Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește
 

Vreau sa slabesc.

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
La mine nu e greu...

De 2 luni mă mențin la 70 kg. Ok, plus-minus 1 kg, dar sunt acolo. Mă cântăresc o dată pe săptămână, dar m-am obișnuit cu stilul ăsta de a mânca, probabil cuvântul bun e cumpătat. Nu mă abțin de la nimic, uneori mă pun să mănânc alune și sar calul. Mă orientez "după ochi" și cam știu cât să mănânc din lucrurile calorice. Dacă azi mănânc 2 pumni de alune în loc de un pumn, următoarele 2 zile las în farfurie câte 2-3 guri de mâncare la fiecare masă și am recuperat

Apa e importantă și după părerea mea

Edited by R10, 30 September 2015 - 13:49.


#92
corneldalbe

corneldalbe

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.01.2016
M-am ingrasat si eu  dupa sarbatori, dar nu ma deranjeaza cu  nimic:). Nu inteleg de ce unii se agita atata ca sunt putin mai grasi. Mai greu e daca esti obez, acolo chiar e dificil sa faci unele lucruri.

#93
EXIT

EXIT

    Immortal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,104
  • Înscris: 17.01.2006
Pai daca doreai sa intelegi de ce unii sunt deranjati de ingrasare, nu trebuia sa-ti faci cont si sa scrii. Puteai sa citesti si fara cont.

#94
sikus

sikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 30.10.2014
Pentru slabit se pot folosi si diete care sa ajute la asa ceva!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate