Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Cel mai bun firewall

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
74 replies to this topic

#73
protan

protan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.12.2007

View PostFadeToBlack, on Sep 19 2005, 20:47, said:

Outpost Firewall Pro 2.7.493.416 :coolspeak:  mi se pare cel mai bun...desi a iesit pe locul 2 in foarte multe teste...primul find ZoneAlarm...care mie mi-a facut ceva conflicte, firewall care a iesit pe primul loc desi Outpost s-a dovedit a fi mai sigur...In zilele astea se asteapta prea multe de la un firewall...eu vreau de la el doar sa ma apere de atacuri si sa se comporte ca un filtru pentru programele care vor sa acceseze internetul...Cum spuneam se mizeaza pe unele chestii cum ar fi filtrarea paginilor de internet de adduri si alte asemenea chestii...chestii pe care un browser trebuie sa le faca...Dar ma gandesc sa primesc cu bratele deschise Look 'n' Stop :coolspeak: despre care am auzit lucruri (nu multe...dar stiu ca e firewallul care a trecut cele mai multe Leak tests...la o mica distanta in spate e Outpostul:D, ocupantul locului 2...).




Am si eu o sugestie. De ce se vorbeste numai de Zone Alarm ia incercati si Kaspersky care foloseste mai putin RAM-i decat Zone Alarm si pentru PC-ul pe care il utilizez merge excelent.
Incercatil si spun ca e mai bun decat Zone Alarm.

#74
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,229
  • Înscris: 13.07.2007

View Postprotan, on Dec 20 2007, 22:15, said:

Am si eu o sugestie. De ce se vorbeste numai de Zone Alarm ia incercati si Kaspersky care foloseste mai putin RAM-i decat Zone Alarm si pentru PC-ul pe care il utilizez merge excelent.
Incercatil si spun ca e mai bun decat Zone Alarm.

Omule, tu glumesti? Deci, topicul a fost creat acum 2 ani si "reinviat" in martie. Chiar crezi ca il mai cineste cineva?

#75
websitefinder

websitefinder

    pretendent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,402
  • Înscris: 15.06.2006
Continuare aici: http://forum.softped...howtopic=242632

Closed!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate