Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Igo Primo

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1183 răspunsuri în acest subiect

#181
lafamilia3003

lafamilia3003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 52
  • Înscris: 25.09.2010
deci eu nu reusesc cu nici un soft de igo sa fac sa mearga,cu mio a mers....dar eu vreau igo,de unde pot face rost de softul de update?

#182
inginerul82

inginerul82

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 31.08.2007
IGO Primo este ok pt Germania? sau Garmin-ul este mai complet?

#183
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 122.818
  • Înscris: 07.02.2003

 inginerul82, on 13th March 2011, 19:56, said:

IGO Primo este ok pt Germania? sau Garmin-ul este mai complet?
IGO este aplicatia, hartile sunt de la diversi producatori, parerea mea este ca in UE centrala si vest atat Teleatlas cat si Navteq au solutiile optime de acoperire.

#184
radurobertin

radurobertin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.077
  • Înscris: 11.06.2009
Salut!Pina acum am avut igo amigo si acum am instalat primo.Nu am apucat sa-l folosesc si as vrea sa va intreb care e mai bun dintre ele,mai exact ce are in plus si mai bun Primo.La prima vedere pare mai complex dar si mai complicat.Am fost multumit de amigo,dar stiiti cum e,intotdeauna vrem sa avem ce este mai nou.Ce mi-a placut la Amigo,a fost ca e simplu de folosit,si m-a servit cu credinta prin Serbia,Croatia,Bosnia,Muntenegru.De aceea as vrea sa stiu de la cei care le-au avut pe amandoua,care e mai bun si usor de folosit.Multumesc

#185
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 13.08.2010
Igo primo arata mai bine ca igo 8. Dar oricum igo 8 cu skin dimka il bate rau pe primo ca si facilitati*, avand in vedere ca nu consuma asa multe resurse. Exemplu:

Toshiba TG01 -> procesor 1ghz, 256mb ram -> Pe igo primo merge cam sacadat cand esti intr'o zona cu multe stradute. Pe igo8 merge super ok.


*se poate pune skin dimka si pe primo.

#186
radurobertin

radurobertin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.077
  • Înscris: 11.06.2009

 tzaq93, on 15th March 2011, 16:21, said:

Igo primo arata mai bine ca igo 8. Dar oricum igo 8 cu skin dimka il bate rau pe primo ca si facilitati*, avand in vedere ca nu consuma asa multe resurse. Exemplu:

Toshiba TG01 -> procesor 1ghz, 256mb ram -> Pe igo primo merge cam sacadat cand esti intr'o zona cu multe stradute. Pe igo8 merge super ok.


*se poate pune skin dimka si pe primo.
Mersi pentru raspuns,dar pe mine ma intereseaza diferenta dintre igo amigo si igo primo.Igo 8 mi s-a parut prea complicat,si cu o groaza de chestii inutile pentru mine.Eu vreau un soft simplu si la obiect.

#187
_Jedi_

_Jedi_

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 05.02.2007
Salut,
ma poate ajuta cineva cu un manual de utilizare pentru igo primo ?
am cautat pe net dar nu am gasit.

#188
patrutz67

patrutz67

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 15.07.2009
si igo amigo si igo primo te duc la aceeasi destinatie pe care o alegi, diferenta e de interfata si optiuni in plus sau in minus.
merg la fel de bine amandoua, avertizari pentru camere in limba romana eu cel putin nu am gasit, in rest...instructiuni, voce, in limba romana au ambele.
ce vreau eu sa va rog daca stie cineva unde gasesc sa descarc un soft pentru a- l pune pe dvd cu primo sau chiar si amigo, full europa pentru un porsche?
va multumesc si astept un raspuns decent.

#189
Crysty17

Crysty17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 86
  • Înscris: 28.07.2007

 patrutz67, on 29th March 2011, 18:38, said:

si igo amigo si igo primo te duc la aceeasi destinatie pe care o alegi, diferenta e de interfata si optiuni in plus sau in minus.
merg la fel de bine amandoua, avertizari pentru camere in limba romana eu cel putin nu am gasit, in rest...instructiuni, voce, in limba romana au ambele.
ce vreau eu sa va rog daca stie cineva unde gasesc sa descarc un soft pentru a- l pune pe dvd cu primo sau chiar si amigo, full europa pentru un porsche?
va multumesc si astept un raspuns decent.
Nu stiu daca am inteles bine dar tu vrei sa pui programul pe CD, sa il bagi in unitatea optica a masinii si sa lucrezi cu el ca si cum ar fi in memoria lui?
nu e deloc dificil daca ai touch-screen pe display-ul masinii si f important sa ai windows mobile ca OS.

#190
patrutz67

patrutz67

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 15.07.2009

 Crysty17, on 29th March 2011, 20:04, said:

Nu stiu daca am inteles bine dar tu vrei sa pui programul pe CD, sa il bagi in unitatea optica a masinii si sa lucrezi cu el ca si cum ar fi in memoria lui?
nu e deloc dificil daca ai touch-screen pe display-ul masinii si f important sa ai windows mobile ca OS.

-navigatia masinii are europa de vest instalata, masina nu e a mea.
respectivul vrea sa- i pun pe un dvd si europa de est sau full europa ca are locas pentru introducere cd. nu stiu ce harti foloseste aparatul ( tom tom, igo, mio), cu ce extensii si vreau sa stiu daca gasesc hartile si le pun pur si simplu pe cd( dvd) booteaza direct- mersi mult si astept raspuns de la Crysty 17 sau altcineva care ma poate ajuta

#191
Cristinel_jdm

Cristinel_jdm

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 13.03.2011
Salut! Sunt incepator si vreau sa ma ajutati la instalarea iGO-ului Primo 1.2 pe HTC Touch Diamond. Va rog frumos sa-mi spuneti ce trebuie sa fac pentru a-l face sa mearga ... l-am downloadat si il am in pc. Multumesc anticipat!  :worthy:

#192
adi_tec

adi_tec

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 24
  • Înscris: 27.06.2006
Manual Primo
sau
Alt manual Primo

#193
ambra1

ambra1

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 713
  • Înscris: 06.09.2006
salut,
Primul cere nume si parola, iar al doilea nu functioneaza.

 adi_tec, on 24th April 2011, 08:08, said:



#194
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 49.649
  • Înscris: 24.09.2006
incearca-le pe cele atasate

Fișiere atașate



#195
Raruiu_Florian

Raruiu_Florian

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 28.12.2010
Va salut!

Am si eu o problema si indraznesc sa va cer ajutorul.Am achizitionat un navigator GPS Smailo HD 5.0 si as dori sa-mi explice cineva cum sa instalez pe el softul Igo Primo 1.2 cu hartile pentru toata Europa;ma intereseaza rutare pentru TIR-uri,cu setarile aferente.Precizez ca aparatul are memorie interna de 4 Gb.Am analizat discutiile de pe mai multe forumuri insa nicaieri nu exista un tutorial explicit cu pasii ce trebuie parcursi pentru a instala Igo Primo 1.2 pe un Smailo HD 5.0.Nici macar un link valid de unde sa descarc softul full+toate hartile nu am gasit.Am vazut ca mai inainte cineva dorea sa stie cum se instaleaza Igo Primo pe un alt dispozitiv si i s-au recomandat doua manuale Igo pe care le-am citit dar nu ma pot ajuta cu nimic,nu contin nici o informatie utila despre instalarea propriu-zisa.Cel mai util ar fi un tutorial.

Va multumesc anticipat,
Florin

#196
ry1976

ry1976

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 85
  • Înscris: 07.08.2009
cine poate sa imi trimita si mie pe mail ultimile harti pentru romania si bulgaria?
mail [email protected]

#197
ry1976

ry1976

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 85
  • Înscris: 07.08.2009
daca se poate mai vreau si POI pentru romania si bulgaria

#198
matrixxx25

matrixxx25

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 10.04.2008

 Syneweap, on 23rd June 2010, 07:22, said:

Salutare tuturor !
Am și eu următoarea problemă cu Primo (pe un x820BT): în timpul mersului și câteodată și în timpul simulării unui traseu îmi apare următoarea eroare:

Fatal Error

Eatal error occured in main thread.
Address 0x4006361c
Exception 0xc0000005

dupa care Primo pica cu totul și se închide... are cineva idee de ce se întâmpla asta ?
http://forum.softped...p;qpid=8381656#

aceeasi eroare pe un gps asus

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate