Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Sfaturi pentru mine?

- - - - -
  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#109
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015

View Postcasadivino, on 22 aprilie 2016 - 07:38, said:

da clisma nu ai auzit?



ai dat banii degeaba


De ce?

Sunt citite de milioane de oameni si au schimbat vietile in BINE la multi..

Poate ma ajuta aceste carti..Posted Image

Am dat mult pe ele.

Faza e ca fac ceva mai util decat sa imi plang de mila sau sa ma gandesc la sinucidere si virginitate.

Cititul e o varianta alternativa mult mai buna decat altceva..

View PostTsunnnami, on 22 aprilie 2016 - 03:16, said:


Cartea nu o sa te schimbe
Munca, iesitul in societate, banii pe care-i castigi si inveti sa-i apreciezi o vor face.
Cartea si televizorul sunt bune cand stai pe veceu

Tocmai de asta..asta te invata si in aceste carti motivationale..E un inceput bun zic eu.

View Postneur0, on 22 aprilie 2016 - 08:22, said:

Mai bine te uiți la documentare pentru labagii:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/kzIy6n5mPMQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/un_Suobeqrk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/b8yWNMLSfWw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JylCwXR42rM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Ce ciudat..nu stiam ca exista ''scoli'' pentru asa ceva=)

Edited by AlenTao, 22 April 2016 - 10:40.


#110
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Lasă măi, nu-ți pierde speranța, că a fost și Adrian în situația asta și uite unde a ajuns.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zX8-4H89Qzw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#111
AlenTao

AlenTao

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 15.08.2015
O sa ma apuc de citit cartile..motivationale in special.
Vedem ce o sa iasa.
Sper sa ma ajute putin
Am dat o gramada de bani.
Am multe carti luate acasa.
Si cred ca forumul nu e cea mai buna solutie de petrecut timpul..

#112
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Tot răul e spre bine, marii artiști creează când sunt chinuiți. Tu deja ai făcut niște topicuri colosale pe aici, deci nu e degeaba starea asta a ta.

Te-ai gândit vreodată să te tai cu lama? Unii cică se simt mai bine după asta o perioadă. După care iar le vine, iar se taie, iar le trece și tot așa.

Edited by neur0, 22 April 2016 - 10:52.


#113
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,801
  • Înscris: 20.10.2015

View PostAlenTao, on 22 aprilie 2016 - 10:43, said:

O sa ma apuc de citit cartile..motivationale in special.
Vedem ce o sa iasa.
Sper sa ma ajute putin
Am dat o gramada de bani.
Am multe carti luate acasa.
Si cred ca forumul nu e cea mai buna solutie de petrecut timpul..

Cartile alea trebuiesc citite dupa ce iesi in lume sa-ti confirme ce-ai vazut, ce-ai simtit.
Altfel o sa-ti creezi o lume care nu exista, in care o sa crezi, o lume vazuta prin ochii autorului si sa te manipuleze prin mintea celui care-i da bani autorului pentru asa ceva.
O sa ajungi ca Galeo
Nu zic ca ar fi rau pentru forum

#114
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostTsunnnami, on 22 aprilie 2016 - 11:45, said:

O sa ajungi ca Galeo

Se poate și mai bine.

View Postvyctoras1985, on 21 aprilie 2016 - 16:28, said:

alta ...in a 8-a faceam inainte de capacitate niste repetitii la geogra cu profa ....dupa ore ....si eu ziceam sa stau si eu...cand sa ma duc in clasa observ ca au inceput sa se dezlipeasca adidasii ...noroc ca nu a fost nimeni sa ma vada ....dar nu m-am mai dus la repetitie....desi cretinul d emine se putea duce sa schimbe adidasii acasa ca stateam aproape ....

prin clasa a 11-a ...in vacanta ...merg eu la disco....acolo niste bagabonti pe care ii cunosteam ...incep aia cu mistourile si etc trageau de mine ...la cativa metrii o fata pe care o placeam se uita fix la noi ....si mi-am zis "vai da sa vezi ce pampalau ma crede asta acuma"
in vacanta dupa bac ...merg la disco...acolo stiam ca asteapta o fata care vroia sa se cupleze cu mine..... ca mai venise si seara trecuta ....
si cum mergeam eu spre disco singur pe strada (discoteca e intr-un parc la marginea orasului) poc unu din spate mai mic ca mine si smecheras imi baga mana in buzunar si imi ia banii....eu fricos nu m-am apucat la bataie ....pleaca ala eu ma duc spre discoteca si ma gandeam "uite ma nu te-ai batut cu ala acum n-ai bani de disco sa te vezi cu fata" ..... de atunci si din alte intamplari am o boala pe smecherasi ce nu e adevarat ...i-as arde cu acid sulfuric .....

View Postvyctoras1985, on 21 aprilie 2016 - 16:18, said:

sa vedem......eram prin clasa a 3a ......tocmai ma mutasem cu altcineva in banca ...si cum mergeam eu spre banca ...poc .....am stranutat .....n-aveam batista ...... si m-am umplut de muci ......m-am sters de banca ca nu aveam de ce sa ma sterg ...naspa moment .....de atunci imi tot iau la mine servetele sau batista....
dar naspa e ca eu racesc foarte usor....asa ca am nevoie permanent de o batista curata sau de servetele....si daca astea se termina repede intru in criza imediat..... mai ales daca sunt la plimbare sau ceva....personal cred ca e mai bine cu batista ...servetelele se mototolesc si se termina repede asa ca de baza ramane batista

alta intamplare penibila ......prin clasa a 7-a cred eram in banca .....si ma intind eu sa dau un caiet sau ceva  ......nu stiu ce i s-a parut la unul din baieti (ca n-am facut gestul ) ca cica m-as fi basit ....si a inceput sa spuna la toata clasa...... nimeni n-a zis ca a mintit ala....da nici eu nu m-am apucat sa il contrazic ...pentru ca la vremea aia eram foarte tacut si aveam prostul obicei ca nici macar sa imi iau apararea ..... nu stiu cauza ....

alta ...prin clasa a 7-a sau a 8-a eram in clasa cu cativa baieti ....si faceau misto....unu mi-a tras pantalonii....si s-au vazut chilotii .... din aia de copil colorati cu rosu si personaje animate

View Postvyctoras1985, on 21 aprilie 2016 - 17:25, said:

draga Alinuta
imi place mult de tine si pot sa spun ca sunt multe lucruri care ma atrag la tine. pe langa frumusete corporala imi place personalitatea ta , stilul tau de a fi. esti o persoana deschisa , care nu se fereste sa vorbeasca liber despre sex , nu se fereste sa spuna ce vrea si arata prin gesturi exact ce e nevoie. pentru un baiat de obicei sa stea ceva timp pana convinge o fata sa vorbeasca despre sex si pana se ajunge la lucruri concrete e enervant avand in vedere ca noi baietii ...ei bine ne gandim doar la sex. ce mi-a placut la tine e ca esti spontana si la obiect si ai adus in discutie exact ce trebuie. pari sa nu ai complexele unora dintre fete care se feresc si evita sa ajunga prea repede exact la partea aceasta deosebit de frumoasa a iubirii care este sexul. stii ce vrei si imi place ceea ce si tie iti place. pari a fi o fata care nu se da in laturi de la experiente noi in materie de sexualitate ceea ce si mie poate mai pe ascuns imi place. cred ca e esential intr-o relatie ca partenerii sa isi spuna direct ceea ce vor, ceea ce ii nemultumeste si ceea ce vor sa experimenteze. si cu tine pot spune ca nu m-as putea plictisi niciodata. sper ca apreciezi ca am incercat sa fiu asa deschis cu tine si ca am pus accentul exact pe lucrurile practice si importante intr-o relatie. tin sa mentionez de asemenea ca esti o persoana frumoasa si atractiva si spre ca sentimentele sunt reciproce.
cu bine , Tavi

View Postvyctoras1985, on 22 aprilie 2016 - 07:17, said:

eu cand aveam vreo 7 ani am facut anal.....


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate