Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Samsung Galaxy A3

- - - - -
  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#19
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Sa iau A3 sau Grand prime ?
Are un prieten ambele noi la 850 lei/buc.
Merita ? Rog pareri. Multumesc.

A3 este varianta cu 1gb ram.
Oare vor primi loli 5.0 ?

Edited by Simi1, 26 February 2015 - 15:44.


#20
macette

macette

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 19.09.2008
Este adevarat ca sare vopseaua neagra de pe rama ca la iPhone 5 ? Ms.

#21
bujulache

bujulache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 05.11.2009
ma tenteaza sa imi cumpar acest telefon...poate sa dea vreun feedback vreun posesor? ca si aspect arata foarte bine....inca nunsunt decis intre A3 sau S4 Mini

#22
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postbujulache, on 26 aprilie 2015 - 06:55, said:

ma tenteaza sa imi cumpar acest telefon...poate sa dea vreun feedback vreun posesor? ca si aspect arata foarte bine....inca nunsunt decis intre A3 sau S4 Mini
S4 mini este depasit moral - nu va mai primi nici update-uri !
A3 arata foarte bine , insa e cam scump (daca ai vreo oferta de la operatori sau il iei de pe net(am 2 colegi au luat cu 650 - 700 de pe olx , dar nu prea se gasesc la banii aia)...go 4 it !
Fiind metalic , daca-ti cade , vopseaua va sari cu siguranta !

#23
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.03.2012
De Black Friday pare destul de promitator.desigur depende si pe ce post il Folosesti...si daca Ai grija de el....

#24
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Am primit eu unul free de la muncă - și este decent. Se mișcă binișor pentru un Android midrange, iar acumulatorul pare promițător SM-A300FU - varianta Vodafone cu 1,5 GB RAM. Surprinzător în pachet vine cu o pereche de căști inear.

Deocamdată nu e rău - n-am mai pus mâna pe un Android de la S2 încoace - de mai bine de 2 ani...

#25
Dan_

Dan_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.05.2003
550 pt s4 mini sau 710 pt A3?
Pe care sa-l iau? ambele noi din magazin.

Edited by Dan_, 30 April 2015 - 20:56.


#26
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
A3.

#27
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012
Dintre A3 si un allview x2 mini soul, ce sa aleg? e la acelasi abonament si chiar nu stiu ce sa aleg. Imi place cum arata x2 si ca este foarte subtire + ecranul. Totusi am umblat si pe A3 si nici nu prea iti dai seama ca nu ar fi hd. Firma nu prea ma intereseaza, detin un allview si la cat l-am scapat si lovit, nu are absolut nimic.

#28
Bianca95

Bianca95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 13.12.2013
A3

#29
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

View PostBianca95, on 02 mai 2015 - 21:56, said:

A3

Poti sa zici si de ce. In afara ca este Samsung...

#30
editzastan

editzastan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2008
Pentru ca la Allview daca l-ai nimerit prost iti iei adio de la el ca la ei service-ul este de toata jena.

#31
Bianca95

Bianca95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 13.12.2013
1. Mai multe opinii pozitive pe net. Despre Allview foarte multe pareri negative
2. Are fratele meu si este foarte mutumit. L-am " butonat" si eu putin si este super. Cred ca voi cumpara si eu dual.
3.Chiar daca nu este un argument pentru tine,este un brand de traditie si am mai multa incredere.

#32
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.03.2012
Cine detine un A3 faceti un review pe scurt cum se misca , cat tine bateria ....

#33
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006
X2 suflet mini este un telefon superb si capabil (cat de cat) , dar fiind Allview garantia este doar fictiva , si sansele sunt foarte mari sa ai nevoie de ea (exista si cazuri in care telefonul sa fie foarte bun si fiabil in timp - dar sunt rare) . Plus ca la cat este de subtire (cred ca este cazul ambelor telefoane) la primul soc , vei aduna bucatele de pe jos , iar garantia se anuleaza pe motiv de soc mecanic .
A3 este un telefon bunicel , dar scump in draci si rezolutia face tot telefonul sa para ieftin . Iti recomand fie A5 , fie iei altceva !

#34
Dan_

Dan_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.05.2003
Dar camera cum se prezinta cu cei 8 mp in comparatie cu s4 mini, s5 mini?

#35
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

View Postingerulol, on 04 mai 2015 - 18:59, said:

X2 suflet mini este un telefon superb si capabil (cat de cat) , dar fiind Allview garantia este doar fictiva , si sansele sunt foarte mari sa ai nevoie de ea (exista si cazuri in care telefonul sa fie foarte bun si fiabil in timp - dar sunt rare) . Plus ca la cat este de subtire (cred ca este cazul ambelor telefoane) la primul soc , vei aduna bucatele de pe jos , iar garantia se anuleaza pe motiv de soc mecanic .
A3 este un telefon bunicel , dar scump in draci si rezolutia face tot telefonul sa para ieftin . Iti recomand fie A5 , fie iei altceva !

Eu am de ales intre A3 sau x2 soul mini. Diferenta o consta doar 5 euro la inceput. Pana acuma nu am avut problema cu allview, am un viper v1. La service nu a fost nevoie sa-l duc niciodata. Oricum la cate lovituri si-a luat, nici nu as indrazni sa-l mai trimit :))

#36
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postopsy091, on 05 mai 2015 - 08:56, said:


Eu am de ales intre A3 sau x2 soul mini. Diferenta o consta doar 5 euro la inceput. Pana acuma nu am avut problema cu allview, am un viper v1. La service nu a fost nevoie sa-l duc niciodata. Oricum la cate lovituri si-a luat, nici nu as indrazni sa-l mai trimit Posted Image)
Du-te si testeaza-le pe ambele si vezi care ti se potriveste ! Din cele doua mai performant si mai aspectuos este X2 suflet mini (dar depinde si de reteaua in care esti - nu are LTE parca). Pretul oricum este umflat bine la ambele . A3 totusi este mediocru pe linie - nu iese cu nimic in evidenta .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate