Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Sfaturi pentru mine?

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#19
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 12:41, said:

Se spun multe.
...
Da, cu băieți de care se simt atrase.
...
Nu-i place nici munca. Dar ar putea deschide un cont și să roage oamenii să distribuie pe facebook un anunț umanitar.


Simti tu ca mi-am frecangit eu tastatura si mi-am pierdut timpul dijaba ? ...

E trollozaur si nu-l stiu io' ? ...

Posted Image

( Da' sa stii ca la chestia cu zambitul, s-ar putea sa fie un sambure de adevar. Doar un sambure, da' tot e bine ! ... )

#20
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Daca esti inteligent. Deseneaza-ti femeia ideala pe o hartie, apoi studiaza atent robotica si inteligenta artificiala, iar apoi in ultima faza tehnici de manipulare si automanipulare feminine, iti recomand sa analizezi bine anime-urile daca te uiti la ele si in ultima faza sa iti construiesti femeia perfecta.
Ca o consecinta a dezvoltarii tehnologiei oricum vom ajunge si la acest pas in care vom inventa femeia electrica. Pentru referinte iti recomand anime-ul Chobits de exemplu, unde se prezinta destul de frumos un om care s-a casatorit cu o robotica, la un moment dat i-a cedat harddiskul dar asta e, faci backup des.

#21
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014

View Post_-AppleS-_, on 21 aprilie 2016 - 12:55, said:

Daca esti inteligent. Deseneaza-ti femeia ideala pe o hartie, apoi studiaza atent robotica si inteligenta artificiala, iar apoi in ultima faza tehnici de manipulare si automanipulare feminine, iti recomand sa analizezi bine anime-urile daca te uiti la ele si in ultima faza sa iti construiesti femeia perfecta.
Ca o consecinta a dezvoltarii tehnologiei oricum vom ajunge si la acest pas in care vom inventa femeia electrica. Pentru referinte iti recomand anime-ul Chobits de exemplu, unde se prezinta destul de frumos un om care s-a casatorit cu o robotica, la un moment dat i-a cedat harddiskul dar asta e, faci backup des.

Mai bine il trimiteai la laba decat la animeuri fanteziste :lol:.

#22
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008
Din ce in ce mai multi tineri de varsta asta sunt timizi si antisociali. Bai, mai scoateti capul din casa, mai lasati la.ba si plansu` de mila. Fiti barbati, ce pasaricile voastre aveti? Posted Image
1. cu sinuciderea nu rezolvi nimic (ba da, te descompui pentru pamant)
2. cu atitudine de plangacios de mila nu rezolvi nimic (ai benis in chiloti sau pasarica?)
3. pune mana si invata pentru BAC
4. lupta pentru ce vrei, pixdele nu vin asa, oricum. Si cu siguranta nu se opresc la un mut care se rusineaza si daca e intrebat cat e ceasul.
5. nu mai deschide subiecte pe moalepedia, noi nu putem sa te invatam cum sa iti porti c0aiele.

PS: oare trec mai mult de 2 zile pana apare urmatorul topic pe aceeasi tema?

#23
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,160
  • Înscris: 17.07.2013
zici ca: "La prostituate nu m-as duce ca e sub demnitatea mea.."

dar sa te sinucizi ai demnitate?

#24
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013

View PostTsunnnami, on 21 aprilie 2016 - 12:31, said:

Vedeti de ce era buna armata?
De ce? Ca sa il vezi la stiri ca s-a impuscat in cap cand era de planton?

#25
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 12:56, said:


Mai bine il trimiteai la laba decat la animeuri fanteziste Posted Image.
Pai poate sa faca si laba daca se simte atras de femeia 2D.

Adaptarea sociala te face mai superficial, trebuie sa stii sa discuti subiecte diverse chiar daca habar nu ai despre ce vorbesti. Trebuie sa ai interese care sunt acceptate social, desigur ca aceste subiecte sunt destul de superficial analizate si dupa parerea mea tot ce e mainstream e naspa.

#26
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Pe scurt tre sa fii bagator de seama :P

#27
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View PostFriskey, on 21 aprilie 2016 - 13:02, said:

De ce? Ca sa il vezi la stiri ca s-a impuscat in cap cand era de planton?
Dupa ce i-a impuscat si pe cei care voiau sa-l opreasca, desigur. Sau era buna armata, ca il primeau aia la ISIS mai usor, ca avea experienta la tras cu arma.
Posibil sa fie vulnerabil la extremisme, mai ales cu pocaiala si cu sinucisul, desi sinucisul in cazul asta il vad ca pe o automanipulare ca sa se puna sa faca ceva.

#28
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
N-are asta sange-n penis ca sa se sinucida. Ca sa te sinucizi ai nevoie de tupeu si multa hotarare. Asta nu e in stare sa futa o curva si voi credeti ca are tupeu sa se sinucida :lol:?

#29
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,437
  • Înscris: 16.03.2004

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:

Dar sunt foarte complexat  de faptul ca sunt virgin..aveti sfaturi sau ceva?


Parca o luasesi pe calea credintei...:huh:

#30
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015
Daca mi-as pierde parintii,as pierde probabil si ultimul lucru pentru care mai traiesc.Si n-am multe lucruri pentru care sa traiesc.Laptopul si tableta nu se pune nu?Depresia oricum e la ordinea zilei la mine si se manifesta prin lipsa chefului de viata si a socializarii cu altii mai''straini''.
Nu mi-e greu sa ma sinucid dar daca as face-o as distruge parintii..asta e  ceea ce ma tine ''pe linia de plutire''.Si o sa las in urma mea durere,pentru ai mei,desigur.Dar nu mi-e greu sa iau niste pastile si gata.Poate o fi ceva dupa moarte sau poate nu o fi..Posted Image Viata oricum e de tot rahatul,viata mea ,adica nu a altora..

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 13:11, said:

Parca o luasesi pe calea credintei...Posted Image

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 13:11, said:

Parca o luasesi pe calea credintei...Posted Image


O luasem dar m-am pierdut printre randuri..adica gandurile de sinucidere si tristetea amara is mai puternice.Plus ca am multe dubii in privinta religiei..adica am indoieli destule..

Edited by AlenTao, 21 April 2016 - 13:21.


#31
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Trebuie mai intai sa-ti rezolvi problemele, sa fi fericit cu tine insuti. Sa fi fericit dinainte sa gasesti pe cineva. Sa nu ai pretentia ca acel cineva sa te schimbe sau invers, trebuie sa-ti gasesti bucuriile proprii, fie ca e o melodie, fie ca e un desen, fie ca e ceva total imaginar asa cum e religia, nu conteaza ce e, scopul este ca tu sa te simti fericit, odata ce radiezi de fericire poti sa ai pretentie la gagici.
Femeile sunt foarte dure la selectia sexuala, nici gaozarii nu au atatia pretentii, in mod clar nu vor accepta un depresiv in viata lor, decat daca profitul e mai mare decat pierderile adica ai bani sau alte foloase, sexul nu se pune in discutie fiindca sex pot oferi toti barbatii chiar daca e mai naspa se pot masturba sau il pot insela, insa ceea ce conteaza este ca PROFITUL sa fie mai mare decat PIERDERILE iar tu le faci sa aiba mai multe de pierdut mai ales datorita atitudinii.
Ele se asteapta sa le scoti tu pe ele din depresie, nu sa te scoata ele pe tine din depresie.

#32
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PosteStev, on 21 aprilie 2016 - 12:46, said:

Tinderul e bun pentru futut in SUA, la noi mai greu.
Tinderul e eventual util pentru cunoscut fete dornice de o relație sau sex. De la a cunoaște pe cineva și până la futut e cale lungă. Îți trebuie aceleași calități de care ai nevoie să ajungi la futut și cu o fată cunoscută în metrou sau în club. Dacă nu o atragi, nu o atragi.

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 13:11, said:


Parca o luasesi pe calea credintei...Posted Image
Dar a constatat că nu-l ajută la futut și tot virgin rămâne.

#33
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 13:29, said:


Dar a constatat că nu-l ajută la futut și tot virgin rămâne.

Nici maicutele nu se mai fut daca nu le ai cu vrajeala. Nu face nimeni acte de caritate.

#34
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostYOUR_GOD, on 21 aprilie 2016 - 12:51, said:

Scurt si la subiect, problema esti tu. Ai o atitudine de pierzator, te simti ratat si asta o simte orice animal de prada.

View Postbadboy69on, on 21 aprilie 2016 - 12:59, said:

4. lupta pentru ce vrei, pixdele nu vin asa, oricum. Si cu siguranta nu se opresc la un mut care se rusineaza si daca e intrebat cat e ceasul.
5. nu mai deschide subiecte pe moalepedia, noi nu putem sa te invatam cum sa iti porti c0aiele.

Cam asta e problema în esență. Ca să ajungă să fută trebuie să-și rezolve întâi problemele mentale, psihologice și să scape de complexe. Unii reușesc singuri,. alții reușesc cu ajutorul unui psiholog sau psihiatru. Unii nu reușesc și rămân niște looseri virgini, complexați și timizi până la 90 de ani.

Nu e greu să găsești pixde dispuse dacă le atragi cumva. De cele mai multe ori sunt atrase de bărbații puternici, care au încredere în ei și proiectează forță. Preferă bărbații inteligenți. Preferă bărbații amuzanți.

Nu prea am văzut cârpe cu succes la femei. Pot spera cel mult să găsească pe la 30 și ceva de ani o scorpie care să fie disperată să se mărite, care îl va ține sub papuc, îl va face preș de șters pe jos și va fi mereu disperat să nu cumva să-l părăsească „iubi”, chiar dacă „iubi” e un monstru obez.

De fapt nu prea am văzut cârpe cu succes la ceva.

Cred că pe la începutul liceului eram timid, introvertit și melancolic. Dar mi-am zis că nu e de mine cariera de labagiu, așa că am reușit să depășesc timiditatea (care de fapt e un fel de frică extrem de ușor depășibilă) și am  devenit extravertit, sangvin și cu o personalitate alfa. Nu îți va da nimeni ceea ce vrei, trebuie să iei tu.

edit:

Nu știu de ce ar fi interesate fetele de povestea unui virgin depresivo-masturbator, probabil că topicul trebuia să fie pe Sexy Lounge.

Edited by neur0, 21 April 2016 - 13:47.


#35
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Pentru sinucis ai nevoie de disperare adanca, o hotarare de fier, nimeni nu stie ce e dincolo, aceasta este cel mai probabil singura existenta, chiar daca inexistenta nu pare a fi rea totusi este ceva necunoscut omului, iar tot ce e necunoscut si iremediabil provoaca teama. Am inteles din surse sigure ca odata ce mori nu te mai poti razgandi fata de aceasta decizie. Nu ai vrea ca ultimele tale ganduri sa fie acelea de disperare si teama (desi probabil ca orice om ce moare simte o oarecare teama chiar daca a trait 100 de ani). O melodie care sa reflecte ceea ce am spus.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7iGm1zMC1GY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si acum:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RnMzbqMw2S8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,437
  • Înscris: 16.03.2004

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 13:32, said:


Nici maicutele nu se mai fut daca nu le ai cu vrajeala. Nu face nimeni acte de caritate.
[ https://i.imgur.com/YIOQt2q.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate