Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Sfaturi pentru mine?

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#37
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015
Unii zic ca ar fi reincarnare,altii viata vesnica,altii rai/iad..altii cred ca se stinge lumina insa un singur lucru e cert:am o viata ,e singura si aia e de tot rahatul..Trist.Poate speranta de a fi mai bine ma mai tine in viata si parinti ca de mult,eram sub pamant.Pana la urma,nu am fost intrebat inainte sa ma nasc nu?M-a intrebat cineva daca vreau sa traiesc?Dar totusi mi-e frica de moarte.50%.Faza extrem de trista e ca altii o ard numai prin cluburi si au numai placeri si bucurii si altii se joaca League of Legends,fifa..si se gandesc la sinucidere.

Edited by AlenTao, 21 April 2016 - 13:53.


#38
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014
Ai o viata si tot ca un ratat te porti. Nu faci nimic pentru a te schimba. Doar te plangi ca o vulva obosita pe net.

#39
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,508
  • Înscris: 16.03.2004

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 13:51, said:

Unii zic ca ar fi reincarnare,altii viata vesnica,altii rai/iad..altii cred ca se stinge lumina insa un singur lucru e cert:am o viata ,e singura si aia e de tot rahatul..Trist.Poate speranta de a fi mai bine ma mai tine in viata si parinti ca de mult,eram sub pamant.Pana la urma,nu am fost intrebat inainte sa ma nasc nu?M-a intrebat cineva daca vreau sa traiesc?
Viata este ca si parul din cur: scurta si plina de rahat.:)

#40
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016
@initiator

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CV3DZwoSSBI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 13:52, said:

Viata este ca si parul din cur: scurta si plina de rahat.

s-a inventat apa calda.

#41
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 13:51, said:

Unii zic ca ar fi reincarnare,altii viata vesnica,altii rai/iad..altii cred ca se stinge lumina insa un singur lucru e cert:am o viata ,e singura si aia e de tot rahatul..Trist.Poate speranta de a fi mai bine ma mai tine in viata si parinti ca de mult,eram sub pamant.Pana la urma,nu am fost intrebat inainte sa ma nasc nu?M-a intrebat cineva daca vreau sa traiesc?Dar totusi mi-e frica de moarte.50%.Faza extrem de trista e ca altii o ard numai prin cluburi si au numai placeri si bucurii si altii se joaca League of Legends,fifa..si se gandesc la sinucidere.
Hai frate, inca nu ai terminat cu smiorcaiala? Vrei sa ii faci bogati pe aia la fabrica de batiste? P.ula mea, nu iti depasesti conditia, ai sa ramai fix aici. Baga la cap ce citesti pe aici, daca tot te-ai obosit sa deschizi subiect.

Edited by badboy69on, 21 April 2016 - 13:57.


#42
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 13:52, said:

Ai o viata si tot ca un ratat te porti. Nu faci nimic pentru a te schimba. Doar te plangi ca o vulva obosita pe net.
Poate speră să găsească pe cineva care să se fută din milă. :)

#43
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 13:57, said:

Poate speră să găsească pe cineva care să se fută din milă. Posted Image

Mana dreapta :lol:.

Nici nimfomanele nu fac milostenii de astea.

Ma gandem la o chestie....
Daca intiatorul era o ea si s-ar fi plans ca e virgina :lol:? Cati sareati la gatul ei sa o ajutati :))))?

#44
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 13:57, said:

Poate speră să găsească pe cineva care să se fută din milă.

tu ai tavali-o pe una din mila?

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 14:00, said:


Daca intiatorul era o ea si s-ar fi plans ca e virgina....

crezi ca i se bloca  PM-ul?

#45
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 13:51, said:

Faza extrem de trista e ca altii o ard numai prin cluburi si au numai placeri si bucurii si altii se joaca League of Legends,fifa..si se gandesc la sinucidere.
Nu e nimic trist aici. Acele jocuri trebuia sa te faca fericit, nu trist. Daca nu te fac fericit, e destul de simplu ce ai de facut, renunti la ele.
Deasemenea trebuie sa iei in considerare faptul ca NU Exista O Reteta A Fericirii, nu putem sa-ti recomandam sa faci aia si apoi aia pe pasi si sa te astepti sa fi cel mai fericit om din lume. Oamenii nu trebuie sa faca ceva fiindca asa spune societatea ca ar fi bine sau ca ar fi normal sau ca daca faci sex si nu esti virgin deodata iti dispar toate gandurile depresive.

Fericirea are reteta ta proprie, trebuie sa experimentezi si sa o gasesti, daca gresesti trebuie sa stii sa treci peste , daca aluneci si cazi trebuie sa stii sa cazi si sa stii cum sa te ridici, altfel orice Business Man care s-ar impiedica pe strada si si-ar rupe costumul de 10000 de euro chiar inainte de prezentarea cu un client, ar trebui sa se sinucida direct, dar el stie sa se ridice de jos , sa se scuture , sa sune pe colegul si sa-l roage sa-i imprumute costumul.

#46
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostFayre, on 21 aprilie 2016 - 14:00, said:

tu ai tavali-o pe una din mila?
Nu, dar încercam să găsesc o variantă pentru a explica pentru smiorcăielile de aici.

Altă variantă ar fi că îi place să se simtă mizerabil, îi produce plăcere, altfel de când a deschis primul topic cu smiorcăieli și până acum, încerca să facă ceva, că sfaturi i s-au mai dat.

#47
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,508
  • Înscris: 16.03.2004

View PostFayre, on 21 aprilie 2016 - 13:55, said:

s-a inventat apa calda.

Nu eu am inventat dictonul.

#48
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Post_-AppleS-_, on 21 aprilie 2016 - 14:03, said:

Nu e nimic trist aici. Acele jocuri trebuia sa te faca fericit, nu trist. Daca nu te fac fericit, e destul de simplu ce ai de facut, renunti la ele.
Deasemenea trebuie sa iei in considerare faptul ca NU Exista O Reteta A Fericirii, nu putem sa-ti recomandam sa faci aia si apoi aia pe pasi si sa te astepti sa fi cel mai fericit om din lume. Oamenii nu trebuie sa faca ceva fiindca asa spune societatea ca ar fi bine sau ca ar fi normal sau ca daca faci sex si nu esti virgin deodata iti dispar toate gandurile depresive.

Fericirea are reteta ta proprie, trebuie sa experimentezi si sa o gasesti, daca gresesti trebuie sa stii sa treci peste , daca aluneci si cazi trebuie sa stii sa cazi si sa stii cum sa te ridici, altfel orice Business Man care s-ar impiedica pe strada si si-ar rupe costumul de 10000 de euro chiar inainte de prezentarea cu un client, ar trebui sa se sinucida direct, dar el stie sa se ridice de jos , sa se scuture , sa sune pe colegul si sa-l roage sa-i imprumute costumul.
Suspectez că rețeta lui de fericire în asta constă: labă, gânduri de sinucidere, sentimente de inutilitate, complexe, angoase, temeri și simțit mizerabil. Probabil că în creierul lui se produce serotonină când trece prin momente din astea.

#49
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 12:04, said:

Salutari.Am o problema ce pe mine ma macina mult.

Pot sa spun  ca sunt virgin si sunt cam complexat de chestia asta.

.sunt un lenes si ''frec menta'' toata ziua..de muncit nu am muncit niciodata si nici nu prea stiu mare lucru sa muncesc..

La prostituate nu m-as duce ca e sub demnitatea mea..

Sinuciderea e o varianta dar momentan am cateva lucruri de care sa ma ''agat'' si 1-2 motive pentru care sa traiesc dar totusi depresia/tristetea e arhiprezenta in viata mea..

Ce as putea face?Aveti sfaturi pentru mine?
Multam fain

-trebuie sa vorbesti cu colegii de liceu, sa practici un sport, cubicicleta, pe munte,excursii.....

-mai fa ceva sport si acasa poti: flotari,abdomene,genoflexiuni....cu extensorul

-tot iti gasesti tu o fata pana la urma, dar decat sa te sinucizi mai bine lasi orgoliul si mandria si te duci la o prostituata mai tanara, prima data,.... dupa iti faci o prietena...

Edited by cristirg, 21 April 2016 - 14:08.


#50
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Postdark, on 21 aprilie 2016 - 14:05, said:

Nu eu am inventat dictonul.
Dictonul era: o viață are omul și o gaură în cur, și aia plină de căcat. Posted Image

View Postcristirg, on 21 aprilie 2016 - 14:06, said:

-mai fa ceva sport si acasa poti: flotari,abdomene,genoflexiuni....cu extensorul
O daaa, flotări, genuflexiuni și labă, rețeta sigură de a scăpa de probleme. Posted Image

@AlenTao, ieși dracului din casă, termină cu smiorcăiala, lasă netul mai ușor o perioadă, vorbește cu oamenii, că vei vedea că nu te mănâncă și găsește un hobby care să presupună interacțiuni sociale, termină cu BAC-ul, dă la o facultate, interacționează cu noii colegi și treptat vei scăpa de probleme

Edited by neur0, 21 April 2016 - 14:13.


#51
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 14:06, said:

Suspectez că rețeta lui de fericire în asta constă: labă, gânduri de sinucidere, sentimente de inutilitate, complexe, angoase, temeri și simțit mizerabil. Probabil că în creierul lui se produce serotonină când trece prin momente din astea.
Da, se poate si asta. Un fel de masochism emotional.

#52
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016

View Postneur0, on 21 aprilie 2016 - 14:08, said:

Dictonul era: o viață are omul și o gaură în cur, și aia plină de căcat.


da' ce suntem celenterate cu un orificiu buco-anal?

#53
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,508
  • Înscris: 16.03.2004

View Postcristirg, on 21 aprilie 2016 - 14:06, said:

te duci la o prostituata mai tanara

Astea-s halape de bani si mai fac si misto de clientii nepriceputi.
De ce nu-i recomanzi tu una de la tine de la biserica? :huh:

#54
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,854
  • Înscris: 20.10.2015

View PostFriskey, on 21 aprilie 2016 - 13:02, said:

De ce? Ca sa il vezi la stiri ca s-a impuscat in cap cand era de planton?

View Post_-AppleS-_, on 21 aprilie 2016 - 13:07, said:

Dupa ce i-a impuscat si pe cei care voiau sa-l opreasca, desigur. Sau era buna armata, ca il primeau aia la ISIS mai usor, ca avea experienta la tras cu arma.
Posibil sa fie vulnerabil la extremisme, mai ales cu pocaiala si cu sinucisul, desi sinucisul in cazul asta il vad ca pe o automanipulare ca sa se puna sa faca ceva.

Discutia nu e pentru copii

View PostAlenTao, on 21 aprilie 2016 - 13:51, said:

Unii zic ca ar fi reincarnare,

Reincarnare era pe vremea lui Ceausescu cand "baga" carne la Alimentara, ai pierdut trenu'

View PostSerafim606, on 21 aprilie 2016 - 13:52, said:

Doar te plangi ca o vulva obosita pe net.

Esti un nesimtit, mi-am patat camasa cu cafea....
:lol: :lol: :lol:

Cum vine aia mah, o vulva obosita pe net ???

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate