Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Early Booking 2013

- - - - -
  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#127
Kosmo_impact

Kosmo_impact

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2013

View Postrottweiler2007, on 19 ianuarie 2013 - 15:43, said:



Du-te la oludeniz, zona e animată si apa va fi suficient de caldă

Multumesc de sfat! Imi poti recomanda si un hotel?

#128
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostKosmo_impact, on 20 ianuarie 2013 - 23:03, said:

Multumesc de sfat! Imi poti recomanda si un hotel?

club belcekiz beach

#129
adighh

adighh

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 12.04.2011

View Postrottweiler2007, on 11 ianuarie 2013 - 21:28, said:

nu e nimic ciudat, sint hoteluri care vor toti banii pina pe 31 ianuarie, de exemplu hotelurile ephesia din kusadasi iar asta e doar un exemplu
Rott,
am mare nevoie de un sfat: vreau sa fac rezervare cu EB pe Ephesia HV1 la o agentie dn Brasov, cunoscuta, de traditie, cum sa zic, in principiu de incredere. Doar ca mi-a spus ca pot da avans in ianuarie si restul in august si stiu de la tine ca Eph HV1 vrea toti banii din ianuarie. Unde sa fie problema? Sau nu ar trebui sa imi fac probleme?
Multumesc mult!

#130
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postadighh, on 23 ianuarie 2013 - 16:20, said:

Rott,
am mare nevoie de un sfat: vreau sa fac rezervare cu EB pe Ephesia HV1 la o agentie dn Brasov, cunoscuta, de traditie, cum sa zic, in principiu de incredere. Doar ca mi-a spus ca pot da avans in ianuarie si restul in august si stiu de la tine ca Eph HV1 vrea toti banii din ianuarie. Unde sa fie problema? Sau nu ar trebui sa imi fac probleme?
Multumesc mult!

nu se poate decit daca pun de la ei banii pt plata rezervarii la 31 ianuarie

#131
sers

sers

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.11.2008
Am nevoie de un sfat : ce sa aleg intre Royal holiday, Delfin Palace si Ela Quality ? copii de 9 si 11 ani, asadar topogane', luna park... Am fost la Royal wings, deci stiu cam ce ofera hotelele Royal. nu am fost la nici un Delfin. sunt peste Royal ? au luna park ? Multumiri.

#132
ela79

ela79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.06.2009
Buna ziua.
Suntem o familie cu un copil de 8 ani , am dori o recomandare pt. un hotel maxim 1100 E cu transport individual la inceput de septembrie.Mentionez ca ne am orientat catre Papillon Belvil dar totusi am dori un hotel cu mai multe tobogane (dar in acelasi timp plaja cu nisip si multa verdeata ).

#133
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postela79, on 26 ianuarie 2013 - 09:38, said:

Buna ziua.
Suntem o familie cu un copil de 8 ani , am dori o recomandare pt. un hotel maxim 1100 E cu transport individual la inceput de septembrie.Mentionez ca ne am orientat catre Papillon Belvil dar totusi am dori un hotel cu mai multe tobogane (dar in acelasi timp plaja cu nisip si multa verdeata ).
gural belek, saturn palace

#134
doruletz75

doruletz75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 15.07.2007
Salutare prieteni
Am dori sa mergem anul acesta la Papillon Belvil in la inceputul lunii Iulile individual , ce plusuri si minusuri are acest hotel , ma bucur ca are verdeata multa din cate am inteles ca  nu sunt rusi si plaja este cat de cat buna mentionez ca am mai fost la AKKA Antedon si AKUA Fantasy unde nu am avut parte de asa ceva din pacate  , sau poate imi poti recomanda ceva similar intr-un buget de maxim 1100 euro 7 nopti mentionez ca suntem un cuplu fara copii de preferat daca puteti sa-mi recomandati un resort cu plaja cu intrare lina si nisip fin Posted Image Nu cred ca cer prea mult Posted Image)

Edited by doruletz75, 30 January 2013 - 22:18.


#135
lori2013

lori2013

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.01.2013
. Buna seara,
Imi poate da cineva informatii despre hotelurile Annabella Diamond Hotel and Spa Alanya si Justiniano Deluxe Alanya?
Nu stiu daca sa optez pentru unul din acestea doua sau pentru Royal Atlantis Side.

#136
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
pt vara 2013 luati in calcul si hotelurile din lantul MAGIC LIFE din Belek

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GPf9j72Lxvk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#137
kalualemonade

kalualemonade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 11.10.2009
Limak arcadia este un hotel uriaș din belek cu o plaja superbă cu nisip si are un grad de satisfactie de 95%: http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Limak+Arcadia+Golf+Sport+Resort-hid_81371.html

Buna Rott te rog daca se poate sa faci o comparatie intre Limak arcadia si Cornelia diamond
Ca servicii si diversitate la mancare bautura Limak arcadia se poate compara cu Cornelia Diamond ?
Nu vreau sa le compari la capitolul lux , aici clar Cornelia este peste Limak, dar daca la servicii si mincare sunt mai buni( sau la fel ) mi se pare mai ok Limak are mai mult spatiu verde si animatie mai multa .Vreau totusi sa stiu si parerea unui profesionist.
Multumesc inca o data .

#138
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postkalualemonade, on 03 februarie 2013 - 12:44, said:

Limak arcadia este un hotel uriaș din belek cu o plaja superbă cu nisip si are un grad de satisfactie de 95%: http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Limak+Arcadia+Golf+Sport+Resort-hid_81371.html

Buna Rott te rog daca se poate sa faci o comparatie intre Limak arcadia si Cornelia diamond
Ca servicii si diversitate la mancare bautura Limak arcadia se poate compara cu Cornelia Diamond ?
Nu vreau sa le compari la capitolul lux , aici clar Cornelia este peste Limak, dar daca la servicii si mincare sunt mai buni( sau la fel ) mi se pare mai ok Limak are mai mult spatiu verde si animatie mai multa .Vreau totusi sa stiu si parerea unui profesionist.
Multumesc inca o data .

mai ieftin înseamnă mai bun? uneori da, alteori nu....nu mai compara nimic cu nimic, alege ce iti place și mai ales CE ÎȚI PERMIȚI

cel mai bun hotel e ăla pe care ți-l permiți

nu am halit nici la arcadia și nici la diamond, despre cît e de grețos potolul și de cît de mult e alcoolul colo sau dincolo întreabă-i pe userii care au stat în cele două stabilimente.

o intrebare pt userii care au stat la arcadia am și eu: dau aer condiționat sau doar ventilație?

Edited by rottweiler2007, 03 February 2013 - 13:49.


#139
danutzu_1069

danutzu_1069

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,691
  • Înscris: 17.01.2008
Pentru cine n-a citit despre hotelul Limak Arcadia, pe "am fost acoloo.ro", postez o impresie a unui utilizator care a fost la Arcadia (pentru a lamuri marea dilema)

cristicost [02.02.13 06:34:06]
   @PeterCook: Scuze ptr intirziere dar mai bine mai tirziu decit niciodata; referitor la intrarea in apa: abia dupa 25-30m apa este mai adinca 2-3m apoi adinca, este ca la noi la mamaia. Aerul conditionat ptr mine este vital mai ales in zonele acestea, (deci este un pion principal in a alege un hotel), stai linistit ca functioneaza chiar si cel centralizat (am fost cazat in doua tipuri de camere). Nu stiu vreun hotel cu plaja privata si bar propiu pe plaja contra cost, desigur ca sunt free (de fapt nu sunt free ca le platesti cand cumperi biletul), Sper ca am voie sa iti spun agentia fara sa am un motiv de publicitate [***] din bucuresti, Daca vrei sa pleci la acest hotel si vrei mai multe detalii poti sa ma suni [***], poti sa imi dai un mesaj privat - by WM

Acum e clar???

Edited by danutzu_1069, 03 February 2013 - 18:31.


#140
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postdanutzu_1069, on 03 februarie 2013 - 18:30, said:

Pentru cine n-a citit despre hotelul Limak Arcadia, pe "am fost acoloo.ro", postez o impresie a unui utilizator care a fost la Arcadia (pentru a lamuri marea dilema)

cristicost [02.02.13 06:34:06]
   @PeterCook: Scuze ptr intirziere dar mai bine mai tirziu decit niciodata; referitor la intrarea in apa: abia dupa 25-30m apa este mai adinca 2-3m apoi adinca, este ca la noi la mamaia. Aerul conditionat ptr mine este vital mai ales in zonele acestea, (deci este un pion principal in a alege un hotel), stai linistit ca functioneaza chiar si cel centralizat (am fost cazat in doua tipuri de camere). Nu stiu vreun hotel cu plaja privata si bar propiu pe plaja contra cost, desigur ca sunt free (de fapt nu sunt free ca le platesti cand cumperi biletul), Sper ca am voie sa iti spun agentia fara sa am un motiv de publicitate [***] din bucuresti, Daca vrei sa pleci la acest hotel si vrei mai multe detalii poti sa ma suni [***], poti sa imi dai un mesaj privat - by WM

Acum e clar???

CEL care a postat nu a scris și în ce lună a stat la Arcadia? că dacă a stat prin mai sau iunie la început nu e același lucru cu sfîrșitul lui iunie, iulie, august

#141
danutzu_1069

danutzu_1069

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,691
  • Înscris: 17.01.2008
Zice ca a stat la inceputul lunii septembrie.

#142
kalualemonade

kalualemonade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 11.10.2009
Sentido Gold Island hotel Alanya a fost cineva aici ? cum vi se pare ?

#143
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Au iesit ceva preturi ptr. lantul delphin, ma interesa Botanik sau Diva, as cauta dar internetul pe care il am merge execrabil.

#144
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postdanutzu_1069, on 03 februarie 2013 - 18:51, said:

Zice ca a stat la inceputul lunii septembrie.

View Postdanutzu_1069, on 03 februarie 2013 - 18:51, said:

Zice ca a stat la inceputul lunii septembrie.

deci nu e relevant

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate