Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Allview AX3 Party

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011
Am achizitionat de vreo 3 zile un ax3 party la un pret super bun(voucher emag).La banii dati si la specificatiile pe care le are eu zic ca se merita luata daca nu ai asteptari prea mari.Am testat o atat cu cartela digi cat si orange si merge fara probleme,bateria tine in jur la vreo 3 ore de stat pe net cu cartela,rezolutia pt.mine e satisfacatoare.Problema mai suparatoare ca sa zic asa e legata de touch,mai exact sunt zone pe care trebuie apasat un pic mai tare(inca folosesc folia de prezentare si banuiesc ca are o contributie si ea) am facut si update ul oficial si se simte o ameliorare ....care aveti tableta de unde si cu cat v ati luat folii, husa alte accesorii ...

#20
AllviewMobile

AllviewMobile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 11.02.2011

View Postwillrock252000, on 26 februarie 2014 - 11:53, said:

Am achizitionat de vreo 3 zile un ax3 party la un pret super bun(voucher emag).La banii dati si la specificatiile pe care le are eu zic ca se merita luata daca nu ai asteptari prea mari.Am testat o atat cu cartela digi cat si orange si merge fara probleme,bateria tine in jur la vreo 3 ore de stat pe net cu cartela,rezolutia pt.mine e satisfacatoare.Problema mai suparatoare ca sa zic asa e legata de touch,mai exact sunt zone pe care trebuie apasat un pic mai tare(inca folosesc folia de prezentare si banuiesc ca are o contributie si ea) am facut si update ul oficial si se simte o ameliorare ....care aveti tableta de unde si cu cat v ati luat folii, husa alte accesorii ...

Salut,

Poti consulta lista de accesorii disponibile pentru acest model de produs pe site-ul nostru.

#21
willrock252000

willrock252000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 25.02.2011

View PostAllviewMobile, on 26 februarie 2014 - 16:03, said:



Salut,

Poti consulta lista de accesorii disponibile pentru acest model de produs pe site-ul nostru.

Cum pot adauga diferite widget-uri pe ecran?la telefoanele cu android ce le-am avut apasam mai lung pe ecran si apareau mai multe optiuni printre care si adaugare de widget-uri..dar la tableta asta nu apare.....

#22
bogdanel90

bogdanel90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.03.2014
salut. sunt si eu posesor de aceasta tableta de foarte putin timp insa am si eu o problema. mi s-a stricat tel recent si a-si vrea sa folosesc tableta si ca telefon. mi-am achizitionat casca bluetooth in necunostinta de cauza si am observat k functia de bluetooth tableta nu o are sau nu o gasesc eu. am versiune android 4.0.4 si am citit pe aici cum ca s-ar putea rezolva problema cu un soft de ax2 sau ceva de genu. poate cineva sa ma ajute si pe mine sa rezolv problema asta. contact  pt cn crede k ma poate ajuta. ms anticipat!

Edited by bogdanel90, 07 March 2014 - 21:13.


#23
krystyyy

krystyyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.08.2009
ionutzpatru - Datele 3g se pot oprii astfel: setari/ mai mult/ retele mobile/ - si aici daca doresti date 3g bifezi date active, daca le vrei oprite debifezi. Cat priveste upgrade de soft - ma refer la cel de pe site Allview pentru AX3Party eu zic sa nu va grabiti si intai sa discutam putin. Eu am facut upgrade la el, intradevar mi-a aparut functie bluetooth, insa bateria parca se consuma mai repede pe cand activez 3g. In rest nu vad nici o modificare. In schimb am o intrebare: Ce varianta am sa pun shorcat sau widget cu functia ,,date active"?

Multumesc


willrock252000 sus in colt pe ecran ai un dreptunchi format din sase patratele. Apesi pe el si apare aplicatii, iar sus langa titlu de aplicatii apare si functia de widget. Comuti din aplicatii pe widget si de acolo alegi ce doresti. Atentie insa ca au ei o lista de widgeturi, nu te lasa sa faci la orice cum e la telefoane cu acelasi soft.




bogdanel90 Daca upgradezi softul recomandat de la Allview vei avea blueth... Gasesti tutoriale sa il instalezi daca nu te pricepi. Totusi citeste postarea anterioara sa fii sigur ca doresti softul nou. Eu nu imi permit sa dau link ca nu stiu daca e permis


#24
nsmoga

nsmoga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.08.2008
am facut update de soft si acum nu imi mai incarca, aveti idee ce mai pot sa ii fac?

#25
nsmoga

nsmoga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.08.2008
adica arata ca incarca pana la vreo 40 de procente si acolo ramane. am inteles ca ar trebui calibrata bateria dar nu reusesc, de fapt nu prea stiu sa ii fac root

#26
nsmoga

nsmoga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.08.2008
am reusit root-ul, de incarcat s-a incarcat pana la 100 dar pe usb, i-am dat o calibrare de baterie, sa vedem ce se va mai intampla

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate