Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Ce ati vrea sa gasiti pe un magazin online dedicat auto ?

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#55
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 25.01.2007
ai pus tu bannerul ala cu transport gratuit, dar cand dau clic pe el, ca doar ai scris si "detalii", ma duce pe o pagina cu statii auto...

#56
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Postslai, on 09 mai 2014 - 20:18, said:

ai pus tu bannerul ala cu transport gratuit, dar cand dau clic pe el, ca doar ai scris si "detalii", ma duce pe o pagina cu statii auto...

Am rezolvat facand o foarte scurta descriere a promotiei. Multumesc pentru atentionare!

#57
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Postmazgalin, on 09 mai 2014 - 14:44, said:

Transportul gratuit e cu posta? tre sa ma duc eu la posta sau e cu curier rapid pana la usa mea?

Salutare,

Transportul este asigurat prin curierat rapid si nu prin posta romana, prin urmare orice produs comandat se livreaza la o adresa data.

#58
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008
Salutare,

Ma puteti ajuta cu ceva indrumari va rog?

Doresc sa fac un forum dedicat al acestui site unde sa se discute despre electronice auto, accesorii etc.

imi puteti recomanda o platforma de forum, cum se instaleaza, etc ?

Mentionez ca sunt incepator si va rog daca sunteti binevoitori sa ma ajuti sa le dati ca pentru intelesul unui incepator. Posted Image

Multumesc!

#59
cosminnnn

cosminnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 07.04.2008
Incearca SMF - http://www.simplemachines.org/ eu ti-as sugera sa faci un mic Blog , cu fel si fel de informatii.

#60
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Postcosminnnn, on 26 august 2014 - 14:38, said:

Incearca SMF - http://www.simplemachines.org/ eu ti-as sugera sa faci un mic Blog , cu fel si fel de informatii.

Salutare,

Lucram la un forum cat mai complet in care utilizatorii sa gaseasca informatiile de care au nevoie cat  sa se creeze si o comunitatea a siteului www.upcar.ro .

Multumesc pentru sfat. Astept si critici :)

#61
hugbear

hugbear

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 196
  • Înscris: 05.12.2007
Subscriu la sugestia pt. SMF.

View Postsquerly, on 26 august 2014 - 16:15, said:

Astept si critici Posted Image
Then wait no more! Posted Image Am sa dau UN exemplu (exemplificativ, ca sa zic asa): la scaunele pentru copii pot filtra dupa producator sau dupa pret, dar NU dupa grupa (varsta/greutatea copilului). Poate ca ti se pare un moft (si poate ca este!) INSA, atat timp cat sunt site-uri care ofera comoditatea de a cauta si filtra dupa CRITERII SPECIFICE FIECAREI CATEGORII DE PRODUSE, acele site-uri vor fi preferate intotdeauna! Din cel putin doua motive:
1. Usurinta cu care pot descoperi si compara produse care sa satisfaca nevoia MEA.
2. Vanzatorul care investeste sa-mi puna la dispozitie o astfel de unealta are probabilitate mai mare sa fie serios (vanzator ne-serios nu inseamna neaparat tzepar, ci unul pentru care asta e doar "just another business; daca iese - bine, daca nu - close shop and move on!")

#62
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Posthugbear, on 27 august 2014 - 08:16, said:

Subscriu la sugestia pt. SMF.

Then wait no more! Posted Image Am sa dau UN exemplu (exemplificativ, ca sa zic asa): la scaunele pentru copii pot filtra dupa producator sau dupa pret, dar NU dupa grupa (varsta/greutatea copilului). Poate ca ti se pare un moft (si poate ca este!) INSA, atat timp cat sunt site-uri care ofera comoditatea de a cauta si filtra dupa CRITERII SPECIFICE FIECAREI CATEGORII DE PRODUSE, acele site-uri vor fi preferate intotdeauna! Din cel putin doua motive:
1. Usurinta cu care pot descoperi si compara produse care sa satisfaca nevoia MEA.
2. Vanzatorul care investeste sa-mi puna la dispozitie o astfel de unealta are probabilitate mai mare sa fie serios (vanzator ne-serios nu inseamna neaparat tzepar, ci unul pentru care asta e doar "just another business; daca iese - bine, daca nu - close shop and move on!")

Dap, am dat acest proiect si au termen pana la sfarsitul lui septembrie sa finalizeze criteriile de filtrare din categorii :) deci am anticipat :D

Urmeaza o surpriza, vom modifica tema site-ului intr-una mult mai profesionala si user friendly. Este achitata si urmeaza tot pana la sf lui septembrie sa fie si sus, asta dupa reglarile de finete :)

Daca stiti voi branduri sau categorii care vi le doriti sa apara asteptam recomandari.
Daca intampinati greutati si prea multe click-uri in procesul de finalizare comanda asteptam sa ni le spuneti si sa le reparam.

Cu alte cuvinte certati-ne (constructiv.) :) :)

#63
matrwe

matrwe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 14.06.2012
Scuturile pentru motor, diferential etc. sunt facute de cei de la Odorhei?

#64
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Postmatrwe, on 27 august 2014 - 08:39, said:

Scuturile pentru motor, diferential etc. sunt facute de cei de la Odorhei?

Ma interesez unde sunt fabricate si revin cat se poate de repede.

#65
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008

View Postmatrwe, on 27 august 2014 - 08:39, said:

Scuturile pentru motor, diferential etc. sunt facute de cei de la Odorhei?

Salut,

Da, o parte sunt de acolo si avem si furnizori externi.

#66
matrwe

matrwe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 14.06.2012
Multumesc de info.

#67
squerly

squerly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 04.02.2008
Salutare tuturor,

Am revenit cu un nou design al site-ului incercand a fi cat mai usor de utilizat (user friendly) si cu noi categorii de produse ce au fost, sunt si urmeaza a fi listate.

http://www.upcar.ro/

Sper ca va place si astept feedback-ul vostru. :)

Va multumesc!

#68
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 25.01.2007
Cate un video demonstarativ la camerele auto ar fi excelent...

#69
cosminnnn

cosminnnn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 07.04.2008
Scoate chestia aia cu evaluarea din stanga... e deranjant.

Edited by cosminnnn, 05 November 2015 - 13:25.


#70
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 25.01.2007
upcar.ro .
ATI COMANDAT DE LA BAietii astia si ati ajuns la garantie?
pe partea de garantie cum sunt?
vreau sa iau o statie si oscilez intre ei si pni/emag. macar cu aia de la pni am avut de-a face si au fost foarte seriosi in service.

Edited by slai, 06 September 2017 - 15:59.


#71
fotbal5

fotbal5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,119
  • Înscris: 04.12.2015
1. Vanzator amabil, aspect magazin (daca are) si aspect pagina, usurinta de navigare (ergonomica), poze reale la toate piesele si dimensiuni daca e cazul.
2. Firma serioasa, atat la aducerea pieselor (timp maxim respectat) cat si pe partea de garantie si clar nu piese contrafacute.
3. Vanzari online, adica (toti stim ca sunt probleme cu curierii) dar macar sa se anunte clientul ca a plecat marfa si cu ce AWB este necesar. De preferat transport gratuit.
4. O gama cat mai diversificata de produse tot ceea ce tine de auto. Stiu ca e mai greu, dar si camere auto si carduri SD si playere auto, nu strict doar piese.
Consider ca asta e ordinea cea mai corecta pentru un magazin serios si de succes.


#72
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,881
  • Înscris: 25.01.2007
Omul are magazinul de cand a deschis topicul, magazinul e mare si aprovizionat bine, preturi destul de o. K. Nu cred ca mai cauta idei. Transportul gratuit e setat cam sus, 400 parcă.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate