Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ
 Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan
 Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 

Angajare Dedeman

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View PostA10, on 27 mai 2013 - 18:32, said:

PS Patronul este moldovean di la Bacau uăiiii Posted Image))

Si are vreo relevanta ca cei doi frati care detin Dedeman sunt stabiliti in Bacau ? Ori mai relevant este ca au reusit sa devina numbarul 1 in fata unor giganti din afara ?

Stiu cum a inceput afacerea, aveau niste magazine mici in Bacau in care vindeau cam orice. Incetul cu incetul au reusit sa transforme totul intr-o afacere de success.
Si bravo lor, sunt putini aia care reusesc sa ajunga la un asemenea nivel la noi in tara.

Edited by chaosss, 27 May 2013 - 23:33.


#20
andrey_net

andrey_net

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 20.11.2008
_________________________Se poate sterge_______________________

Edited by andreyfitza, 27 May 2013 - 23:33.


#21
m1rceaor

m1rceaor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 16.05.2013

View Postchaosss, on 27 mai 2013 - 23:27, said:


Stiu cum a inceput afacerea, aveau niste magazine mici in Bacau in care vindeau cam orice. Incetul cu incetul au reusit sa transforme totul intr-o afacere de success.
Si bravo lor, sunt putini aia care reusesc sa ajunga la un asemenea nivel la noi in tara.


+1 la asta

Dedeman e un business construit sanatos , un business de succes avand la baza capital autohton.

Un model pentru antreprenorii romani.

#22
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
E frumos Dedeman. Dar nu inteleg de ce nu i-au dat un nume romanesc. Dedeman suna nemteste.

#23
LL13G

LL13G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 08.08.2006

View Posttzaq93, on 09 iunie 2013 - 14:56, said:

E frumos Dedeman. Dar nu inteleg de ce nu i-au dat un nume romanesc. Dedeman suna nemteste.
Numele provine de la prenumele celor 3 care au pus afacerea pe picioare, S-a nimerit sa sune nemteste si le-a prins bine.

"Cu ocazia interviului, am aflat şi de la ce vine numele Dedeman. „De la iniţialele numelului meu, al soţiei şi al fratelui: Dragoş, Denisa şi Adrian. Am introdus un M pentru a face legătura. Se întâmplă ca Dedeman să aibă o rezonanţă germană“, spune Pavăl."

uite si cu sursa: http://www.capital.ro/detalii-articole/stiri/dedeman-a-folosit-criza-ca-pe-o-trambulina-pentru-a-deveni-no-1-153463.html

#24
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Mi se pare urat faptul ca simbolul lor e un caine cu casca de muncitor. Adica ii considera catei pe cei care lucreaza in constructii?

#25
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006

View Posttzaq93, on 12 iunie 2013 - 07:36, said:

Mi se pare urat faptul ca simbolul lor e un caine cu casca de muncitor. Adica ii considera catei pe cei care lucreaza in constructii?

Aia e mascota companiei....Utilizatorii de Linux sunt considerati pinguini?

#26
Maneleist

Maneleist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 11.07.2009
Bună ziua/seara. vă rog să nu mă criticaţi pentru postarea anunţului pe un site de sfaturi si pareri. softpedia.ro si inca odata iertati-ma ca am deviat discutiile voastre cu anuntul meu. Sper ca imi intelegeti situatia mea. Am nevoie de cat mai multi bani pentru ochelari de dioptrie -12, -18 (Mieopie forte) m-am gândit că acest site este cel mai călcat de oameni şi că aşa am postat şi aici pentru. ca lumea văd mai repede pe acest site-ul. Dacă cunoaşteţi pe careva care are nevoie de un angajat vă rog să mă contactaţi prin e-mail. [email protected] Vă doresc o zi bună tuturora

Bună ziua.
Mă numesc Marian, am vârstă de 27 ani.
Caut loc de muncă: Full-Time / Part-Time.
Rog Firme / Societăţi să ia legătura cu mine cu privire la, "la împărţit de pliante, fluturase, reviste prin magazine, străzi sau la Metrou".
- Carrefour
- Cora
- LIDL
- Flanco
- Domo
- Mall-uri oriunde / Mega Mall Pantelimon
- Dedeman
- Kaufland
- Bricostore
- Mr.Bricolage
- ALTEX
- H&M
- ZARAL
- EONARDO
- MANGO
- Mega-Image / Shop & Go
- (Magazinul Unirea sau în Centru Vechi)
- METRO
- Auchan

#27
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,737
  • Înscris: 28.12.2008
Încearcă aici mai degrabă: http://forum.softped...icam-si-ajutam/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate