Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Probleme cu multiple entitati demonice.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
602 replies to this topic

#37
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Tineam toti mana pe indicatorul de litere iar eu puneam intrebarile...cred ca de aici mi se trage.

#38
nonameshadow

nonameshadow

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 06.05.2008

 dark, on 14 aprilie 2016 - 16:55, said:


Trebuia sa stati uniti. Separati, e mult mai greu pentru fiecare...


Care-i chestia cu uniti/ separati. Cu ce il ajuta daca ceilalti continua sa fie alaturi de el?

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 18:33, said:

Tineam toti mana pe indicatorul de litere iar eu puneam intrebarile...cred ca de aici mi se trage.


Ce intrebari ai pus? A fost ceva mai personal sau asa la modul general?

#39
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
La modul general. Daca pot lua pegatura cu noi, daca sunt mai multi aici. Nu am primit niciun raspuns. Dupa ce am avut visul am vrut sa iau legatura cu bunica mea. Dupa aceea, tablita a inceput sa se miste haotic.Iar acasa am mai facut odata cu ouija, dar de data aceasta am primit raspunsurile...insa nu de la bunica mea ci de la un demon.cred ca am deschis o poarta catre alte lumi...

Edited by Yanksen, 14 April 2016 - 18:54.


#40
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014

 dark, on 14 aprilie 2016 - 16:51, said:

Cu ce? Sa doneze ceva pentru biserica? Sa plateasca o taxa? A da, la asta sunt buni pochii.

Lumea asta nu vede numai partea negativa din Biserici. C asta se transmite in mass media si aproape toti cred ca popii numai asta fac...Dar sunt si preoti de treaba pe care nu-i intereseaza partea materiala.................

#41
Yanksen

Yanksen

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 14.04.2016
Am inteles ca biserica ortodoxa nu face exorcizari...ce e de facut?!?!?!?!?!

#42
florin011

florin011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,042
  • Înscris: 30.08.2013
alcool, mai mult alcool. de te vei hrani suficient vei deveni atat de puternic incat vei pune spiritele la respect, asculta la mine ce zic

iti recomandam ceva mai puternic, folosit de vechii oamenii din desert de prin america mexicana, aia cu coifuri d-alea razboinice de se bateaua cu aia de furau trenuri de foloseau armasarii...
in 2 zile aflai cum e pe partea cealalata, iti destainuia totul bunica, dar nu ma risc.... e ilegal, si nu vreau am necazuri cu adminii saritori de pe forum

#43
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 18:33, said:

Tineam toti mana pe indicatorul de litere iar eu puneam intrebarile...cred ca de aici mi se trage.
Da, tu invocai spiritele.
Dar si colegii tai sunt afectati fiindca si ei tineau mana pe indicator si astfel spiritul chemat s-a folosit si de ei.

 Yanksen, on 14 aprilie 2016 - 18:57, said:

Am inteles ca biserica ortodoxa nu face exorcizari...ce e de facut?!?!?!?!?!

Incearca sa invoci tu singur Marele Spirit al Binelui.

 nonameshadow, on 14 aprilie 2016 - 18:40, said:

Care-i chestia cu uniti/ separati. Cu ce il ajuta daca ceilalti continua sa fie alaturi de el?

Isi ofera reciproc sprijin moral.

#44
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 overseas, on 14 aprilie 2016 - 15:30, said:

Tu zici ca ai facut tampenii in cimitir, iar chestiile nasoale ti se intampla acasa.
Daca pleci de acolo nu mai ai probleme, deci tu sustii ca e o problema la adresa ta, nu cu persoana ta.
Ce te mira, spiritul stie unde locuieste si acolo s-a "instalat".Posted Image

#45
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

 dark, on 14 aprilie 2016 - 18:20, said:

Nu cred ca inainte de a merge in cimitir nu te-ai informat despre aceste practici (chemarea spiritelor cu placa ouija), sau nu stiai chiar nimic (sunt destule filme horror pe aceasta tema).
Asa ceva....
Mai nou filmele dau masura realitatii.....

Edited by Lup_Victor, 15 April 2016 - 03:40.


#46
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 Lup_Victor, on 15 aprilie 2016 - 03:39, said:

Asa ceva....
Mai nou filmele dau masura realitatii.....
Sunt destule experiente de acest gen (cu placa ouija), cauta pe youtube, gasesti sute.

#47
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 Lup_Victor, on 15 aprilie 2016 - 03:39, said:

Asa ceva....
Mai nou filmele dau masura realitatii.....

Unele filme sunt facute dupa cazuri reale.Posted Image
Toate filmele, dar absolut toate, in care apare "placa spiritelor" se sfarsesc nasol de tot, cu bantuiri, fenomene poltergeist, nenorociri de toate felurile, asta nu-ti da de gandit?Posted ImageArata-mi macar o productie cinema in care placa Ouija a servit unui scop nobil.Posted Image

#48
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004
Yanksen, ce as face eu sa fi fost in locul tau: m-as orienta pe canalul youtube in scopul de a discuta cu persoane care au experimentat ceva similar. Cu siguranta unele filmulete de acolo sunt trucate, dar mai sunt si cazuri reale. Discutia cu persoanele care au trecut prin ceva identic nu poate fi decat benefica!

#49
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

 dark, on 15 aprilie 2016 - 06:10, said:

Sunt destule experiente de acest gen (cu placa ouija), cauta pe youtube, gasesti sute.
Prostii,ti-am mai spus doar ca un milion de dolari stau degeaba si asteapta sa ajunga la unu din asta cu supranatural,din sute de cazuri filmate si mii nefilmate se gasea cineva sa ridice milionul,uite ca nu s-a intamplat.

 dark, on 15 aprilie 2016 - 06:29, said:

Unele filme sunt facute dupa cazuri reale.Posted Image
Toate filmele, dar absolut toate, in care apare "placa spiritelor" se sfarsesc nasol de tot, cu bantuiri, fenomene poltergeist, nenorociri de toate felurile, asta nu-ti da de gandit?Posted ImageArata-mi macar o productie cinema in care placa Ouija a servit unui scop nobil.Posted Image
Nu?Posted Image

Draga dark,credeam ca la varsta si intelepciunea ta ai realizat  pana acum ca filmele sunt niste simple povesti facute dupa dorinta regizorului.

Edited by Lup_Victor, 15 April 2016 - 11:55.


#50
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 Lup_Victor, on 15 aprilie 2016 - 11:55, said:

Draga dark,credeam ca la varsta si intelepciunea ta ai realizat  pana acum ca filmele sunt niste simple povesti facute dupa dorinta regizorului.

Ti-am spus, evident ca acele filme sunt scenarii dar "nu iese fum fara foc", perceptia unanima este aceea ca placa Ouija este periculoasa.

#51
Fayre

Fayre

    dama-de-trefla

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,990
  • Înscris: 03.04.2016

 dark, on 14 aprilie 2016 - 19:23, said:

Incearca sa invoci tu singur Marele Spirit al Binelui.


ai idee cum se face asta?

#52
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004

 Fayre, on 15 aprilie 2016 - 13:05, said:



ai idee cum se face asta?
Vorbind. Cerand ajutor, cu sinceritate. Pozitia corpului nu conteaza, dar trebuie sa te concentrezi, adica sa nu te gandesti in alta parte (treburi cotidiene).

Si Tatal Spiritelor te va ajuta, in mod sigur. Sa nu-ti fie frica de entitatile rele.

#53
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 Fayre, on 15 aprilie 2016 - 13:05, said:



ai idee cum se face asta?

Presari boabe de orez in jur, acestea au darul sa raspandeasca o energie de origine asiatica Zen.
Next, te asiguri ca luna e in crestere, nu vrem sa ne punem singuri bete in roate.
Trebuie sa fim siguri ca privim spre NE, iar Saturn are ascendentul corect, trebile astea influenteaza comunicarea in mediul astral.
Ultima faza, cu mantre mestesugite penetram inefabilul eteric pana dam de zona spirituala.
O sa fac si un tutorial pe youtube, acolo e tot ezoterismul.

#54
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016

 dark, on 15 aprilie 2016 - 13:01, said:


Ti-am spus, evident ca acele filme sunt scenarii dar "nu iese fum fara foc", perceptia unanima este aceea ca placa Ouija este periculoasa.
Perceptia umanima pana acum cativa ani a fost ca soarele e zeul suprem,uite ca s-au inselat,e doar o biata stea.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate