Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 

FishEye- lens adaptor

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
yokota

yokota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 28.03.2005

bchendran, on Jun 9 2005, 18:13, said:

cu un obiectiv dinasta iti ies si urechile in poza daca pui aparatul la ochi cand declansezi ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Va salut pe toti! Am nimerit pe topicul vostru in cautare de informatii despre achizitionarea unui aparat foto pt o prietena. Stiu ca o sa radeti daca va spun ca eu i-am recomandat un KM Z2, o bomba cu mult sub aspiratiile voastre, atata ma pricep si eu. Vroiam doar sa va spun ca incrancenat cum eram,in cautarile mele febrile, am ras la faza de mai sus de mi-au dat lacrimile timp de 5-10 minute, si cand o reciteam , incepeam din nou. Sunteti niste tipi cu un simtz al umorului beton, si va multzumesc ca mi-ati descretit (de tot) fruntea. Ar fi fost super daca d-nul bchendran nu ar fi explicat poanta, doua randuri mai jos. Oricum toata stima pt umor, ma bufneste rasul si acum inchipuindu-mi un peisaj super cu doua urechi pe laterale, probabil ca am eu imaginatia prea bogata. Toate cele bune si bafta.

#20
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
AvantGarde: e de pe ebay, asa-i? Dupa descrierea pe care Kunzite a avut rabdarea sa o disece si sa o scalde in acid ( :worthy: ), asa suna :)

#21
AvantGarde

AvantGarde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 25.04.2005

AlexIP, on Jun 12 2005, 23:50, said:

AvantGarde: e de pe ebay, asa-i? Dupa descrierea pe care Kunzite a avut rabdarea sa o disece si sa o scalde in acid ( :worthy: ), asa suna :)

<{POST_SNAPBACK}>



da, este de pe ebay, am facut comanda..astept acum sa-mi vina sa vad pe ce am "aruncat" banii :D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate