Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Probleme cu multiple entitati demonice.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
602 replies to this topic

#19
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016

 dark, on 14 aprilie 2016 - 16:25, said:


Eu nu mosesc pe nimeni, tinere.
Dar am vazut multe la viata mea, si nu iau lucrurile de la sine intelese, ca voi tineretul astazi. Lasa-ne, poate faci un fotbal cu colegii pe afara. Noi chiar discutam serios. Eu cred ca este foarte posibil ca intamplarea sa fie adevarata si nu trolling!

spirite tot n-ai vazut.
nici macar n-ai vorbit cu ele, deci ...la mai mare, domnule!

#20
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 Fayre, on 14 aprilie 2016 - 16:27, said:


da' de ce raspunzi tu in locul lui? Nu cuva te-a delegat pe tine purtator de cuvant?


Pai eu am citit cu atentie, spre deosebire de tine,

"credeti-ma ca eram totusi sceptic"

 Fayre, on 14 aprilie 2016 - 16:29, said:


spirite tot n-ai vazut.
nici macar n-ai vorbit cu ele, deci ...la mai mare, domnule!
Asta nu ai tu de unde sa stii!
Subiectul nu este despre mine, deci te rog!

#21
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 DJPocaitul, on 14 aprilie 2016 - 15:44, said:

Yanksen...de ce stai departe de Dumnezeu !!!!!! Un preot adevarat te poate ajuta !!! Ce religie ai?
Cu ce? Sa doneze ceva pentru biserica? Sa plateasca o taxa? A da, la asta sunt buni pochii.

#22
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Deci, prietenii mei au intrerupt legatura dupa intamplare si nu vor sa mai avem nimic in comun. Leziunea de pe cot s-a produs atunci cand am fost tras din pat dar zgarieturile sunt sigur ca nu sunt de la cazatura. Nu am fost la medic. Prietene, mergeam la medic doar daca era cu o chestie ce se manifesta doar la nivel mental...dar eu fizic am aceste leziuni produse de cimeva sau ceva care nu-mi da pace.

#23
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 16:53, said:

Deci, prietenii mei au intrerupt legatura dupa intamplare

Trebuia sa stati uniti. Separati, e mult mai greu pentru fiecare...

#24
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Si mai este o problema...din senin bolborosesc niste cuvinte adica e ca un tic...pur si simplu nu ma pot stapani de parc ar fi o limba straveche sau ceva de genul dar imediat ce realizez ca aiurez ma opresc...

#25
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 16:56, said:

Si mai este o problema...din senin bolborosesc niste cuvinte adica e ca un tic...pur si simplu nu ma pot stapani de parc ar fi o limba straveche sau ceva de genul dar imediat ce realizez ca aiurez ma opresc...
Da, stiu cum e, asa a patit si baietelul fratelui meu.

#26
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Totusi nu cred ca prieteni mei au fost afectati in mod direct de chestia asta...doar au fost speriati de intamplarea din cimitir si pur si simplu au intrerupt orice legatura cu mine...iar daca sun imi arata ca telefonul lor e inchis.

#27
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 17:00, said:

Totusi nu cred ca prieteni mei au fost afectati in mod direct de chestia asta...doar au fost speriati de intamplarea din cimitir si pur si simplu au intrerupt orice legatura cu mine...iar daca sun imi arata ca telefonul lor e inchis.
De ce? Te considera pe tine vinovat? Nu ati fost impreuna?

#28
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Prima data am venit din initiativa lor. A doua oara am venit ca sa lamuresc ce a fost cu visul, asta din proprie initiativa. Unul dintre ei a luat-o la fuga cu masina si dus a fost iar ceilalti doi au spus ca ei se dezic de tampenia in care i-am bagat si sa nu pomenim nimanui nimic despre asta si sa intrerupem orice relatie. Am incercat sa stau de vorba cu ei chiar acolo dar au luat-o la fuga si la fel am facut si eu. Si de atunci nu mai tinem legatura.

Oarecum...daca ei ar avea vreo problema m.as simti vinovat pt ca a doua oara eu i.am bagat in rahatul asta...

#29
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004
De ce spui ca tu i-ai bagat in problema asta? :huh: Ziceai ca ai fost scepticul.Posted Image

#30
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016
Pe forum ce speri să găsești rezolvarea?

#31
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Eu am fost de doua ori in cimitir cu tablita ouija. Odata la cererea lor si dupa aceea cand s-a produs incidentul, la cererea mea, deparece am fost oarecum tulburat de acel vis in adancul meu...chiar daca aveam ceva urme de indoilei. Iar in cimitir lucrurile au luat.o razna urmand ca mai apoi viata mea sa o ia razna.

#32
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 17:17, said:

Eu am fost de doua ori in cimitir cu tablita ouija. Odata la cererea lor si dupa aceea cand s-a produs incidentul, la cererea mea, deparece am fost oarecum tulburat de acel vis in adancul meu...chiar daca aveam ceva urme de indoilei. Iar in cimitir lucrurile au luat.o razna urmand ca mai apoi viata mea sa o ia razna.

Pai da dar prima data ei au fost cu ideea, nu? Deci ar trebui sa-si asume responsabilitatea in aceeasi masura ca si tine, cel putin ! Posted Image

#33
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Da. Nu conteaza aata...oricum am incheiat legatura. Cel mai mult ma deranjeaza faptul ca aceste lucruri au terminat in cateva zipe o prietenie de 15 ani cu cei e amici ai mei si faptul ca am pierdut.o pe prietena mea care nu mai vrea sa auda de mine si ma considera un satanist si faptul ca si ea a ramas socata pe viata...

#34
florin011

florin011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 30.08.2013
asa e, tinerii in loc sa se duca in discoteci si sa asculte generic, pleaca prin cimitire...
s-au dus vremurile bune...

ok, recomand conciliere frateasca intru alcool si sfaturi, acasa, printre spirite. lasati plamanii sa respire cateva saptamani

#35
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,695
  • Înscris: 16.03.2004
Yanksen, ai dat dovada de curaj, desi ai avut acel vis in care ti s-a spus sa te opresti ca nu-i de joaca, totusi ai continuat.
Nu cred ca inainte de a merge in cimitir nu te-ai informat despre aceste practici (chemarea spiritelor cu placa ouija), sau nu stiai chiar nimic (sunt destule filme horror pe aceasta tema).

#36
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016
cine manevra/invoca spiritele --- habar n-am care-I tehnica cu tablita Ouija

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate