Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Kemer

- - - - -
  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#145
Danyela_Fufy

Danyela_Fufy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 13.08.2009
Salutari !
Pot afla ceva pareri generale despre Mirada del Mar, de la cei care au fost pe acolo ? Adica plusuri , minusuri ?
Multumesc !

#146
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Ooff,amr 80 de zilePosted Image

#147
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View PostJidanu, on 10 iunie 2013 - 20:26, said:

Ooff,amr 80 de zilePosted Image

Amr 18 zile si ,,Sunt fericit si ma simt bine,,Posted Image

#148
crysttine

crysttine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 11.12.2007
Plec pe 21 august la Grand Lukullus.Este un last minute,si ca orice last nu prea am avut ce sa aleg.Ceva pareri despre hotel?

#149
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcrysttine, on 17 august 2013 - 20:48, said:

Plec pe 21 august la Grand Lukullus.Este un last minute,si ca orice last nu prea am avut ce sa aleg.Ceva pareri despre hotel?
http://www.tripadvis...nean_Coast.html

#150
crysttine

crysttine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 11.12.2007
In Kemer unde imi recomandati sa fac schimbul euro/lire turcesti?Dar un 'hamam'imi puetei recomanda ?
Multumesc.

Edited by crysttine, 18 August 2013 - 10:24.


#151
andreaI

andreaI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 13.12.2012
unde se poate face in Kemer shopping?

#152
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View PostandreaI, on 09 septembrie 2013 - 16:49, said:

unde se poate face in Kemer shopping?

Am fost in perioada 1-9 Sept la Akka Antedon(Beldibi)si seara mai ieseam prin statiune dar parerea mea este ca Antalia nu i pt shopping,.am vazut preturi si de 3 ori mai mari fata de Kusadasi.

#153
ivanya

ivanya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.01.2012
Ce parere aveti despre Rixos Tekirova, in conditiile in care pentru sezonul 2014 a fost complet renovat ? Pe site-ul oficial hotelul arata foarte bine, insa m-ar interesa si parerea celor care au fost acolo, locatia pare ok!

#154
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010
Noi am fost in 2002 in anul in care s-a deschis hotelul.Atunci totul a fost super,fara cusur.Camerele sunt cam mici,baile la fel.Animatia extraordinar de diversificata,balet din Rusia,mancare nu am mai intalnit la un alt  hotel la fel de buna si de calitate,restaurantul se decora in fiecare seara altfel,ospatarii se imbracau in aceleasi nuante ca si decorul.Acum nu se stie daca au pastrat aceleasi obiceiuri ca a trecut destul de atunci

#155
ivanya

ivanya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.01.2012

View Postginette, on 18 februarie 2014 - 19:28, said:

Noi am fost in 2002 in anul in care s-a deschis hotelul.Atunci totul a fost super,fara cusur.Camerele sunt cam mici,baile la fel.Animatia extraordinar de diversificata,balet din Rusia,mancare nu am mai intalnit la un alt  hotel la fel de buna si de calitate,restaurantul se decora in fiecare seara altfel,ospatarii se imbracau in aceleasi nuante ca si decorul.Acum nu se stie daca au pastrat aceleasi obiceiuri ca a trecut destul de atunci

Multumesc pentru detalii! Din cate am vazut, camere sunt diferentiate pe corpuri, corpul A si corpul B, camerele din corpul A au 32 mp, ceea ce ar fi suficient. In ultimii ani, hotelul a fost catalogat drept "slabut" de turistii romani, probabil datorita faptului ca nu a fost renovat. Asa cum arata acum, renovat 2014, cu denumirea de Rixos Premium Tekirova .... e altceva!  Ma astept ca serviciile sa fie bune, la standardele lantului Rixos. Am totusi dubii in legatura cu locatia, seara obisnium sa iesim din hotel si parca nu ne-am duce in fiecare zi in Kemer, ce se poate face seara in Tekirova ?

#156
ginette

ginette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 20.04.2010
Nu poti face nimic in afara resortului.Este la o distanta de2-3 km de centrul tekirovei care este un fel de comuna pe la noi,cu cateva magazine de suveniruri foarte scumpe

#157
ravy21

ravy21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 27.07.2004
Salut tuturor.

Am vrea si noi sa plecam pe 5 mai in Antalya. Am gasit o oferta rezonabila la hotelul Viking Star din Kemer. Imi poate spune cineva pareri despre acest hotel (cineva care a si fost evident)?
Cum este vremea in mai in Kemer?

Astept parerile voaste.

Va multumesc.

#158
meganezul

meganezul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.05.2010

View Postravy21, on 24 februarie 2014 - 12:05, said:

Salut tuturor.

Am vrea si noi sa plecam pe 5 mai in Antalya. Am gasit o oferta rezonabila la hotelul Viking Star din Kemer. Imi poate spune cineva pareri despre acest hotel (cineva care a si fost evident)?
Cum este vremea in mai in Kemer?

Astept parerile voaste.

Va multumesc.

vremea de plaja o sa fie OK, cu scaldatul o sa fie problema si in mare si in piscina

#159
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Buna seara,dupa o pauza de 3 ani revin pe aceasta pagina pt ca anul acesta suntem hotarati sa revenim in Turcia,tot in zona Kemer si anume,la Limak Limra,resort recomandat de un bun prieten.Acum,revin cu aceeasi rugaminte la cei care ati fost acolo,sa ne spuneti parerile voastre,poze,amintiri,etc,va multumesc.

#160
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007

View Postivanya, on 18 februarie 2014 - 10:10, said:

Ce parere aveti despre Rixos Tekirova, in conditiile in care pentru sezonul 2014 a fost complet renovat ? Pe site-ul oficial hotelul arata foarte bine, insa m-ar interesa si parerea celor care au fost acolo, locatia pare ok!
In august 2016 am fost noi la Rixos Tekirova şi totul a fost super ok. Serviciile ca la Rixos, adică foarte bune, mâncare f. bună, o grădină ff frumoasă în care cântau privighetorile în fiecare dimineaţă, un răsărit de soare superb între cele 2 stânci, marea frumoasă dar cu pietricele. Îl recomand cu căldură...

#161
RR_SK

RR_SK

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 28.01.2008
Sa-i raspunzi cuiva dupa trei ani, fara o zi, e o chestiune tare de tot.

#162
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009
Intrebarea a fost adresata pt cunoscatori si cu experienta pe forum ,va multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate