Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Samsung Galaxy A3

- - - - -
  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#19
Simi1

Simi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 11.12.2011
Sa iau A3 sau Grand prime ?
Are un prieten ambele noi la 850 lei/buc.
Merita ? Rog pareri. Multumesc.

A3 este varianta cu 1gb ram.
Oare vor primi loli 5.0 ?

Edited by Simi1, 26 February 2015 - 15:44.


#20
macette

macette

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 19.09.2008
Este adevarat ca sare vopseaua neagra de pe rama ca la iPhone 5 ? Ms.

#21
bujulache

bujulache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 05.11.2009
ma tenteaza sa imi cumpar acest telefon...poate sa dea vreun feedback vreun posesor? ca si aspect arata foarte bine....inca nunsunt decis intre A3 sau S4 Mini

#22
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postbujulache, on 26 aprilie 2015 - 06:55, said:

ma tenteaza sa imi cumpar acest telefon...poate sa dea vreun feedback vreun posesor? ca si aspect arata foarte bine....inca nunsunt decis intre A3 sau S4 Mini
S4 mini este depasit moral - nu va mai primi nici update-uri !
A3 arata foarte bine , insa e cam scump (daca ai vreo oferta de la operatori sau il iei de pe net(am 2 colegi au luat cu 650 - 700 de pe olx , dar nu prea se gasesc la banii aia)...go 4 it !
Fiind metalic , daca-ti cade , vopseaua va sari cu siguranta !

#23
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.03.2012
De Black Friday pare destul de promitator.desigur depende si pe ce post il Folosesti...si daca Ai grija de el....

#24
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Am primit eu unul free de la muncă - și este decent. Se mișcă binișor pentru un Android midrange, iar acumulatorul pare promițător SM-A300FU - varianta Vodafone cu 1,5 GB RAM. Surprinzător în pachet vine cu o pereche de căști inear.

Deocamdată nu e rău - n-am mai pus mâna pe un Android de la S2 încoace - de mai bine de 2 ani...

#25
Dan_

Dan_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.05.2003
550 pt s4 mini sau 710 pt A3?
Pe care sa-l iau? ambele noi din magazin.

Edited by Dan_, 30 April 2015 - 20:56.


#26
TheOne06

TheOne06

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,340
  • Înscris: 02.01.2007
A3.

#27
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012
Dintre A3 si un allview x2 mini soul, ce sa aleg? e la acelasi abonament si chiar nu stiu ce sa aleg. Imi place cum arata x2 si ca este foarte subtire + ecranul. Totusi am umblat si pe A3 si nici nu prea iti dai seama ca nu ar fi hd. Firma nu prea ma intereseaza, detin un allview si la cat l-am scapat si lovit, nu are absolut nimic.

#28
Bianca95

Bianca95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 13.12.2013
A3

#29
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

View PostBianca95, on 02 mai 2015 - 21:56, said:

A3

Poti sa zici si de ce. In afara ca este Samsung...

#30
editzastan

editzastan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2008
Pentru ca la Allview daca l-ai nimerit prost iti iei adio de la el ca la ei service-ul este de toata jena.

#31
Bianca95

Bianca95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 13.12.2013
1. Mai multe opinii pozitive pe net. Despre Allview foarte multe pareri negative
2. Are fratele meu si este foarte mutumit. L-am " butonat" si eu putin si este super. Cred ca voi cumpara si eu dual.
3.Chiar daca nu este un argument pentru tine,este un brand de traditie si am mai multa incredere.

#32
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 21.03.2012
Cine detine un A3 faceti un review pe scurt cum se misca , cat tine bateria ....

#33
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006
X2 suflet mini este un telefon superb si capabil (cat de cat) , dar fiind Allview garantia este doar fictiva , si sansele sunt foarte mari sa ai nevoie de ea (exista si cazuri in care telefonul sa fie foarte bun si fiabil in timp - dar sunt rare) . Plus ca la cat este de subtire (cred ca este cazul ambelor telefoane) la primul soc , vei aduna bucatele de pe jos , iar garantia se anuleaza pe motiv de soc mecanic .
A3 este un telefon bunicel , dar scump in draci si rezolutia face tot telefonul sa para ieftin . Iti recomand fie A5 , fie iei altceva !

#34
Dan_

Dan_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.05.2003
Dar camera cum se prezinta cu cei 8 mp in comparatie cu s4 mini, s5 mini?

#35
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

View Postingerulol, on 04 mai 2015 - 18:59, said:

X2 suflet mini este un telefon superb si capabil (cat de cat) , dar fiind Allview garantia este doar fictiva , si sansele sunt foarte mari sa ai nevoie de ea (exista si cazuri in care telefonul sa fie foarte bun si fiabil in timp - dar sunt rare) . Plus ca la cat este de subtire (cred ca este cazul ambelor telefoane) la primul soc , vei aduna bucatele de pe jos , iar garantia se anuleaza pe motiv de soc mecanic .
A3 este un telefon bunicel , dar scump in draci si rezolutia face tot telefonul sa para ieftin . Iti recomand fie A5 , fie iei altceva !

Eu am de ales intre A3 sau x2 soul mini. Diferenta o consta doar 5 euro la inceput. Pana acuma nu am avut problema cu allview, am un viper v1. La service nu a fost nevoie sa-l duc niciodata. Oricum la cate lovituri si-a luat, nici nu as indrazni sa-l mai trimit :))

#36
ingerulol

ingerulol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 993
  • Înscris: 11.09.2006

View Postopsy091, on 05 mai 2015 - 08:56, said:


Eu am de ales intre A3 sau x2 soul mini. Diferenta o consta doar 5 euro la inceput. Pana acuma nu am avut problema cu allview, am un viper v1. La service nu a fost nevoie sa-l duc niciodata. Oricum la cate lovituri si-a luat, nici nu as indrazni sa-l mai trimit Posted Image)
Du-te si testeaza-le pe ambele si vezi care ti se potriveste ! Din cele doua mai performant si mai aspectuos este X2 suflet mini (dar depinde si de reteaua in care esti - nu are LTE parca). Pretul oricum este umflat bine la ambele . A3 totusi este mediocru pe linie - nu iese cu nimic in evidenta .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate