Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

help site!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
deynho

deynho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 08.01.2009
Salut,

am facut si eu un site pt un concurs.....cu opera se vede ok....dar knd deschid cu Internet Explorer sau Mozila totul se vede decalat( texte, meniu)....stie cineva dc?

#2
Surfer01

Surfer01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 15.10.2007
Cand faci un site, trebuie sa-l faci compatibil pentru toate browserele. Daca nu testezi in timp ce lucrezi, e foarte posibil ca il alte browsere sa afiseze gresit. Trebuie sa corectezi codul si sa te interesezi de ce probleme pot aparea.

#3
Jumping Jack

Jumping Jack

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 12.09.2007

View Postdeynho, on Mar 17 2009, 15:08, said:

Salut,

am facut si eu un site pt un concurs.....cu opera se vede ok....dar knd deschid cu Internet Explorer sau Mozila totul se vede decalat( texte, meniu)....stie cineva dc?

Intreaba-l pe Gandalf! El e singurul care citeste in globul de cristal.

Pune si tu naibii o bucata de cod, ceva, macar o poza, de unde sa stie cineva care e problema ta, daca nu dai detalii? Sint o gramada de cauze care produc o gramada de rezultate care se pot chema "decalaje". Sau ti-o fi frica sa nu-ti fure cineva ideile de concurs?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate