Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 

Zapp Z530i

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#91
mac_razvan

mac_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 11.01.2007

View PostMasterboy, on May 23 2007, 06:08, said:

Sa nu fie si bateria busita sau formata necorespunzator prima data. <_<
Pantech-ul are autonomia 150 min talk time/120 hours stand-by din ce vad eu pe site.
Telefonul e nou iar bateria nu are nici o defectiune,totusi trebuie sa ma bucur,un prieten cu Z810i + casca bluetooth il poate folosi de la 7:00 a.m. pana la 12 p.m..Pentru un telefon de douasute si ceva de $ e o performanta.:blink:

#92
adikuma

adikuma

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 15.10.2007
se aude tare incet la casca.....mai bun Lg-ul

#93
stefeug

stefeug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 22.10.2006
Salut!
Are cineva drivere de vista pentru acest telefon sau pentru zapp in general?
Eu sunt in situatia in care am un astfel de telefon ... cu multe optiuni, inclusiv internet unlimited si am un laptop cu licenta de vista ... dar nu pot folosi acest telefon si internetul pt ca nu am drivere de vista ....
Am facut downgrade la XP, dar nu mai pot astepta prea mult si trebuie sa revin la vista ... asa ca ma intereseaza aceste drivere ...
E un pic cam ciudat ca la mai bine de un an de la lansarea neoficiala, si la aproape un an de la lansarea oficiala a lui vista, cei de la zapp sa nu ofere aceste drivere ....

#94
cosmin19_21

cosmin19_21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 25.04.2006

View Poststefeug, on Nov 28 2007, 19:54, said:

Salut!
Are cineva drivere de vista pentru acest telefon sau pentru zapp in general?
Eu sunt in situatia in care am un astfel de telefon ... cu multe optiuni, inclusiv internet unlimited si am un laptop cu licenta de vista ... dar nu pot folosi acest telefon si internetul pt ca nu am drivere de vista ....
Am facut downgrade la XP, dar nu mai pot astepta prea mult si trebuie sa revin la vista ... asa ca ma intereseaza aceste drivere ...
E un pic cam ciudat ca la mai bine de un an de la lansarea neoficiala, si la aproape un an de la lansarea oficiala a lui vista, cei de la zapp sa nu ofere aceste drivere ....
ai incercat cu driverele de XP? sunt modele de telefoane care merg pe vista cu drivere de xp

#95
stefeug

stefeug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 22.10.2006
La acest model de telefon nu merge cu driverele de XP, cel putin pe configuratiile mele (am incercat pe doua sisteme diferite).
Din cate stiu, cu exceptia LG-ului, a lui Z810i si a modemurilor dedicate, driverele de XP nu functioneaza pe vista la restul telefoanelor zapp!

#96
stefeug

stefeug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 22.10.2006
Am instalat vista ultimate ... fara activare .... si am conectat telefonul zapp, cu laptopul conectat la internet prin wireless, iar sistemul a gasit singur driverele pentru telefon ....
Voi incerca acum sa configurez conexiunea la internet sub vista!
Daca cineva a gasit vreun link sau stie de driverele de vista a acestui model de telefon, ar fi bine sa posteze linkul ....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate