Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Delphin Diva Premiere sau Barut Lara

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010
Va rog sa ma ajutati sa ma decid ! Amandoua sunt ok , locul 2 si locul 1 pe Trip , insa nu reusesc sa iau o decizie .
Ma intereseaza un hotel curat , cu verdeata , cu aer ok in camera , TV LCD ,  piscna(e) cat mai mare , marea cu intrare lina (car de cat) , nisip , personal amabil , nu  ca la Royal Wings ( unde nu ne-au lasat sa tragem sezlongul mai aproape de mal , ca stricam imaginea din satelit!!! Mancarea si animatia sunt peste tot ok , deci nu ma intereseaza f tare ca si punct de reper ....Intr-un cuvant un hotel din care atunci cand pleci sa iti para rau si sa simti ca a meritat si ultimul banut platit!
Ce ma incurca este ca Delphinul este cam micut , iar la Barut suprafata e fff mare , am senzatia ca distanta de la hotel la plaja e destul de mare , eu asa inteleg din imagini...
Astept cat se poate de repede cateva pareri , avizate , pentru care va si multumesc anticipat

#2
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 14 mai 2014 - 16:29, said:

Va rog sa ma ajutati sa ma decid ! Amandoua sunt ok , locul 2 si locul 1 pe Trip , insa nu reusesc sa iau o decizie .
Ma intereseaza un hotel curat , cu verdeata , cu aer ok in camera , TV LCD ,  piscna(e) cat mai mare , marea cu intrare lina (car de cat) , nisip , personal amabil , nu  ca la Royal Wings ( unde nu ne-au lasat sa tragem sezlongul mai aproape de mal , ca stricam imaginea din satelit!!! Mancarea si animatia sunt peste tot ok , deci nu ma intereseaza f tare ca si punct de reper ....Intr-un cuvant un hotel din care atunci cand pleci sa iti para rau si sa simti ca a meritat si ultimul banut platit!
Ce ma incurca este ca Delphinul este cam micut , iar la Barut suprafata e fff mare , am senzatia ca distanta de la hotel la plaja e destul de mare , eu asa inteleg din imagini...
Astept cat se poate de repede cateva pareri , avizate , pentru care va si multumesc anticipat

fa biletele si extrage, lasa destinul sa hotarasca in locul tau.

#3
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

 rottweiler2007, on 14 mai 2014 - 16:30, said:

fa biletele si extrage, lasa destinul sa hotarasca in locul tau.
Nu am curaj de obicei nu am noroc sa trag la sorti ..., mi-am dorit sa fii pe aici , stiu ca iti place Barut , dar ce zici de Delphin ? Poti sa imi raspunzi la dilema mea fata de distante in resort la Barut?
Multumesc oricum

Edited by vera70, 14 May 2014 - 16:35.


#4
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 14 mai 2014 - 16:34, said:

Nu am curaj de obicei nu am noroc sa trag la sorti ..., mi-am dorit sa fii pe aici , stiu ca iti place Barut , dar ce zici de Delphin ? Poti sa imi raspunzi la dilema mea fata de distante in resort la Barut?
Multumesc oricum

mie imi place barut, am stat la barut dar si la diva; eu as pune banii pe barut dar studiaza-l si pe baia lara;

#5
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Alege Delphin Palace, este mai mare decat Diva si mai mic decat Barut.

#6
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

 ANDOX, on 14 mai 2014 - 18:35, said:

Alege Delphin Palace, este mai mare decat Diva si mai mic decat Barut.
Multumesc pt idee , dar totusi nu imi raspunde nimeni punctual?!

#7
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 14 mai 2014 - 20:20, said:

Multumesc pt idee , dar totusi nu imi raspunde nimeni punctual?!

dintre diva și barut, alege barut

acum e punctual?

#8
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

 rottweiler2007, on 14 mai 2014 - 20:23, said:

dintre diva și barut, alege barut

acum e punctual?
Da e punctual si multumesc. Te rog sa-mi confirmi daca intre hotel si plaja e o distanta mare sau ceva rezonabil , cam asta mai e marea mea nelamurire ....

#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 14 mai 2014 - 20:49, said:

Da e punctual si multumesc. Te rog sa-mi confirmi daca intre hotel si plaja e o distanta mare sau ceva rezonabil , cam asta mai e marea mea nelamurire ....

intre peretele hotelului și plajă este gradina hotelului cu piscinele, toboganele, terasele etc; niciun hotel din lara nu e construit fix pe nisip

de la peretele hotelului și pînă pe nisip ai cam 200 m

#10
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

 rottweiler2007, on 15 mai 2014 - 05:21, said:

intre peretele hotelului și plajă este gradina hotelului cu piscinele, toboganele, terasele etc; niciun hotel din lara nu e construit fix pe nisip

de la peretele hotelului și pînă pe nisip ai cam 200 m
Multumesc pt raspuns .
De ce am insistat ? pt ca din imgini pe satelit am avut senzatia ca sunt cam 500 de metri , si ma gandeam ce'' placut'' e sa vii de la plaja , prin soare (eu asa am vazut din poze) 500m , mai uiti ceva in camera , etc
Dar acum sunt lamurita si mi se pare ok

#11
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 15 mai 2014 - 09:49, said:

Multumesc pt raspuns .
De ce am insistat ? pt ca din imgini pe satelit am avut senzatia ca sunt cam 500 de metri , si ma gandeam ce'' placut'' e sa vii de la plaja , prin soare (eu asa am vazut din poze) 500m , mai uiti ceva in camera , etc
Dar acum sunt lamurita si mi se pare ok

si daca ar fi 500 m, ce? ii faci prin sahara? las' ca putintica miscare nu strica, mersul pe jos face piciorul frumos iar miscarea inseamna sanatate

#12
Sean_John

Sean_John

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,029
  • Înscris: 15.01.2006
Poate ai vazut ce am scris si eu pe topicul dedicat Barutului. Iti confirm ca e distanta foarte mare intre hotel si plaja, cea mai mare pe care am intalnit-o in Turcia si e camp deschis, mergi prin soare, dar e un nene cu o masinuta de golf care face pe taximetristul.
N-as mai merge nici gratis la Barut, insa merg din nou cu cea mai mare placere la Baia Lara. E pentru prima data cand ma intorc la un hotel.

#13
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010

 Sean_John, on 16 mai 2014 - 19:26, said:

Poate ai vazut ce am scris si eu pe topicul dedicat Barutului. Iti confirm ca e distanta foarte mare intre hotel si plaja, cea mai mare pe care am intalnit-o in Turcia si e camp deschis, mergi prin soare, dar e un nene cu o masinuta de golf care face pe taximetristul.
N-as mai merge nici gratis la Barut, insa merg din nou cu cea mai mare placere la Baia Lara. E pentru prima data cand ma intorc la un hotel.
Multumesc pt raspuns , sunt in mare deriva , cred ca le voi exclude pa amandoua , am vrut initial Limak Atlantis , dar nu am gasit locuri , dupa care ma cam tenteaza Limak Lara , habar nu am ce sa aleg....

#14
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 vera70, on 17 mai 2014 - 10:21, said:

Multumesc pt raspuns , sunt in mare deriva , cred ca le voi exclude pa amandoua , am vrut initial Limak Atlantis , dar nu am gasit locuri , dupa care ma cam tenteaza Limak Lara , habar nu am ce sa aleg....

studiaza baia lara, gural belek

#15
vera70

vera70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.01.2010
A invins un al treilea hotel Ali Bey Resort Side , multumesc tuturor pentru ajutor , si vacante reusite!

#16
meganezul

meganezul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.05.2010

 vera70, on 22 mai 2014 - 07:48, said:

A invins un al treilea hotel Ali Bey Resort Side , multumesc tuturor pentru ajutor , si vacante reusite!

imi place abordarea ta in alegerea hotelului...esti activa pe mai multe site-uri
sper sa fi facut alegerea buna si sa ai un concediu placut

#17
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

 vera70, on 22 mai 2014 - 07:48, said:

A invins un al treilea hotel Ali Bey Resort Side , multumesc tuturor pentru ajutor , si vacante reusite!

Auzisem ca acest hotel nu mai primeste romani incepand cu acest an. Poti sa-mi dai PM cu agentia de unde ai luat Ali Bey Resort Side? Si dupa ce te intorci, please fa un review! Multumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate