Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...
 Stabilire granita intre proprietati

Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?
 Ati face o reconversie profesiona...

Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?
 Parere stare drum Sculeni - Chisi...

Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia
 

Oferte de portare in reteaua Orange

* * * - - 8 votes
  • Please log in to reply
4104 replies to this topic

#901
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,063
  • Înscris: 20.06.2009

View PostLudar, on 04 mai 2017 - 07:55, said:

Aș vrea să mă lămurească cineva: dacă încep demersurile să portez un număr din trei (deci nu toate) voi fi sunat de către cei de la retenție să mi se facă vreo ofertă sau voi fi ignorat, știind că mai am numere în rețea?
Teoretic, vei fi sunat. Practic, numa' dacă încerci o să vezi...Posted Image

P.S. Ăsta e topic de portare ÎN Orange, nu DIN Orange...Posted Image

Edited by crislacor, 04 May 2017 - 08:52.


#902
chelooo

chelooo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 442
  • Înscris: 24.06.2005

View Postoctavianidita, on 04 mai 2017 - 08:50, said:

Am intrebat si eu insa  nu se ofera acea reducere de 20%

Eu am primit aceasta oferta pe e-mail pe la jumatatea lui Aprilie si mi-a spus ca este valabila pana la sfarsitul lui Mai.. poate va e de ajutor!

Edited by pstdgt, 29 September 2017 - 15:47.


#903
octavianidita

octavianidita

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 19.06.2007

View Postchelooo, on 04 mai 2017 - 09:34, said:

Eu am primit aceasta oferta pe e-mail pe la jumatatea lui Aprilie si mi-a spus ca este valabila pana la sfarsitul lui Mai.. poate va e de ajutor!

Merci.
O sa vad ce pot obtine.

#904
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017

View PostLudar, on 04 mai 2017 - 07:55, said:

Aș vrea să mă lămurească cineva: dacă Ăźncep demersurile să portez un număr din trei (deci nu toate) voi fi sunat de către cei de la retenție să mi se facă vreo ofertă sau voi fi ignorat, știind că mai am numere Ăźn rețea?
Poti incerca, nimic nu este garantat! Eu am inceput discutia asa : buna ziua, vreau si eu sa inchid un abonament si unul sa il trec la cartela, dupa aceea am optinut ce am scris mai sus iar un abonament l-am reziliat, asta acum 2 ani caci la ultima ''negociere'' a fost jenanta ''oferta''.

#905
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,457
  • Înscris: 30.07.2009
Sigur are un mic asterix undeva *cu posibilitate de prelungire.

#906
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006
nu are cum sa aibe pentru ca ofertele s-au modificat, nu mai exista me30, acum e me31, samd

#907
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007
mi se pare super faptul ca la cartela au oferte mai bune decat la abonamente.

#908
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Mai este valabila oferta cu S7? Nu stiu cum am putut sa ratez asa ceva...

#909
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Eu,dupa 20 ani la ei mi-am modificat abonamentul.
18 euro-nelimitat national si roaming,nelimitat sms national si roaming,600 minute internationale si 5 giga de net limitat la 4 giga in roaming.
Nu stiu daca e bine sau rau dar plec raoid din tara si nu am avut timp sa caut si alte oferte.

#910
cezarmed2

cezarmed2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,393
  • Înscris: 11.12.2014

View PostGroh, on 05 mai 2017 - 06:04, said:

Eu,dupa 20 ani la ei mi-am modificat abonamentul.
18 euro-nelimitat national si roaming,nelimitat sms national si roaming,600 minute internationale si 5 giga de net limitat la 4 giga in roaming.
Nu stiu daca e bine sau rau dar plec raoid din tara si nu am avut timp sa caut si alte oferte.
E oferta standard Orange Me 18. Nimic în plus.

#911
Onoare29

Onoare29

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 27.08.2015

View Postcata, on 02 mai 2017 - 17:16, said:

Imi pierd timpul cu explicatii, este clar, esti odihnit.
O zi frumoasa

Odihnit dar hotarat!
Decat egoist si stupid! ;)

#912
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Pai stiu ca e standard.De aceea spuneam ca dupa 20 ani nu am nimic in plus.Singura chestie e ca l-am facut fara telefon pe o luna.Prin urmare,cand apare ceva mai bun pot renunta in orice moment la abonament.

#913
zambar3tu

zambar3tu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 18.11.2006
Salutare.
Astazi am primit oferta de mai jos de la departamentul de retentie Vodafone, in caz ca intereseaza pe cineva.
Buna ziua
  
In urma convorbirii noastre telefonice  va propun urmatoarele abonamente pentru nr ......

Oferte fara posibilitate achizitionare telefon :

1)   Abonament promotional Vodafone Special 5 fara telefon la 5 EUR/luna include: minute/SMS nelimitate in retea, 750 minute nationale, 250 SMS nationale si 2 GB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil,cu un contract de minim 6 luni

2)   Abonament promotional Vodafone Smart 8 National fara telefon la 8EUR/luna, cu 1000 minute nationale, minute nelimitate in retea, SMS-uri nationale nelimitate si 6 GB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil, cu un contract de minim 6 luni
3)   Abonament Vodafone Smart 8 National fara telefon la 8 EUR/luna include nelimitat minute nationale, 250 SMS nationale, minute/SMS nelimitate in retea si 3 GB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil cu un contract de 12 luni
4)   Abonament Vodafone Smart 8 National fara telefon la 8 EUR/luna include nelimitat minute nationale, 250 SMS nationale, minute/SMS nelimitate in retea si 6 GB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil cu un contract de 24 luni
5)    Abonament Vodafone RED 10 fara telefon la 10 EUR/luna include: minute/SMS/MMS nationale nelimitate, 100 minute internationale in retele mobile, 6 GB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil, cu un contract de minim 12 luni

6)   Abonament Vodafone RED 12 fara telefon la 12EUR/luna include:Min/SMS/MMS nationale nelimitate,400 Min internationale in retele mob,10 GB trafic national pt navigare pe internet de pe mobil, cu un contract de minim 12 luni

Oferte cu posibilitate achizitionare telefon :

1)   Abonament Vodafone RED 14 la 14EUR/luna si Social Media Nelimitat la 1 EUR/luna.Abonamentul include Min/SMS/MMS nationale nelimitate,300 Min internationale in retele mob,4 GB trafic national pt navigare pe internet pe mobil
Huawei P9 Lite Negru 4G – 4 E
Huawei P10 Lite Negru 4G – 79 E

2)    Abonament Vodafone RED 17 la 17EUR/luna include Min/SMS/MMS nationale nelimitate,600 Min internationale in retele mob,6 GB trafic national pt navigare pe internet pe mobil
Huawei P10 Lite Negru 4G – gratuit

#914
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,063
  • Înscris: 20.06.2009
Aista-i topic de Orange sau de Vodafone...?Posted Image  Plus că n-are nimic de-a face cu portarea...Posted Image

#915
mariusnorbert

mariusnorbert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,565
  • Înscris: 03.06.2009
Zici că ești pe topicul Orange TV de-acuș doi ani!

#916
alin0685

alin0685

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 13.03.2011
Salutare,

Luna viitoare imi expira un abonament la Vodafone RED 29 si vreau sa trec la Orange. Am citit cateva pagini anterioare si am vazut ca sunt unii care au primit oferte personalizate. La ce numar trebuie sa sun sau cum se procedeaza?

Thx!

#917
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,063
  • Înscris: 20.06.2009
Trimite-i un PM lui Orange_helper cu datele tale personale (nume și număr de telefon), va aranja el să fii sunat. Eventual spune-i și cam ce așteptări ai din punct de vedere al abonamentului și/sau beneficiilor.

#918
cata

cata

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,049
  • Înscris: 16.02.2002

View Postalin0685, on 07 mai 2017 - 22:00, said:

Salutare,

Luna viitoare imi expira un abonament la Vodafone RED 29 si vreau sa trec la Orange. Am citit cateva pagini anterioare si am vazut ca sunt unii care au primit oferte personalizate. La ce numar trebuie sa sun sau cum se procedeaza?

Thx!


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate