Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Trasee de tip "vizita"

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,925
  • Înscris: 09.12.2004
pTe doare in p(end)ula de masina si milioanele bagate sa o repari da nu dai 1 mil pe cazare...ciudat....

Edited by Evergreen, 09 July 2010 - 19:15.


#38
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,174
  • Înscris: 05.09.2007
ce masina ai de vrei sa faci-lepsa-tg secuiesc? soseaua se termina in lepsa si pana la tg secuiesc e drum forestier. pe acolo fac eu off-road :coolspeak: , vin de la onesti-manastirea casin-lepsa. drumul e groaznic, cu surpaturi si urme de TAF adanci de pana la jumatate de metru.

#39
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007

View PostEvergreen, on 9th July 2010, 19:14, said:

pTe doare in p(end)ula de masina si milioanele bagate sa o repari da nu dai 1 mil pe cazare...ciudat....
Milioanele bagate in masina nu ma tin cateva ore cat ma tine cazarea ;) Bani/Timp. Cu cat raportul e mai mare cu atat e mai naspa ;)

Masina e cea de la avatar :lol: Acuma na, daca ziceti voi... asta e traseul pe care mi-l recomanda Google Maps, ca GPS nu am inca. :D

#40
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,174
  • Înscris: 05.09.2007
""Acuma na, daca ziceti voi... asta e traseul pe care mi-l recomanda Google Maps, ca GPS nu am inca. ""

stai linistit ca si gps te baga in noroi. drumul manastirea casin-lepsa apare pe harta igo, cu toate ca e drum forestier initial construit de armata ramana in 1916, e si un monument al lui Ferdinand undeva . am intalnit odata un cielo alb cu nr de B care m-au intrebat unde iese drumul ,si cea mai tare faza, intr-o seara un TIR  blocat intr-o curba, pana la urma l-au ajutat niste localnici cu un TAF sa-l scoata la drumul judetean. omul era speriat ca se intunecase si nu stia unde e in adancul padurii.
eu te sfatuiesc ca inainte sa faci un traseu sa dai o cautare pe net la drumurile judetene care apar pe harta.

Edited by csi1, 09 July 2010 - 21:28.


#41
pustiu_22

pustiu_22

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,049
  • Înscris: 19.01.2007
Drumul spre lacul Sf Ana e RUPT, lung si plin de serpentine. Eu l-am facut cu masina firmei (se intelege apropoul)! :bigwhitegrin:
A, era sa uit, se plateste si o taxa la intrare. Pe mine taxele astea de vizitare/acces in obiective mizere pur si simplu ma demoralizeaza, drept urmare a doua oara nu mai calc pe acolo!

Edited by pustiu_22, 09 July 2010 - 22:13.


#42
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,131
  • Înscris: 14.09.2007
Nu merita sa te duci la Sf Ana, o aglomeratie si o tiganie cum numai prin obor ai gasi, agomeratie e cuvantul magic .
Si o sticla la 3 sferturi de vin era acum 3 ani 20 lei .

#43
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Era vorba de locul in sine, nu de oameni sau de stat acolo. 10 minute daca stau si trag 2-3 poze mi-e suficient. Cat sa pot spune si eu, da dom'ne, am fost si eu acolo. ;)

#44
tabek

tabek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 22.07.2007
Pentru tine exista si GOOGLE EARTH, de ce naiba mai vrei sa ajungi la locatiitle respective?

#45
SINEKT

SINEKT

    Cyber-omul

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,047
  • Înscris: 23.02.2007
Problema ta fiind ? :huh:

#46
Adydum

Adydum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.05.2004

View PostNicu90, on 5th July 2010, 20:38, said:

Cu mana pe inima iti zic ca in Dobrogea nu are ce vedea , doar marea sa faca vreo cateva bai in ea .

Nici nu ma refer la toata Dobrogea ci doar la jud Constanta, dar daca toate drumurile care le stii sunt CT-Mangalia, CT-Cernavoda si CT-Tulcea, ai dreptate...

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate