Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

ofer spre adoptie catelusa metis pechinez

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Nashicu

Nashicu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.01.2009
Salutare,

in timp ce ma plimbam cu catelul meu prin parc,am gasit(de fapt ea m-a gasit pe mine, m-a implorat sa o iau acasa) o catelusa metis pechinez(negru lucios cu o pata alba pe piept, in varsta de aprox 1 an) in zona berceni(drumu gazarului)..pare pierduta sau fugita de acasa, este foarte cuminte..a stat sa o spal cu toate ca tremura de frica, nici macar o secunda nu a incercat sa ma muste..tin sa mentionez inca o data ca este foarte cuminte si unde o pui acolo sta.

Imi este foarte mila de ea si cred ca ar merita o casa si un stapan care sa iubeasca animalele. Sunt convins ca daca ati vedea-o v-ati indragosti de ea...eu de obicei nu iau animale gasite pe strada in casa, dar de data asta, nu am putut sa ma abtin..m-a cucerit.

As fi tinut-o si mi-ar fi placut...dar problema mea este ca stau intr-un apartament nu foarte spatios si imi este foarte greu si cu un animal...


Ma puteti contacta pe mess la: copilul_diminetzii
sau la tel: 0768 473 156


PS: o sa revin si cu poze ASAP

Edited by Nashicu, 08 January 2010 - 11:33.


#2
Marius995

Marius995

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 15.11.2009
Am deja 2 caini si de abia am timp pentru ei . Scoala imi ocupa foarte mult timp . Sper sa ii gasesti un stapan care sa o iubeasca .

#3
Nashicu

Nashicu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.01.2009
si eu sper sa-i gasesc ..

am revenit cu poze


PS: nu va luati dupa data afisata pe poze ..mereu mi-e lene sa setez aparatul :P

Attached Files


Edited by Nashicu, 09 January 2010 - 18:15.


#4
Nashicu

Nashicu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.01.2009
se poate inchide :)  :peacefingers:

Edited by Nashicu, 12 January 2010 - 15:41.


#5
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009

View PostNashicu, on 8th January 2010, 09:32, said:

Salutare,

in timp ce ma plimbam cu catelul meu prin parc,am gasit(de fapt ea m-a gasit pe mine, m-a implorat sa o iau acasa) o catelusa metis pechinez(negru lucios cu o pata alba pe piept, in varsta de aprox 1 an) in zona berceni(drumu gazarului)..pare pierduta sau fugita de acasa, este foarte cuminte..a stat sa o spal cu toate ca tremura de frica, nici macar o secunda nu a incercat sa ma muste..tin sa mentionez inca o data ca este foarte cuminte si unde o pui acolo sta.

Imi este foarte mila de ea si cred ca ar merita o casa si un stapan care sa iubeasca animalele. Sunt convins ca daca ati vedea-o v-ati indragosti de ea...eu de obicei nu iau animale gasite pe strada in casa, dar de data asta, nu am putut sa ma abtin..m-a cucerit.

As fi tinut-o si mi-ar fi placut...dar problema mea este ca stau intr-un apartament nu foarte spatios si imi este foarte greu si cu un animal...


Ma puteti contacta pe mess la: copilul_diminetzii
sau la tel: 0768 473 156


PS: o sa revin si cu poze ASAP
Imi pare rau, l-as fi luat, am vazut ca mi-ai trimis si PM si imi cer scuze ca nu am avut timp sa-ti raspund. Problema e ca tu ziceai ca te cam grabesti sa o dai, eu nu as putea lua-o decat deabia prin februarie-martie. Sper sa isi gaseasca un stapan repede.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate