Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 

Nevoie de bani urgent !

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
szabov

szabov

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.09.2012

 -GYO-, on 04 septembrie 2012 - 19:08, said:

Ce geniu eşti Posted Image

Oricum am rezolvat până la urmă să zic aşa , am vorbit cu respectivul să mă mai aştepte si a acceptat.

Se poate şterge acest topic şi mulţumesc celor care au postat informaţii utile.
Pentru mai multe informati de facut banii ai cateva optiuni pe www.victorszabo.blogspot.ro

#38
Ereshkigal

Ereshkigal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.02.2013
Nu vreau sa instig la nimic, si acest mesaj este pur fictional, de dragul fanteziei.
Sunt oameni care profita de slabiciunile altora, frica, prostie, neajunsuri, in scopuri personale, dar toti oamenii au slabiciuni, Si exact asta trebuie sa exploatezi. In loc sa fi cel vanat, devi vanator.
Precautiile, Inregistreaza un mesaj care va ajunge la autoritati si in presa in caz ca se intampla ceva cu tine, si spune pe cine suspectezi, anunta-l si pe el de asta. Nu cred ca isi va permite sa te elimine, va fi primul suspect intr-un caz de crima cu atentia mass media. poarta arme si un dispozitiv explosiv improvizat la tine legat de un inel care iti detecteaza pulsul, si il legi la dispozitivul explosiv improvizat, si niste otrava pe inel, in caz ca te omoara, il iei si pe el in groapa, si in caz ca vrei tu sa iti inchei viata si sa iei si pe altii cu tine, lingi inelul de otrava,  Afla pe cine iubeste pe cine pretuieste, are copii, nevasta, bunica etc. Alege o persoana draga, si creaza un dispozitiv exploziv improvizat, punei-l undeva prin casa , sau prin locuri in care merge, sa poata fi actionat de un telefon mobil, pe care cand il suni activeaza dispozitivul. Scrie-le adresele, fa-le poze, si trimite-i lui, spune-i ca nu e interesul lui sa nu va intelegeti, explica-i toata situatia, si daca inca nu e de acord sa uite tot incidentul, spune-i ca renuti si esti de acord sa ii platesti, spune-i ca o sa suni la persoana care iti va aduce banii, dar tu suni la numarul care va actiona dispozitivul improvizat pus in casa celor dragi lui, apoi incearca sa il omori si sa scapi tu, daca nu poti sa scapi, si te omoara el, o sa il omori si pe el. Cel putin o sa moara el si cei dragi lui.
Calmati-va e doar fictiune, imi place sa scriu povesti si asta a fost o inspiratie buna merci.

on topic. Fa un imprumut sau ceva si alta data gandeste-te mai bine, bafta.

#39
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Cred ca de atunci ori si-a achitat datoria ori e mort in vreun sant...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate