Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Early Booking 2013

- - - - -
  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#145
clauscdi

clauscdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 26.07.2007

View Postrottweiler2007, on 03 februarie 2013 - 13:33, said:


o intrebare pt userii care au stat la arcadia am și eu: dau aer condiționat sau doar ventilație?

Omul ti-a dat un bun exemplu la inceput de septembrie (cea mai buna perioada de a merge in Antalya), daca vroiai sa stii cum e aerul in august specificai acest lucru de la bun inceput, nu?

#146
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postclauscdi, on 03 februarie 2013 - 21:05, said:

Omul ti-a dat un bun exemplu la inceput de septembrie (cea mai buna perioada de a merge in Antalya), daca vroiai sa stii cum e aerul in august specificai acest lucru de la bun inceput, nu?

De ce cea mai buna perioada să mergi in antalya e inceputul lui septembrie? ca atunci iți place tie? statistic vorbind cei mai multi romani merg in turcia in general la sfirsitul lui iunie iar mie cel mai mult imi place tot la sfirsitul lui iunie pt că soarele apune mai tîrziu.

nu mai generaliza, oamenii nu-s la fel și nu gîndesc la fel.

ție îti place la inceputul lui sept, mie la sfîrșitul lui iunie....

Edited by rottweiler2007, 03 February 2013 - 21:12.


#147
ACuriuc

ACuriuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 13.07.2012
Buna, am gasit un hotel care pare foarte fain, in Turcia, Side. Se numeste Voyage Sorgun si sunt curios daca stiti ceva despre el. Ma intereseaza sa plec in vara asta, in functie de perioada in care sunt mai bune ofertele. Voi vedea. Insa vroiam sa vad parerea voastra.

#148
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostACuriuc, on 04 februarie 2013 - 12:14, said:

Buna, am gasit un hotel care pare foarte fain, in Turcia, Side. Se numeste Voyage Sorgun si sunt curios daca stiti ceva despre el. Ma intereseaza sa plec in vara asta, in functie de perioada in care sunt mai bune ofertele. Voi vedea. Insa vroiam sa vad parerea voastra.

buna alegere! vacanta placuta, mergi linistit

#149
ACuriuc

ACuriuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 13.07.2012

View Postrottweiler2007, on 04 februarie 2013 - 12:15, said:

buna alegere! vacanta placuta, mergi linistit
Multumesc mult de raspunsul prompt. :)

#150
Florin1108

Florin1108

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 17.04.2007
Va rog sa imi recomandati un hotel in Turcia unde pot ajunge cu masina mai repede,in sensul ca nu vreau sa merg pana in Antalya cu masina sa innebunesc pe drum. Din cauza copilului care nu vrea cu avionul trebuie sa merg cu masina.
Ma intereseaza ca hotelul sa aibe un aqua park. Multumesc

#151
terner

terner

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 02.06.2009

View PostFlorin1108, on 04 februarie 2013 - 18:07, said:

Va rog sa imi recomandati un hotel in Turcia unde pot ajunge cu masina mai repede,in sensul ca nu vreau sa merg pana in Antalya cu masina sa innebunesc pe drum. Din cauza copilului care nu vrea cu avionul trebuie sa merg cu masina.
Ma intereseaza ca hotelul sa aibe un aqua park. Multumesc

Poti incerca la Aqua Fantasi din Kusadasi. Mai aproape de atat, cu aqua park nu stiu daca exista.

#152
Florin1108

Florin1108

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 17.04.2007
Multumesc mult !

#153
Deborah77

Deborah77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.07.2008
Ba exista. Onyria Claros in Ozdere si Club Yali un pic mai la nord. Sunt ceva mai ieftine, daca conteaza

#154
bebedoru

bebedoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 09.10.2009
Stie cineva daca la Pasa Hotel Marmaris se poate ajunge si cu autocarul?Caci pentru avion nu imi ajunge bugetul, iar cu masina nu vreau , prefer sa stau relaxat in autocar decat incordat la volan.Si nu am gasit pana acum decat oferte cu avionul sau  cu transport individual, desi as prefera autocarul.Va multumesc!

#155
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008
Nu cred ca agentiile de turism au in oferta autocare pentru Marmaris. Dar poti lua un autocar (sau tren) pina in Istanbul si de acolo ai autocar pentru Marmaris.

#156
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
du-te cu mașina, e mult mai bine
intrebare: cind scrii pasa hotel la ce hotel te gîndești de fapt? care e denumirea lui corectă?

Edited by rottweiler2007, 07 April 2013 - 14:31.


#157
danutzu_1069

danutzu_1069

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,686
  • Înscris: 17.01.2008
@bebedoru
Nu cred ca stai chiar relaxat in autocar. Numai cand ma gindesc la cat spatiu ai pe scaunul ala... Atat stanga-dreapta cat si in fata..., daca incerci sa "dai" scaunul pe spate.... cel din spate se stramba....
Ma rog, eu consider ca esti mai relaxat la volanul propriei masini, te opresti unde vrei si cand vrei..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate