Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 

Legat de DNS

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
czo1990

czo1990

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 07.08.2010
Salut!

De curand am reusit imi mut hostingul site ului personal de pe http://www.beonline.ro/ pe mettroalliance, doar ca momentan nu prea am acces din partea celor de la metroalliance la ftp, subdomeniu si asa mai departe.

Tot ce mi-au trimis in mailul lor ca raspuns sunt doua nameservers si anume ns1.metroalliance.ro  ns2.metroalliance.ro.Le-am cerut sa imi trimita mai multe detalii si informatii despre cum sa setez aceste ns -uri pentru ca transferul si configurarea hostului sa fie completa, dar nu mi-au raspuns...

Banuiesc ca ns-urile de pe beonline trebuiesc cu astea de la metroalliance nu?si daca da, acestea se pot schimba doar prin intermediul http://www.rotld.ro/ ?As avea nevoie de putina indrumare si ajutor din partea unui/unor cunoscator/cunoscatori.

Multumesc!

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
e de ajuns doar rotld
te loghezi din stanga "administrare domeniu". daca nu stii parola ii dai recuperare si vine pe mail, si o sa gasesti rubrica de nameservere, le stergi pe-alea care sunt, le pui pe asta si dai salveaza

in cateva ore ar trebuii sa mearga

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate