Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

BlackBerry Passport

- - - - -
  • Please log in to reply
2410 replies to this topic

#55
Soulstream

Soulstream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,028
  • Înscris: 03.02.2014
Conceptul mi se pare super interesant. La fel si tastaura capacitiva. Problema mea e ca e mai lat decat un Galaxy Note. Sper sa se vanda, macar BB sa se salveze.

#56
dan_slack

dan_slack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,790
  • Înscris: 22.07.2006
Ce zic cumparatorii de Passport de pe Amazon...
http://blogs.blackbe...tars-heres-why/

#57
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Cum naiba faci poze/filmulete si cum te uiti la ele cand ecranul este... patrat? Traim in "epoca" 16:9 iar ei nu fac nici macar displayuri 4:3.

Edited by boy4ever, 01 October 2014 - 11:58.


#58
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Simplu. Telefonul ăsta nu e de uitat pe Youtube. Nu pentru asta a fost creat.

Există atâtea device-uri cu ecrane de peste 5", dacă vrei multimedia.

#59
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Dar nu au qwerty.

#60
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Stai că au anunțat câte un Device revoluționar pe an. Următorul o să fie probabil un touch cu slider, au apărut ceva schițe pe net.

#61
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Mi se pare super, dar pretul e cam mare. Am mai spus-o, BB pune preturi de top pt dispozitive ce nu sunt totusi chiar la virf. Vor vinde unor anumite categorii de cumparatori (eu unul ma numar printre doritori) insa curba vinzarilor se va aplatiza destul de repede. Presupun ca topicul acestui telefon pe Softpedia va avea cam acelasi numar de pagini ca cel pt Q10. Adica slabut in comparatie cu alte telefoane, insa direct proportional cu numarul de cumparatori.

#62
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Tocmai am comandat unul si, in mod normal, o să-l butonez la finalul săptămânii viitoare. Promit sa revin cu un review.

#63
dani2013

dani2013

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 09.03.2013

View PostMihai-I, on 08 octombrie 2014 - 13:00, said:

Tocmai am comandat unul si, in mod normal, o să-l butonez la finalul săptămânii viitoare. Promit sa revin cu un review.
poti sa-mi spui unde ai comandat si la ce bani ? eu am vazut la ilex la precomanda dar nu stiu ce sa zic. pretul e cam sus.

Edited by dani2013, 08 October 2014 - 13:04.


#64
dan_slack

dan_slack

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,790
  • Înscris: 22.07.2006
De abia aștept un review... impresii.

#65
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014

View Postdani2013, on 08 octombrie 2014 - 13:03, said:

poti sa-mi spui unde ai comandat si la ce bani ? eu am vazut la ilex la precomanda dar nu stiu ce sa zic. pretul e cam sus.
Salut. Sunt doua alternative: la Ilex cu 2699 Ron plus 15 Ron transport  sau pe www.alin-gsm.ro cu 2230 Ron plus 35 Ron transport .
Alegerea este a ta, Ilex este firma mai serioasa si retailer autorizat BlackBerry...

View Postdan_slack, on 08 octombrie 2014 - 13:15, said:

De abia aștept un review... impresii.
Crede-mă ca nu mai am răbdare sa ajunga :)
Am tot citit diverse păreri in ultimele zile si aveam ceva rezerve vis-a-vis de pret dar...o viata am si câteva mici bucurii :)

#66
dani2013

dani2013

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 09.03.2013

View PostMihai-I, on 08 octombrie 2014 - 13:19, said:

Salut. Sunt doua alternative: la Ilex cu 2699 Ron plus 15 Ron transport  sau pe www.alin-gsm.ro cu 2230 Ron plus 35 Ron transport .
Alegerea este a ta, Ilex este firma mai serioasa si retailer autorizat BlackBerry...


Crede-mă ca nu mai am răbdare sa ajunga Posted Image
Am tot citit diverse păreri in ultimele zile si aveam ceva rezerve vis-a-vis de pret dar...o viata am si câteva mici bucurii Posted Image
totusi nu mi-ai raspuns la intrebarea pusa de mine. alin-gsm nu-l are pe stoc ci doar in curand. asa mai are si vantigsm la 700 e (un pret exagerat, mult peste ilex)  
sa inteleg ca tu ai comandat la ilex de dureaza asa mult pana soseste ?

#67
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Nu cred ca îl are cineva în stoc. A fost sold-out în câteva zile peste tot (Amazon și Shop.blackberry). Ilex îl aduc săptămâna viitoare probabil.

#68
dpass

dpass

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 29.03.2009
Pentru doritori, cel mai sigur de comandat este la Ilexgsm.

#69
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007

View Postdpass, on 08 octombrie 2014 - 20:26, said:

Pentru doritori, cel mai sigur de comandat este la Ilexgsm.
ce intelegi prin cel mai sigur ?, 450 de lei in plus te fac mai increzator ?
Pretul celor de la alingsm se apropie cel mai mult de realitate si oricum pana la Craciun va aparea in majoritatea magazinelor online Posted Image

#70
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Fără sa fiu avocatul Ilex, dacă deschizi site-ul BlackBerry, la where to buy in Romania găsești Orange, Vodafone și Ilex GSM. Tocmai, când dau peste 2000 lei pe un telefon prefer garanție de la producător, nu de la Alin sau Jiji GSM.

#71
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007

View Postchris_t, on 09 octombrie 2014 - 13:39, said:

Fără sa fiu avocatul Ilex, dacă deschizi site-ul BlackBerry, la where to buy in Romania găsești Orange, Vodafone și Ilex GSM. Tocmai, când dau peste 2000 lei pe un telefon prefer garanție de la producător, nu de la Alin sau Jiji GSM.
De acord cu tine din punct de vedere psihologic, personal in ultimii 15 ani nu am cumparat niciodata telefoane care sa aiba garantie directa la producator, cu exceptia allview :)) ,iar in ultimii 6 ani cumpar numai din online, ultimul a fost un S4 luat in vara de la altex,online, fara garantie de la producator,....conform legislatiei in vigoare ai garantie minim 2 ani pentru orice cumperi.
Asa ca parerea mea e ca pentru 100 de euro merge inchis un ochi , sau se poate comanda din anglia de pe site-ul oficial ..520 euro Posted Image

#72
balenax

balenax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 08.02.2004
Mi-am comandat si eu unul din UK de la Clove, am mai luat de la ei si sunt super in regula din toate punctele de vedere. Momentan e in backorder dar se anunta stoc nou pe 16 oct., sper sa fiu printre cei care primesc si nu trebuie sa astept o noua suplimentare. Imi convine sa cumpar de la ei pentru ca am firma intregistrata la tva intracomunitar si practic am platit 2400 de lei pe telefon cu tot cu  transport prin DHL  livrare 1-3 zile (transportul in sine e vreo 23 de lire), pretul telefonului fara tva fiind 404GBP. Abia il astept Posted Image n-am mai fost atat de entuziasmat de un telefon de mult timp Posted Image

Edited by balenax, 10 October 2014 - 10:08.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate