Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Ceva trupe de rock

- - - - -
  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#145
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,515
  • Înscris: 06.04.2006
fail.mai studiati,baieti mai studiati.krypt,tormented,macbeth,orategod,occult si tot asa.

#146
KillerKittens

KillerKittens

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 13.06.2010

View PostSudenUni, on 15th September 2010, 10:01, said:

Daca ai ajuns sa recomanzi unui incepator Green Day, atunci e grav, inseamna ca ai niste preferinte muzicale de tot ca**tu, nu ca as fi singurul de pe aici care-ti zice asta.
Nu ti-ai facut tema pentru acasa, nota 3.

Quote

fail.mai studiati,baieti mai studiati.krypt,tormented,macbeth,orategod,occult si tot asa.
cat de trv. black metal ist krieg. \m/ \m/ \m/ \m/
Sa adaugam si Grim Nekro Abyss, Demonic Armies of Xffshgfia'egua'th, Dekapitated God si Rotten Souls Decaying.

Albumul Through the Frozen Heart of the Damned Winterforest of Doom e o capodopera. Pacat ca s-au dat pe chestii comerciale dupa Deathly Silence Enthroned Arcana.

\m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/

#147
KillerKittens

KillerKittens

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 13.06.2010
Spre rusinea mea, nu l-am auzit inca. I have failed the metal gods.  :(  E mai tare decat The Blasphemous Cry of Abbadon Beckoning Unholy Death Upon the Mortal de la Impaled Christ Bleeding?

#148
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Iti respect opinia, dar nu sunt de acord cu ea. Vezi tu, John Romero si John Carmack, chitaristul respectiv bassistul de la Imortalis Decapitatio (ID) Softuaris catalogheaza Blasphemous Cry ca fiind o rusine pentru genul de mai sus, considerand totodata ca sunetul se incadreaza mai bine in satanic grim demonic oblivion arcane sanctum metal.

Edited by Tidusss, 15 September 2010 - 18:24.


#149
KillerKittens

KillerKittens

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 13.06.2010
ROFL, id software. Acum, poate ai dreptate, dar Romero ar trebui sa-si aminteasca despre marea dezamagire ce a reprezentat-o mult asteptatul album Daikatana (or the Unholy Blade of Necrodeath) inainte sa vorbeasca de rau pe altii.  :nonobad:

#150
SudenUni

SudenUni

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 20.07.2009

Quote

Atata perspicacitate ma emotioneaza.

Metalfag ahead!


Fireste, cand nu ai ce zice, schimbi subiectul, asa fac oamenii "perspicaci".

Si apropo, cred ca ai gresit sectiunea, mai bine te potriveai cu Manele si Manelisti, muuuult mai bine.

Edited by SudenUni, 15 September 2010 - 20:14.


#151
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
Ti-am raspuns, dar mi-a fost sters postul, desteptul lui Dumnezeu. Tovarasii n-au apreciat manuscrisele mele.

Da, nicio petrecere fara manele. Hai recunoaste ca la 4-5 dimineata cand esti beat iti scapa si tie o manea :( Si tu ai gresit-o, incearca aici.

Stiu ca ai intrat, doar ca sa vezi ce este. TROLLFACE! Troll - Metalfag 3-0 hattrick Milito.

Revenind, Romero a cam dezamagit cu Blade of the Eastern Warrior (asa era releaseul in UK si US), dar noua trupa a lui Carmack si-a pastrat stilul vechi. Bine, a mai imprumutat ceva elemente de pe la Unholy Templars si Dimidium-Vitae, dar overall a iesit bine.

Edited by Tidusss, 15 September 2010 - 20:28.


#152
KillerKittens

KillerKittens

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 13.06.2010
De la Carmack astept continuarea seriei epice de albume Desecrated Obelisks of Oblivion and Malice. Dupa primele trei, am asteptari destul de mari. Pacat ca nu avem prea multe informatii despre el...

#153
a-darko

a-darko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 20.11.2008
Ce-am ratat pe-aici :<

#154
a-darko

a-darko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 20.11.2008
S-a dus Tidus, prea trist fara el. RIP. :(

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate