin tot felul de ganduri.Daca ai munci nu ai mai avea atata timp sa te gandesti la prostii,dar lenea e dulce,nu?

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 15:11, said:

Demn e sa te sinucizi Posted Image. Ce stii tu Posted Image)?
Nu se sinucide ca e prea lenes si pt asta.Posted Image Cred ca-i este lene si de Manuela  Posted Image

View Postsylvius, on 21 aprilie 2016 - 14:46, said:

Bre, Alen, esti emo, sau cum drac' i-o zice ?! .....

Pe bune, vrei consolare, sfaturi serioase si idei, sau vrei sa-ti plangem de mila si sa fii luat la mijto...

Ca nu prea inteleg.
Vorbesti de futai, virgini, tristete si singuratate, apoi ii dai cu reincarnarea si lig of legends ...

Basca mea de va mai intelege cineva.
Cred ca vrea si una si alta.Daca i-am spune franc in fata sa se duca la munca si sa lase prostiile,sa puna mana sa traiasca viata si cu bune si cu rele ,o sa spuna ca suntem oameni fara pic de compasiune pt un suflet asa chinuit.Unii se bucura de viata si traiesc fara maini,fara picioare,fara vedere   si nu mai bocesc... El cica are sufletul  carpit...sau ranit,sau el stie cum.Mama,ce ciomageala i-as da eu...

Edited by isisceanoua, 21 April 2016 - 15:18.


#64
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Ciomageala nu e o solutie.

Posted Image

Cred ca in cazul lui, daca l-ar prinde una si i-ar face un harap de bine sa-i puna putza pe nas si sa i-o traga de sa nu se ridice doua zile din pat, i-ar trece cheful de sinucideri si chiar i-ar trece si depresia asta adolescentina ...

Dar, din pacate, azi nu se mai gasesc facatoare de bine, matroane indurerate de chinurile si nelinistile puberilor virgini.

Eh, suferintele tanarului Werther ....Posted Image

( L.E. : Gata, nu mai scriu in tampenia asta de topic, pierd vremea de pomana ...)

Edited by sylvius, 21 April 2016 - 15:35.


#65
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015
Eu am mari indoieli ca si-ar reveni.Are  adanc intiparita  starea asta de lehamite autoimpusa...

Edited by isisceanoua, 21 April 2016 - 15:38.


#66
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,962
  • Înscris: 20.10.2015
De ce ai pierde timpul pentru unu ca el?

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:

Nu prea imi gasesc scopul si sensul in viata...sunt un lenes si ''frec menta'' toata ziua..de muncit nu am muncit niciodata si nici nu prea stiu mare lucru sa muncesc..adica daca as face o munca solicitanta as claca

Si inainte eram un om destul de fericit,in copilaria,acasa dar port in suflet povara neadaptarii sociale,timiditatii,tristetii,am asa o mahnire mare in suflet,daca zambesc cateodata nu inseamna ca sunt fericit,absolut deloc,am in suflet ''rani adanci''.

parintii si l-au crescut asa.

#67
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Postisisceanoua, on 21 aprilie 2016 - 15:18, said:

.Mama,ce ciomageala i-as da eu...
Parcă suspina după altceva, nu după ciomăgeală. :D

View Postisisceanoua, on 21 aprilie 2016 - 15:35, said:

Eu am mari indoieli ca si-ar reveni.Are  adanc intiparita  starea asta de lehamite autoimpusa...
Atunci psihiatru&psihoterapeut.

#68
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015
La munca nu ma duc pentru ca nu ma angajeaza nimeni fara liceul terminat deocamdata  iar munca fizica nu prea stiu  sa fac.Si o sa ma chinui cu BAC-ul dar dracu' m-a pus sa imi iau laptop...intre laptop si o carte oare ce e mai atractiv?
In fine,am avut medii de 8,50 pe la liceu si medii de 9 prin scoala generala dar cheful pentru invatat a scazut odata cu aparitia tehnologiei avansate.
Imi amintesc ca am luat si premiul I pe langa altii in clasele 5,6,7.Insa la liceu 8,8,50.
Nu sunt prost ,asta am vrut sa evidentiez dar totusi parca lenea e mai groasa ca o eventuala prostie.
In legatura cu munca,cine ma angajeaza fara liceu(pana dau BAC-ul si il iau) si in starea depresivo-anxioasa cu cateva ganduri suicidare si fara stima de sine deloc?

View Postsylvius, on 21 aprilie 2016 - 14:46, said:

Bre, Alen, esti emo, sau cum drac' i-o zice ?! .....

Pe bune, vrei consolare, sfaturi serioase si idei, sau vrei sa-ti plangem de mila si sa fii luat la mijto...

Ca nu prea inteleg.
Vorbesti de futai, virgini, tristete si singuratate, apoi ii dai cu reincarnarea si lig of legends ...

Basca mea de va mai intelege cineva.



Vreau doar niste idei ce as putea face sa ies din starea asta.Anii de liceu trebuiau sau fie cei mai frumosi si pentru mine au fost cei mai de  cacat ani.Si in generala pe la sfarsit la fel.Munca nu am facut niciodata,adica nici acasa (fac parintii)..
Recunosc am fost destul de ''tinut in puf'' sau intr-un glob de cristal..:) Mai bine eram de la sat si bagam la sapa de mic,acum aveam o incredere 120% daca as fi fost altfel.Dar apreciez la maxim iubirea si dragostea parintilor pentru singurul copil al lor.Din prea multa iubire au facut ei asta.:) M-au lasat sa fac ce vreau si cand vreau..si uite ce a iesit..

Edited by AlenTao, 21 April 2016 - 16:02.


#69
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,962
  • Înscris: 20.10.2015
la tine e simplu:
Sa te gandesti ce te-ar facea fericiti si sa lupti pentru asta.
Din pacate parintii te-au facut la batranete si au fost incompetenti si te-au scos loser.

E suficient sa vrei, dar tu nu vrei pentru ca-ti vine totul de-a gata ca un urs l;a gradina zoologica.
Si atunci ce idei vrei?
Intreaba-i pe ei.

#70
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View PostTsunnnami, on 21 aprilie 2016 - 14:16, said:


Discutia nu e pentru copii

Esti un nesimtit, mi-am patat camasa cu cafea....
:lol: :lol: :lol:

Cum vine aia mah, o vulva obosita pe net ???
Lasa, tu mergi pe 2 roti in continuare si razi la glume puerile, poate intr-o zi o sa afli si ce fac adultii.

#71
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,962
  • Înscris: 20.10.2015

View Post_-AppleS-_, on 21 aprilie 2016 - 17:06, said:

Lasa, tu mergi pe 2 roti in continuare si razi la glume puerile, poate intr-o zi o sa afli si ce fac adultii.

Nu ma intereseaza ce fac adultii, sper sa nu devin vreunul. Sunt prea anosti, fara culoare, fara forma, fara fun, fara pofta de viata, fara.. nimic.

#72
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:

Salutari.Am o problema ce pe mine ma macina mult.
Am mai pus topicul acesta foarte recent pe alta arie,dar poate aici e mai potrivit,e aria mai potrivita pentru acest subiect.Rog moderatorii sa nu stearga topicul,poate primesc niste sfaturi bune.
Pot sa spun  ca sunt virgin si sunt cam complexat de chestia asta..sunt nascut in 1997 si pana acum nu am avut nicio iubita,Salutnu am avut nici primul sarut..uneori sunt in depresie din cauza asta..adica am complexul asta..ma gandesc ca niciodata nu o sa am parte de dragoste/sex.
Sunt cam timid si nesocial..nu am prea multi prieteni(mai deloc) si tot ce fac este sa stau in casa pe PC sa joc jocuri si sa citesc(din cand in cand) si sa ascult muzica..trebuie sa dau bacul si pe mine ma complexeaza altceva,adica subiectul virginitatii..ma intreb cand si daca am sa am si eu parte de sex/dragoste..
E adevarat ca  am vrut sa ma pocaiesc(ca o paranteza) adica eram interesat de tot ceea ce tinea de religie,mai mult curios..acum m-am trecutmai distantat de religie si ma intereseasa mai mult viata inconjuratoare,mistere ,enigme,filosofie etc
Faza e alta insa nu cred ca va veni o fata prea curand in viata mea si e destul de tarziu..nu sunt urat sau respingator dar sunt mai timid si mai nesocial sau asocial ,nu reusesc sa imi fac prieteni si sa ma integrez intr-un grup,adica sa imi fac un grup de prieteni..am momente multe in care sunt anxios,am anxietate,am suferit si de depresie si am vrut sa ma si sinucid in urma cu putin timp.Nu prea imi gasesc scopul si sensul in viata...sunt un lenes si ''frec menta'' toata ziua..de muncit nu am muncit niciodata si nici nu prea stiu mare lucru sa muncesc..adica daca as face o munca solicitanta as claca numai din cauza emotiilor,stresului,anxietatii,timiditatii..
La prostituate nu m-as duce ca e sub demnitatea mea..
Cateodata ma mai masturbez..
Dar sunt foarte complexat  de faptul ca sunt virgin..aveti sfaturi sau ceva?
Sinuciderea e o varianta dar momentan am cateva lucruri de care sa ma ''agat'' si 1-2 motive pentru care sa traiesc dar totusi depresia/tristetea e arhiprezenta in viata mea..
Si inainte eram un om destul de fericit,in copilaria,acasa dar port in suflet povara neadaptarii sociale,timiditatii,tristetii,am asa o mahnire mare in suflet,daca zambesc cateodata nu inseamna ca sunt fericit,absolut deloc,am in suflet ''rani adanci''.
Ce as putea face?Aveti sfaturi pentru mine?
Multam fain
esti un tâmpit...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate