Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

Duni

- - - - -
  • Please log in to reply
910 replies to this topic

#1
gabimok

gabimok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.12.2006
hai sa povestim aici despre duni....noi ne-am decis vara asta, mai exact la inceputul lui iulie sa mergem aici, la hotel pelican...... ceva impresii sau poze de la cei care au fost anul trecut?

#2
Catmar

Catmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 24.03.2008
Stie cineva vreo agentie care sa mai aiba camere la Royal Marina pentru Paste? Multumesc anticipat pentru ajutor.

#3
gabimok

gabimok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.12.2006
deja nu se mai gasesc camere pt paste? :o

#4
roth

roth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 12.09.2009

View Postgabimok, on 27th January 2010, 16:48, said:

deja nu se mai gasesc camere pt paste? :o
Roial Marina e in stop inchiriere ( nu stiu cunse zice in eng) de peste 10 zile , au deschis Marina Beach pt care nu stiu daca mai sunt locuri acum.
Eu pana am ales/ cules am ramas fara loc la primul si am luat la al doilea cu 90e/om/3nopti all inclus si cu voie la piscina primului.

Edited by roth, 28 January 2010 - 22:17.


#5
sybarino

sybarino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 21.03.2005
Ambele hoteluri din DUNI sunt deja vandute pentru sejururile de PASTE 2010. Si apropo, cine sta la MARINA BEACH nu are acces la piscina indoor de la MARINA ROYAL PALACE.

#6
Catmar

Catmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 24.03.2008

View Postroth, on 28th January 2010, 22:16, said:

Roial Marina e in stop inchiriere ( nu stiu cunse zice in eng) de peste 10 zile , au deschis Marina Beach pt care nu stiu daca mai sunt locuri acum.
Eu pana am ales/ cules am ramas fara loc la primul si am luat la al doilea cu 90e/om/3nopti all inclus si cu voie la piscina primului.

Roth, tu de la ce agentie ai luat biletele? Si eu am primit informatia "NOU: Marina Beach are acces la piscina interioara Royal Marina Palace".

#7
roth

roth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 12.09.2009

View PostCatmar, on 29th January 2010, 11:30, said:

Roth, tu de la ce agentie ai luat biletele? Si eu am primit informatia "NOU: Marina Beach are acces la piscina interioara Royal Marina Palace".


am luat de la  www.mirabilisvoyage.ro  
penrtu paste nu se asteptau sa se umple Marina Royal si pentru reclama cred... doar pentru paste ai acces la piscina chiar daca stai la Marina Beach

#8
iclaudiaisabela

iclaudiaisabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.01.2010
Prin ce agentie ati facut rezervare la Duni? Pe mine ma intereseaza pentru la vara, dar agentia cu care plecam de obicei nu are oferta pentru ei.

#9
Catmar

Catmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 24.03.2008

View Posticlaudiaisabela, on 30th January 2010, 13:32, said:

Prin ce agentie ati facut rezervare la Duni? Pe mine ma intereseaza pentru la vara, dar agentia cu care plecam de obicei nu are oferta pentru ei.

Iri Travel si Deea.
La Deea mi se par preturile mai bune.

#10
alinutzik

alinutzik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 592
  • Înscris: 10.04.2008

View Posticlaudiaisabela, on 30th January 2010, 01:32, said:

Prin ce agentie ati facut rezervare la Duni? Pe mine ma intereseaza pentru la vara, dar agentia cu care plecam de obicei nu are oferta pentru ei.
www.*******.ro     Eu vreau sa iau din 5.07

Edited by ferrellroo, 02 March 2010 - 21:36.


#11
Phx'

Phx'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 16.10.2005

View Posticlaudiaisabela, on 30th January 2010, 13:32, said:

Prin ce agentie ati facut rezervare la Duni? Pe mine ma intereseaza pentru la vara, dar agentia cu care plecam de obicei nu are oferta pentru ei.

Noi am rezervat pentru la vara prin perfect tour, incepand cu 29 iunie.

#12
alinutzik

alinutzik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 592
  • Înscris: 10.04.2008
http://******l.ro/Of...RESORT-521.html    Pare mai scump decat anul trecut sau mi se pare?

Edited by ferrellroo, 02 March 2010 - 21:36.


#13
valimi

valimi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 16.07.2009

View Postalinutzik, on 31st January 2010, 08:25, said:

http://*********.ro/...RESORT-521.html    Pare mai scump decat anul trecut sau mi se pare?
eu am luat din 02.07  si am gasit cel mai "bine" la solis travel - Marina Royal Palace

Edited by ferrellroo, 02 March 2010 - 21:36.


#14
gabimok

gabimok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.12.2006
si noi am luat de pe 2 pe 9 iulie :peacefingers:

#15
roana71

roana71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 25.06.2007
Si noi tot de la inceputul lunii iulie vrem, tot Marina Palace. Cat ati dat de persoana?  Cel mai bine am gasit cu 52 eur/pers in dubla, cu vedere la parc, 59 in suita cu vedere la parc( asa am avut si anul trecut, si am avut camera cu balconul cu vedere spre mare, si spre dig).

Ati incercat sa faceti rezervare pe situri straine? Pe booking.com n-am gasit Marina Palace, am mai trimis mail la 2 agentii bulgaresti, care mi-au raspuns ca n-au preturile ptr Duni inca, sa revin cu mail in februarie. Sunt curioasa ce preturi au.

#16
florake

florake

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 30.11.2007
incercati si la ruefa sau la tui - au preturi super si au si firme partenere in romania cu preturi de catalog de germania sau austria

www.ruefa.at

#17
sybarino

sybarino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 21.03.2005
Eu vreau sa merg la inceput de IULIE, 03.07 - 10.07, Marina Royal Palace 5*. Am gasit la o agentie cu 47 EURO, loc in camera DBL, camera DBL PARK VIEW, reducere early booking aplicata. Daca vreau cu SEA VIEW, mai tb sa platesc 3,5 EURO. A gasit altcineva mai ieftin prin alta parte?

Marina Beach NU are acces la piscina interioara Royal Marina Palace

View PostCatmar, on 29th January 2010, 11:30, said:

Roth, tu de la ce agentie ai luat biletele? Si eu am primit informatia "NOU: Marina Beach are acces la piscina interioara Royal Marina Palace".


#18
iclaudiaisabela

iclaudiaisabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 28.01.2010
Si eu vreau sa plec la Duni. Cea mai buna oferta am gasit-o la *****si la****** (54 Euro la Marina Royal si 52 euro la Marina Beach).
A mai fost cineva cu una din cel 2 agentii? Eu pana acum nu am fost cu ele si nu stiu daca sa am incredere.

Edited by ferrellroo, 02 March 2010 - 21:37.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate