Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impamantare boiler Tesy

Cat costa o omologare la RAR N1-&...

Sunt apele termale daunatoare?

Ati face o reconversie profesiona...
 Nokia XR21

Vibratie tevi boiler cand foloses...

Cat stați acasa in medie?

Parere stare drum Sculeni - Chisi...
 Necesit ajutor in gasirea a doua ...

Monitor 4k 27-28' PD USB C

Vacanta Italia

Concediu Halkidiki
 Ce vehicule motorizate ați avut d...

Router Asus nu se conecteaza WAN

Gradina, copaci, arbusti si plant...

Trackpoint Thinkpad
 

Sporturi de iarna

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
ramdu

ramdu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.08.2007
ati fost pe la munte cu placa sau ski si ati facut si ceva poze si clipuri mai "speciale", cazaturi, trick-uri care au iesit (sau nu :P) si dastea ... www.mioritaextrema.ro va asteapta cu ele ;)

Edited by ramdu, 02 April 2008 - 12:43.


#56
scarita

scarita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.09.2008
Uitati o scoala adevarata in domeniul acesta intrati aici www.extremromania.ro Am fost si eu la cursurile lor si is foarte tari. Au o logistica si experienta mare. Intrati pe siteul lor sa vedeti si filmulete faine .
Daca nu ati mai catarat de mult sau nu stiti ce sa faceti in concedii si vacante ,contactatii pt ca si eu am facut la fel chiar daca sunt din Bucuresti si ei din Cluj m-au primit ca si cum i-as fi cunoscut de vreo 10 ani si am ramas prieteni si ies cu ei tot timpul. Au tot felul de pachete de scolarizare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate