Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

EVF - Fotografiile mele

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#91
panama35

panama35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 05.11.2006

View PostEVF, on Feb 18 2007, 23:58, said:

...simbolul orasului Torino...Mole Antonelliana

    Mole

Culori pe gustul meu, imi place aerul suprarealist al cladirii.
Seria din acvariu e grozava!
Ai facut o excursie pe cinste. :)

#92
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
Palatul Parlamentului o constructie de care trebuie sa fim mandri sau un conglomerat arhitectonic pe care sa-l hulim?
...de 1 decembrie am vizitat Palatul Parlamentului si am ramas impresionat de ceea ce am vazut acolo...si sincer  cred ca ar trebui sa profitam mai mult de faptul ca avem o astfel de cladire...numai ca politica romaneasca referitoare la turism  e cam inexistenta...
no teaser this time..cred ca stiti toti cum arata pe dinafara...cam asa arata pe dinauntru Palatul Parlamentului

Enjoy!

#93
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
..aseara la Sala Palatului a avut loc spectacolul Zapatos Blancos un spectacol de exceptie sustinut de cel mai mare dansator de flamenco  din lume Joaquin Cortes...o imbinare unica de muzica,balet si dans flamenco oferite publicului roman de cel supranumit si "Tiganul Universal"

Enjoy!

#94
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
...w-e trecut la Romexpo au fost organizate concomintent Smaeb2008 & 4Tunning show



fete si nu numai...enjoy! :)

#95
Adorian Moldovan

Adorian Moldovan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 23.09.2007
Fotografiile sunt bune. La fel si blogul, arata bine. Si eu sunt la inceput. Oricum bafta in continuare

#96
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
Tnx 4 the feedback!

Spor! :photo:

View PostAdorian Moldovan, on Mar 19 2008, 19:07, said:

Fotografiile sunt bune. La fel si blogul, arata bine. Si eu sunt la inceput. Oricum bafta in continuare


#97
Semper Pri

Semper Pri

    Wannabe photographer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,380
  • Înscris: 19.10.2006
Nice photos... dar un pic cam ciudata navigarea. Poate m-am invațat eu cu blogger...

#98
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
Tnx!
probabil ca in curand o sa fac mutarea pe blogger... :rolleyes:


View PostSemper Pri, on Mar 19 2008, 20:10, said:

Nice photos... dar un pic cam ciudata navigarea. Poate m-am invațat eu cu blogger...


#99
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
...vineri am avut placerea de a vedea la Teatrul Metropolis un spectacol de teatru foarte interesant cu distributie tanara si un subiect foarte actual...spectacolul se numeste No One...Enjoy! :)

#100
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
...in w-e 2-4 May 2008 a avut loc a 4-a editie a Bulgarian Salsa Congress un eveniment care aduna anual iubitorii de dans si muzica salsa din toata Europa...un eveniment foarte bine organizat cu o prezenta semnificativa atat a instructorilor si performerilor cat si a participantilor din toata Europa, Romania avand cel mai semnificativ grup cu peste 125 de persoane..Enjoy!

#101
EVF

EVF

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.07.2005
...am ajuns la o noua zi a congresului cu noi reprezentatii si cu un show la care au participat toti instructorii de salsa... spectacol numit de organizatori
SNN-Salsa News Network

Enjoy!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate