Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

BRD & PayPal

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
psyches_thief

psyches_thief

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 23
  • Înscris: 15.01.2009
Vreau sa-mi fac un card la BRD (are sediul aproape de mine) si sa-l folosesc pentru a extrage bani prin PayPal.
Intrebarea mea este: BRD lucreaza cu PayPal? daca da atunci ce card ar trebui sa-mi fac pentru tranzactii mai rapide?

Edited by psyches_thief, 05 December 2010 - 12:42.


#2
jeboy

jeboy

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 174
  • Înscris: 31.05.2010
Poti sa te duci la banca si sa intrebi

#3
psyches_thief

psyches_thief

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 23
  • Înscris: 15.01.2009
e la 20 de km ,deci stie cineva?

#4
alex_nicoara90

alex_nicoara90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 738
  • Înscris: 24.03.2007

View Postpsyches_thief, on 5th December 2010, 13:24, said:

e la 20 de km ,deci stie cineva?
mergi cu bicicleta...

on: Intra pe net la ei pe site si vezi ca scrie. Ia-ti Visa Electron de la ei, nu stiu care e comisionul, dar eu am avut un card (nu mai tin minte cum se numeste fiindca am inchis contul) pe care nu-l puteam folosi pe internet. Dupa ce iti iei Visa Electron trebuie sa-ti fac o cerere sa-ti scoata limitele..intrebi la ghiseu cand iti vine cardul, apoi adaugi card-ul in PayPal...il activezi, si dupa cateva zile ceri extrasul de cont fiindca iti va aparea 4 cifre pe care trebuie sa le introduci in Paypal sa fie card-ul activat.

#5
baldovica

baldovica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,193
  • Înscris: 07.01.2007
poti folosi Mondo  MasterCard de la BT, inrolat 3DSecure. Eu folosesc de 5 ani pt Paypal

#6
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
nu mastercard poti avea probleme la extrage bani prin PayPal.
daca tot poti face un card la BT(Banca Transilvania) atinci visa electron, il folosesc de 3ani si nu am avut probleme + nu platesti nimic pt el. lunar sau anual...

#7
Koal

Koal

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,986
  • Înscris: 21.08.2008
Pentru a obține un sfat bun de la noi, spune-ne și distanța până la cel mai apropiat sediu al BCR, BT, ING, Raiffeisen, Alpha Bank, UniCredit Țiriac și eventual Bancpost sau altă bancă.


Nu erau prea roz comisioanele de la BRD...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate