Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Sporturi de iarna

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#19
renderman

renderman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.11.2004

View Postischia, on Dec 15 2005, 16:41, said:

... hei cum e vremea la brasov? ceva sanse sa schiem pe 21 dec? ... venim intr-o echipa de vreo 10 pers pt o saptamana in poiana brasov....sper insa sa nu venim degeaba; abia astept sa schiez. ... pls da-mi vesti bune....si poate ne vedem pe partie...ciao
Plec io maine seara la munte .. sper sa fie ceva zapada. In poiana nu se stie cand o sa fie gondola gata asa ca pana atunci nu se prea merita de mers acolo..

#20
ischia

ischia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.08.2005
uitasem sa mentionez....pt cei interesati ... o statiune pe care o recomand atat pt schi cat si pt snowboard: kaprun - austria. cazarea pt o saptamana intr-o vila la baza partiei ne-a costat 250 euro/pers - in ianuarie 2005. ...insa mancarea e super nasoala...am mancat crenwursti congelati in fiecare zi

unde mergi anume...in ce statiune?

#21
oana_dmltf

oana_dmltf

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.12.2005
este careva care merge maine la arieseni??? si d preferinta este snowblader...  :D  acu am primit din franta
o pereche si mi-ar prinde bine cineva care sa ma mai invete una alta(mai ales faza aia cu mersu cu spatele)... nu sunt o pacoste... schiez d la 6 ani si ma cau cu patinele d gheatza la perfectie.... pls help.... orice fel d sugestie e binevenita  B)

#22
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
Update: In Poiana Brasov se schiaza, si au dat drumu la telegondola noua, azi merg la schi, diseara va anunt cum este.

#23
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
Salut,

Ia de spune :)

A

#24
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
Imi pare rau... no updates. Am dormit pana la ora 16:00 in ziua aia si nu am mai ajuns la schi... :(
Totusi pot sa va spun ca in Brasov ninge destul de frumos :)

#25
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004

Quote

Totusi pot sa va spun ca in Brasov ninge destul de frumos

Pai toata lumea zi ca ca ninge, insa zapada nexam.  :cursing:


A

#26
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View Postgollum, on Dec 19 2005, 13:19, said:

Pai toata lumea zi ca ca ninge, insa zapada nexam.  :cursing:
A
Pai e zapada, dar inca nu am schiat ca sa pot spune concret care este starea partiilor...

#27
renderman

renderman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.11.2004

View Postrashid, on Dec 18 2005, 05:15, said:

Update: In Poiana Brasov se schiaza, si au dat drumu la telegondola noua, azi merg la schi, diseara va anunt cum este.

AU DAT DUMUL LA GONDOLA NOUA????????????????????????????????????????????????????????
Eu am fost sambata si duminica la predeal, bineinteles ca nu dadusera drumul la instalatiile pe cablu :( Tunurile de zapada lucrau de zor, am carat de cateva ori placa in spate dar am obosit repede si am lasat-o balta... pana nu dau drumul al telescaun sau la gondola in pioana nu prea e de mers la munte :(

Edited by renderman, 20 December 2005 - 18:11.


#28
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View Postrenderman, on Dec 20 2005, 18:04, said:

AU DAT DUMUL LA GONDOLA NOUA????????????????????????????????????????????????????????
Eu am fost sambata si duminica la predeal, bineinteles ca nu dadusera drumul la instalatiile pe cablu :( Tunurile de zapada lucrau de zor, am carat de cateva ori placa in spate dar am obosit repede si am lasat-o balta... pana nu dau drumul al telescaun sau la gondola in pioana nu prea e de mers la munte :(
Hmmm... Gondola mergea pentru teste [cu saci de nisip]. Iar astazi sau maine ii da drumul si toata ziua urcarea este gratis... deci ..fiti pe faza... :D
Saptamana asta ma duc la schi si daca ar fii sa fie ultimul lucru pe care il fac!!!!

#29
El-Vis

El-Vis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 24.11.2004
Pentru cei din zona nordica a tarii: se va deschide in perioada 27.12.2005 - 1.1.2006 partia Super Ski Cavnic, in judetul Maramures. Momentan se lucreaza la ea, este aproape de final, mai trebuie instalate aparatele de taxat bilete. Cavnicul este la 30KM de Baia Mare.
Distractie placuta!

#30
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
@El-Vis: te asteptam cu mai multe detalii [preturi, starea partiilor, nivelul de dificultate si lungimea lor... etc.]

#31
twistero1

twistero1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.12.2005
cei care vin de la munte, dak s epoate sa spuna si ei cate ceva despre starea partiilor cum este pe acolo zapada este nu este ... :D ca nu gaseti pe nicaieri ceva serios

#32
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004
skiresorts.ro e rezon ...

A

#33
twistero1

twistero1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.12.2005

View Postgollum, on Dec 22 2005, 12:26, said:

skiresorts.ro e rezon ...

A
deci pe skiresorts e un kaka ca nu da niciodata cum trebuie dau ei ceva dar nu e deloc cum este adevarat doar as aun pic :( si dau prea putine detalii

#34
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,233
  • Înscris: 02.06.2004

Quote

deci pe skiresorts e un kaka ca nu da niciodata cum trebuie dau ei ceva dar nu e deloc cum este adevarat doar as aun pic sad.gif si dau prea putine detalii

Da, dar e free...nu va mai plangeti de servicii free  :coolspeak:

A

#35
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View Posttwistero1, on Dec 22 2005, 18:45, said:

deci pe skiresorts e un kaka ca nu da niciodata cum trebuie dau ei ceva dar nu e deloc cum este adevarat doar as aun pic :( si dau prea putine detalii
Stiu ca esti incepator, dar trebuie macar sa incerci sa fii coerent, sa intelegem si noi ce vrei sa zici :D

View Postgollum, on Dec 22 2005, 19:09, said:

Da, dar e free...nu va mai plangeti de servicii free  :coolspeak:

A
Cat timp se face reclama pe site [deci se fac bani din site] avem voie sa ne plangem :P Dar asta e alta poveste...

#36
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
joi la sinaia - high powder la 2000 - spectacol !
Maine ma duc la azuga!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate