Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Tutun Narghilea

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Se gaseste cumva in Constanta tutun de narghilea? M-ar interesa ca sa nu-l car degeaba din Cipru.

#20
corvin

corvin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 26.01.2005

 Materium, on Dec 20 2005, 20:08, said:

Se gaseste cumva in Constanta tutun de narghilea? M-ar interesa ca sa nu-l car degeaba din Cipru.

de obicei  majoritatea macelariilor arabesti au tutun ptr narghilea ...sau la magazinele arabesti

#21
csman

csman

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 411
  • Înscris: 12.04.2005
ce-i aia  narghilea ???

#22
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

 csman, on Dec 20 2005, 22:36, said:

ce-i aia  narghilea ???

se vede ca nu esti fumator :)

#23
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

 csman, on Dec 20 2005, 22:36, said:

ce-i aia  narghilea ???


Tutunul care se pune in narghilea :D

Poate ai vazut la TV, turci trangand dintr-un furtun! :P tutunul care se pune in pe acea sticlutza magica :D

 csman, on Dec 20 2005, 22:36, said:

ce-i aia  narghilea ???


Tutunul care se pune in narghilea :D

Poate ai vazut la TV, turci trangand dintr-un furtun! :P tutunul care se pune in pe acea sticlutza magica :D

#24
LOCOTUS

LOCOTUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 31.12.2003
defapt nu e doar tutun asa cum ai crede

e un amestec de tutun cu o planta aromata (sau nu dupa caz) si se vinde sub forma de puc (ca cel de hochey)

cate iti trebuie?

#25
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,274
  • Înscris: 12.03.2003
www.narghilele.ro

#26
denis.m

denis.m

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,002
  • Înscris: 23.02.2005

 Quantum, on Dec 20 2005, 13:04, said:

Mie mi-a adus cineva din Turcia, 3 arome, dar mi se pare extrem de dur pentru gat si plamani.

molasa de narghilea nu ar trebui sa-ti afecteze gatul. de fapt nu simti nimic in afara de aroma cand o inhalezi

voi probabil folositi ce nu trebuie. in orice caz nu se foloseste tutun

#27
1109unique

1109unique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 27.08.2005

Quote

defapt nu e doar tutun asa cum ai crede
e un amestec de tutun cu o planta aromata (sau nu dupa caz) si se vinde sub forma de puc (ca cel de hochey)
cate iti trebuie?
molasa de narghilea nu ar trebui sa-ti afecteze gatul. de fapt nu simti nimic in afara de aroma cand o inhalezi
voi probabil folositi ce nu trebuie. in orice caz nu se foloseste tutun

Sub forma de "puc, ca cel de hochei", se vind carbunii pentru narghilea.

Amestecul pe care il fumezi din narghilea este, in proportii variabile, tutun, melasa (ce ramine de la rafinarea zaharului, adica) si arome. Bineinteles ca mai mult tutun inseamna mai multa duritate, mai multe zaharicale inseamna ca poti sa-i dai si copilului sa fumeze.

Pentru cine a intrebat mai sus, m-as mira zau sa nu se gaseasca tutun de narghilea in Constanta, doar misuna de turci pe-acolo. Prima narghilea adevarata acolo am vazut-o, la "Kaptan Baba" sau ceva de genul asta.

Ca ne-posesor de narghilea (mereu am gasit ceva mai interesant de facut cu banii) va salut si ma intorc la bongul meu improvizat dintr-o sticla, cu furtun de cauciuc din care pufai la fel de bine :D

#28
zakiller

zakiller

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.12.2005
:) http://forum.softped...0&hl=narghilele

#29
nahkla

nahkla

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.03.2008
eu de la www.narghilea.eu cumpar...

#30
polstel

polstel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 18.03.2007
O măcelărie care se numește Abu Bacri, pe strada Berzei, în Piața Virgiliu, (în București) unde este stația de tramvai. Acolo găsești și narghilele și mici din vită cu oaie, bașca pastrămile din pulpă de berbecuț și altea alea. O recomand cu încredere. Eu cumpăr de acolo de aproximativ 1 an. aici o găsiți pe net

#31
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Merită produsele de la ei!

#32
jessyblue

jessyblue

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 4
  • Înscris: 16.05.2008

 cerbra, on 14th May 2005, 00:08, said:

De unde se poate cumpara tutun de narghilea in Bucuresti? Ca a trebuit sa merg azi din Dr taberei pana in Colentina ca sa cumpar. Si imi este cam si peste mana drumu asta.Si in plus nu aveau decat de mere si menta.


Nu are rost sa te mai chinui cautand magazin cu tutun de narghilea cand exista online-ul. Intri pe magazin vezi la contact daca este din Bucuresti si suni..
Am comandat de la 2 magazine online www.cadou-ideal.rosi www.narghilea.ro amandoua din Bucuresti. Afumare placuta :naughty:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate