Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

In Antalya cu masina...

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
newmoon

newmoon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 23.06.2010
Am tot cautat oferte pentru Antalya,dar cu masina....si ma fost surprinsa de cat de putine oferte am gasit(asta ca sa nu zic deloc)...Este chiar asa de greu/lung drumul,incat nu se merita....?ca altfel nu inteleg de ce nu se gasesc oferte!Astept lamuriri,daca are cineva.Multam'!

#2
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Trebuie sa cauti folosind sintagma "sejururi Antalya individuale".Bineinteles ca exista oferte dedicate persoanelor interesate sa mearga in vacanta cu masina

#3
newmoon

newmoon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 23.06.2010

 koder, on 5th January 2011, 22:08, said:

Trebuie sa cauti folosind sintagma "sejururi Antalya individuale".Bineinteles ca exista oferte dedicate persoanelor interesate sa mearga in vacanta cu masina


Da,multumesc,greseala mea!am primit PM ,tinem legatura!

#4
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 newmoon, on 5th January 2011, 21:43, said:

Am tot cautat oferte pentru Antalya,dar cu masina....si ma fost surprinsa de cat de putine oferte am gasit(asta ca sa nu zic deloc)...Este chiar asa de greu/lung drumul,incat nu se merita....?ca altfel nu inteleg de ce nu se gasesc oferte!Astept lamuriri,daca are cineva.Multam'!
toate agentiile ofera sejur individual in turcia, kusadasi, antalya, bodrum, marmaris, oludeniz etc...poate nu stii tu sa cauti

#5
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Au aparut oferte pt. individual, este adevarat, dar nu pentru toate hotelurile.
Eu de exemplu caut un hotel pe care la momentul asta nu il gasesc la nicio agentie din Romania(Amara Dolce Vita).
Daca ma poate ajuta cineva, please PM.
Multumesc.

#6
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Hotelurile Amara sunt detinute de Tez , deci pana nu vor scoate ei ofertele sunt slabe sanse sa-l gasesti undeva.

#7
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Ai vazut la Tez vreodata oferte pt. individual?

#8
newmoon

newmoon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 23.06.2010

 rottweiler2007, on 6th January 2011, 03:43, said:

toate agentiile ofera sejur individual in turcia, kusadasi, antalya, bodrum, marmaris, oludeniz etc...poate nu stii tu sa cauti


Se poate..dar chiar am cautat la principalii tor operatori din turcia,dar majoritatea sunt pt kusadasi si bodrum...rar vezi o oferta pt Antalya...sau la Mediterana in general...

#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 newmoon, on 6th January 2011, 15:51, said:

Se poate..dar chiar am cautat la principalii tor operatori din turcia,dar majoritatea sunt pt kusadasi si bodrum...rar vezi o oferta pt Antalya...sau la Mediterana in general...
unde ai cautat tu ? cauta bre la agentiile romanesti

#10
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Noi tocmai ne-am intors dintr-o vacanta in Antalya cu masina. Drumul nu e deloc de speriat, dureaza intr-adevar, dar nu am avut nici o problema (doar ceata la intoarcere, in tara). In Bulgaria am urmat ruta recomandata la topicul Cu masina in Turcia si a fost super ok, in Istanbul e drept, cam aglomerat dar merge, iar pana in Antalya este un drum foarte bun (cu o zona usor denivelata), dar cu 2 benzi pe sens si sensuri separate.
Hotelul l-am luat de la o agentie din Anglia (cu care am fost si in Republica Dominicana) la un pret foarte bun. Nu toate hotelurile se pot lua din Romania, dar se precizeaza de la inceput. Am platit cu cardul pe net, am printat voucherele, am scris si la hotel pentru confirmare si totul a fost ok. Si pentru vara viitoare am vazut preturi interesante - la hotel, fara transport (pentru ca ar trebui adaugat si zborul la Londra).

Edited by T Irina, 06 January 2011 - 21:46.


#11
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

 ANTURIUM, on 6th January 2011, 14:30, said:

Ai vazut la Tez vreodata oferte pt. individual?
Da, in fiecare an . Este adevarat insa ca  preturile sunt destul de  mari .

#12
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

 T Irina, on 6th January 2011, 21:44, said:

Noi tocmai ne-am intors dintr-o vacanta in Antalya cu masina. Drumul nu e deloc de speriat, dureaza intr-adevar, dar nu am avut nici o problema (doar ceata la intoarcere, in tara). In Bulgaria am urmat ruta recomandata la topicul Cu masina in Turcia si a fost super ok, in Istanbul e drept, cam aglomerat dar merge, iar pana in Antalya este un drum foarte bun (cu o zona usor denivelata), dar cu 2 benzi pe sens si sensuri separate.
Hotelul l-am luat de la o agentie din Anglia (cu care am fost si in Republica Dominicana) la un pret foarte bun. Nu toate hotelurile se pot lua din Romania, dar se precizeaza de la inceput. Am platit cu cardul pe net, am printat voucherele, am scris si la hotel pentru confirmare si totul a fost ok. Si pentru vara viitoare am vazut preturi interesante - la hotel, fara transport (pentru ca ar trebui adaugat si zborul la Londra).

La ce hotel ati fost in Antalya? Cate zile ati stat si cum a fost vremea? Ce ati facut pe acolo?

#13
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Am fost la Limak Lara. Am stat o saptamana de Craciun (poate imi fac timp sa scriu putin pe forum). Vremea a fost foarte buna (cam 18-20-22 grade), soare. A fost putin 7 zile... am urcat cu telecabina la Tahtali (60 km de Antalya) - merita, pe vreme buna e super privelistea, am mers in Antalya de doua ori, la un parc de distractii mai mult pentru copii (am fost un grup mai mare).La hotel - piscina, sauna, baia turceasca, stat pe plaja, jocuri... mai mergeau vreo 3-4 zile! Pretul a fost de 230 euro/persoana (AI) cu cina festiva de Craciun inclusa.

#14
teo68

teo68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 30.05.2010

 T Irina, on 7th January 2011, 10:41, said:

Am fost la Limak Lara. Am stat o saptamana de Craciun (poate imi fac timp sa scriu putin pe forum). Vremea a fost foarte buna (cam 18-20-22 grade), soare. A fost putin 7 zile... am urcat cu telecabina la Tahtali (60 km de Antalya) - merita, pe vreme buna e super privelistea, am mers in Antalya de doua ori, la un parc de distractii mai mult pentru copii (am fost un grup mai mare).La hotel - piscina, sauna, baia turceasca, stat pe plaja, jocuri... mai mergeau vreo 3-4 zile! Pretul a fost de 230 euro/persoana (AI) cu cina festiva de Craciun inclusa.



se poate sa dai numele agentiei?

#15
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

 T Irina, on 7th January 2011, 10:41, said:

Am fost la Limak Lara. Am stat o saptamana de Craciun (poate imi fac timp sa scriu putin pe forum). Vremea a fost foarte buna (cam 18-20-22 grade), soare. A fost putin 7 zile... am urcat cu telecabina la Tahtali (60 km de Antalya) - merita, pe vreme buna e super privelistea, am mers in Antalya de doua ori, la un parc de distractii mai mult pentru copii (am fost un grup mai mare).La hotel - piscina, sauna, baia turceasca, stat pe plaja, jocuri... mai mergeau vreo 3-4 zile! Pretul a fost de 230 euro/persoana (AI) cu cina festiva de Craciun inclusa.

Super-vreme ati prins! Daca ati putut face chiar si ceva plaja... Si pretul chiar ok...

#16
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 T Irina, on 7th January 2011, 10:41, said:

Am fost la Limak Lara. Am stat o saptamana de Craciun (poate imi fac timp sa scriu putin pe forum). Vremea a fost foarte buna (cam 18-20-22 grade), soare. A fost putin 7 zile... am urcat cu telecabina la Tahtali (60 km de Antalya) - merita, pe vreme buna e super privelistea, am mers in Antalya de doua ori, la un parc de distractii mai mult pentru copii (am fost un grup mai mare).La hotel - piscina, sauna, baia turceasca, stat pe plaja, jocuri... mai mergeau vreo 3-4 zile! Pretul a fost de 230 euro/persoana (AI) cu cina festiva de Craciun inclusa.
Ce frumos este sus pe muntele Tahtali,offfff.

#17
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
teo68, biletele le-am luat de la travelrepublic.co.uk.

#18
teo68

teo68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 30.05.2010

 T Irina, on 8th January 2011, 20:09, said:

teo68, biletele le-am luat de la travelrepublic.co.uk.


multumesc pentru raspuns.
si noi ,vara trecuta ,tot cu ei am fost....dar acum preturile sunt cam mari...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate