Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gradina, copaci, arbusti si plant...

Trackpoint Thinkpad

Legare boiler electric trifazat l...

Upgrade CPU pentru Lenovo ThinkCe...
 Mouse wireless multimode (2x BT +...

Durere incheietura piciorului

Reparatie tablou electronic

Dell U2722 USB Connectors
 Transport aragaz Germania - Ro

Ssd m2 NVMe nu este recunoscut de...

De ce apare lag la telefoanele Mo...

Proiect monitorizare - comunicare...
 La inmatriculare se mai cer placu...

Transport internațional de m...

BMW i3 Hibrid vs Honda Jazz Hibri...

Cum instalez compilatorul gcc pen...
 

Kemer

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#127
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 05 ianuarie 2013 - 19:34, said:

Corinthia Tekirova este fain, merita un sejur acolo, insa cele mai ieftine camere nu prea sunt ok, despre Fantasia nu stiu nimic. Uita-te si la Kilikya Palace sau AK-KA Antedon . Mie Antedon mi-a placut foarte mult.

Ms Andox,prompt ca de obicei

#128
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 05 ianuarie 2013 - 19:34, said:

Corinthia Tekirova este fain, merita un sejur acolo, insa cele mai ieftine camere nu prea sunt ok, despre Fantasia nu stiu nimic. Uita-te si la Kilikya Palace sau AK-KA Antedon . Mie Antedon mi-a placut foarte mult.

Arata f bine AKKA,poti sa mi spui mai multe despre resort?

#129
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Spune-mi ce te intereseaza si iti zic.

#130
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 07 ianuarie 2013 - 15:45, said:

Spune-mi ce te intereseaza si iti zic.
In general despre resort,ce ti a placut cel mai mult,cum este plaja,barurile,camerele?

#131
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Privelistea la acest resort face toti banii. Camerele  nu sunt prea luxoase dar ok, cu AC functional, tv cu tub daca nu le-au schimbat intre timp , vederea la mare poate sa fie din lateral chiar daca iei sea view. Restaurantul este aranjat frumos la fiecare masa, nu-ti da senzatia de cantina. Personalul atent, amabil chiar daca nu stiu prea bine engleza. Au un miniclub beton(unul dintre cele mai faine vazute de mine) si pt copii mici si mai mari. Spectacolele seara sunt tinute de trupe de profesionisti 4 zile din 7. Erau si ceva bauturi straine, trebuia sa ceri cu numele bauturii. Plaja cam varza:) pietris ceva nisip , destul de ingusta. Piscine foarte bune. Am pus si poze , cred ca le-ai vazut.

#132
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 05 ianuarie 2013 - 19:34, said:

Corinthia Tekirova este fain, merita un sejur acolo, insa cele mai ieftine camere nu prea sunt ok, despre Fantasia nu stiu nimic. Uita-te si la Kilikya Palace sau AK-KA Antedon . Mie Antedon mi-a placut foarte mult.

ANDOX si binenteles pt toti colegii,care este deosebirea dintre Corintha Tekirova si Euphoria Tekirova?Este acelasi resort si daca DA care este diferenta?Va multumesc anticipat

#133
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Euphoria se numeau vilele de luxe cu servicii VIP de la Corinthia. Se pare ca de anul acesta tot resortul se va numi Euphoria.

#134
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 05 ianuarie 2013 - 19:34, said:

Corinthia Tekirova este fain, merita un sejur acolo, insa cele mai ieftine camere nu prea sunt ok, despre Fantasia nu stiu nimic. Uita-te si la Kilikya Palace sau AK-KA Antedon . Mie Antedon mi-a placut foarte mult.

ANDOX,sunt intr e Corinthia si AKKA,nu stiu pe care  sa l iau,sa fac biletzele,vb lui Rott?:))))

#135
razvan147

razvan147

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.01.2013
m-ar interesa si pe mine daca stie cineva detalii despre magic sun din kemer, despre hotel, plaja, servicii, oamenii

#136
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

 Jidanu, on 15 ianuarie 2013 - 16:54, said:

ANDOX,sunt intr e Corinthia si AKKA,nu stiu pe care  sa l iau,sa fac biletzele,vb lui Rott?Posted Image)))

5 zile la unul, 5 la celalalt...eu asa as face :)

#137
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Din biletul castigator a iesit AKKA ANTEDON :))))

#138
razvan147

razvan147

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.01.2013
despre magic sun din kemer stie cineva ceva?

#139
scufa

scufa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2013
Buna ,as avea si eu cateva intrebari ,poate puteti sa ma ajutati ! Vreau sa merg in Kemer in perioada 01-08 oct , cum este vremea reala, se poate face plaja si baie in mare ? chiar se intuneca la 16.30? suntem 6 cupluri si am gasit cea mai buna oferta la Viking Star Hotel in jur de 400 euro / 7 nopti 2 pers (sper sa am voie sa scriu pretul).Cine a mai fost la acest hotel ? pe tripadvaisor este pe locul 7 din 138 de hoteluri din Kemer ! Puteti sa-mi recomandati alceva in acelasi buget ,daca credeti ca e mai ok !

#140
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008
Pretul este bun, dar hotelul nu e nici pe departe pe locul 7 in zona Kemer. Personal, am ajuns la concluzia ca la turci hotelul costa cam cat face. Dar asta e mai putin important. Perioada e insa cam naspa pentru Kemer. Va fi cald, dar nu scapati de ploi. Apa marii e calda, dar cea din piscina nu prea (se raceste noaptea si nu-si revine decita dupa prinz). La acesti bani (chiar mai putini) gasiti hoteluri in Alanya, iar vremea este mult mai buna.

#141
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Eu am fost fascinat de serviciile care le-am prins in Kemer.Mai fusesem de cateva ori int urcia dar alte statiuni iar cu restul gen grecia si etc nici nu se compara.Prima oara am mers la Kemer resort unde mi-a placut mult dar la al 2-lea hotel am uitat numele "Regina,Regal,Regos" nu stiu cum naibi se numea in sensu ca a fost superb mergeai o gramada cu masinutele de golf de la piscina la plaja si etc daca a mai fost cineva si imi poate zice numele.Biletul l-am luat printr-o agentie ce acum s-a mutat din Cluj si nu stiu unde de aceea nu mai pot afla.Va multumesc

#142
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Rixos?Posted Image Sungate

Edited by ANDOX, 25 February 2013 - 21:45.


#143
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

 ANDOX, on 08 ianuarie 2013 - 17:02, said:

Privelistea la acest resort face toti banii. Camerele  nu sunt prea luxoase dar ok, cu AC functional, tv cu tub daca nu le-au schimbat intre timp , vederea la mare poate sa fie din lateral chiar daca iei sea view. Restaurantul este aranjat frumos la fiecare masa, nu-ti da senzatia de cantina. Personalul atent, amabil chiar daca nu stiu prea bine engleza. Au un miniclub beton(unul dintre cele mai faine vazute de mine) si pt copii mici si mai mari. Spectacolele seara sunt tinute de trupe de profesionisti 4 zile din 7. Erau si ceva bauturi straine, trebuia sa ceri cu numele bauturii. Plaja cam varza:) pietris ceva nisip , destul de ingusta. Piscine foarte bune. Am pus si poze , cred ca le-ai vazut.

Stiu ca in zona Kemer plaja este un amestec cu nisip si pietris dar in apa erau pietre mari ,sa mi iau incaltaminte pt asa ceva?

#144
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008

 Jidanu, on 27 aprilie 2013 - 16:35, said:

Stiu ca in zona Kemer plaja este un amestec cu nisip si pietris dar in apa erau pietre mari ,sa mi iau incaltaminte pt asa ceva?

Da, trebuie sa ai incaltari speciale. Gasesti pe la 40-60 Ron perechea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate