Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 

STEAUA , DINAMO sau RAPID ?

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

Poll: STEAUA , DINAMO sau RAPID ? (94 member(s) have cast votes)

STEAUA , DINAMO sau RAPID ?

  1. STEAUA (56 votes [59.57%])

    Percentage of vote: 59.57%

  2. DINAMO (19 votes [20.21%])

    Percentage of vote: 20.21%

  3. RAPID (19 votes [20.21%])

    Percentage of vote: 20.21%

Vote Guests cannot vote

#37
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View PostCGF, on Jun 7 2006, 11:53, said:

@megafanro: Esti tu sigur?
Eu as zice sa ai ciocul mic pana la 7.
    Da, sunt sigur pentru primele două locuri. Însă pentru locul 3, nu mai sunt sigur.  Totuși, Dinamo e favorită, deoarece Poli va <<sta capră>> , fiindcă echipa  nu mai are  antrenor.
  F.C. Vaslui  va <<sta capră>>, fiindcă  cei din conducere nu mai au interes să lupte, și, în  fond, Rednic este antrenorul echipei Dinamo și vrea să preia  echipa  câinilor cu dreptul, câinii înțeleg ce vreau să spun. Interesul e mai presus de  cinste etc. În cazul în care Dinamo remizează și Sportul câștigă , atunci va  exista egalitate, în acest caz, Dinamo va termina pe locul 3.
  Așa că fac o modificare : Locul 3 : DINAMO
Pronostic megafanro:
  Poli Timiș.- Dinamo 1-3,
  F.C. Vaslui - Steaua 1-2;
  Sportul - Gloria 3-0;
  Jiul - Rapid 0-4

Edited by ReKo, 07 June 2006 - 16:07.


#38
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
in 2 ore cade cortina si peste aceasta editie de campionat. Sa apara minuni in ultima etapa ?

#39
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Nu puteti sa scrieti pur si simplu numele echipei ? Trebuie sa dati si link spre site-ul lor ?

megafanro ai un warn pentru ca ai dat link-uri si spre alte site-uri !

#40
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostCGF, on Jun 7 2006, 11:53, said:

@megafanro: Esti tu sigur?
Eu as zice sa ai ciocul mic pana la 7.
Mestere e 6... Crezi ca putem vorbi? si sa tii matale ciocu mic inca un an de zile?

View PostReKo, on Jun 7 2006, 17:08, said:

Nu puteti sa scrieti pur si simplu numele echipei ? Trebuie sa dati si link spre site-ul lor ?

megafanro ai un warn pentru ca ai dat link-uri si spre alte site-uri !
Reko: o intrebare offtopic: unde zice ca nu ai voie cu link spre alte siteuri???

#41
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Chestionarul si-a atins scopul. Steaua s-a detasat clar atat pe Softpedia cat si in clasament :D

View PostGoofy, on Jun 7 2006, 18:01, said:

Reko: o intrebare offtopic: unde zice ca nu ai voie cu link spre alte siteuri???

1. Exista PM pentru intrebari de genul asta.
2. Gandeste-te si tu. Nu e etic sa faci reclama pe munca oamenilor de aici de la SoftPedia.
3. Exista un regulament SoftPedia in care scrie clar ca nu ai voie cu reclame decat daca este justificata prezenta lor. Daca este justificata prezenta lor o decidem noi.
Oricum el a pus si alte link-uri catre alte site-uri, nu doar site-urile oficiale ale echipelor.

Edited by ReKo, 07 June 2006 - 17:55.


#42
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostReKo, on Jun 7 2006, 18:54, said:

Chestionarul si-a atins scopul. Steaua s-a detasat clar atat pe Softpedia cat si in clasament :D
1. Exista PM pentru intrebari de genul asta.
2. Gandeste-te si tu. Nu e etic sa faci reclama pe munca oamenilor de aici de la SoftPedia.
3. Exista un regulament SoftPedia in care scrie clar ca nu ai voie cu reclame decat daca este justificata prezenta lor. Daca este justificata prezenta lor o decidem noi.
Oricum el a pus si alte link-uri catre alte site-uri, nu doar site-urile oficiale ale echipelor.
Pai e bine sa se lamureasca lumea, de aia am intrebat aici. Eu nu m-am uitat pe linkurile respective. Daca erau cu reclama la niste site-uri de-ale lui mi se pare justificata decizia ta. Daca erau cu info referitoare la subiect.... atunci ai tendinte usor dictatoriale...

#43
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

View PostGoofy, on Jun 7 2006, 18:01, said:

Mestere e 6... Crezi ca putem vorbi? si sa tii matale ciocu mic inca un an de zile?
Doamne, ce oameni! Voi sunteti aia nebunii de si-ar da viata pentru o echipa. :lol:
M-am gandit ca la 7 se termina tot. Nu-i mai bine sa se incheie campionatul si apoi sa va dati mari si tari ca voi sunteti stelisti si sunteti destepti si ca dinamovistii, rapidistii etc sunt prosti?

Sunt unii useri de pe aceasta arie care chiar au ceva de zis. Cred si voi cine...
In schimb, se afla si cei de la polul opus.  :puke:

#44
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostCGF, on Jun 7 2006, 22:30, said:

Doamne, ce oameni! Voi sunteti aia nebunii de si-ar da viata pentru o echipa. :lol:
M-am gandit ca la 7 se termina tot. Nu-i mai bine sa se incheie campionatul si apoi sa va dati mari si tari ca voi sunteti stelisti si sunteti destepti si ca dinamovistii, rapidistii etc sunt prosti?

Sunt unii useri de pe aceasta arie care chiar au ceva de zis. Cred si voi cine...
In schimb, se afla si cei de la polul opus.  :puke:
Vezi ca la limbajul folosit de tine, te situezi in categoria 2 ;)

#45
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
Acum, la Antena 3 se vorbește despre Rapid. :peacefingers: EDIȚIE SPECIALĂ !

Edited by megafanro, 08 June 2006 - 15:45.


#46
liviumanelistu

liviumanelistu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 09.06.2006
PANA LA MOARTE! SUNT CAINE PANA LA MOARTE ! PANA LA MOARTEEE !!!!
[color=#FF0000]DINAMOOOOOO

#47
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005
Intrebarea este cum a ajuns `ea` `cea mai buna echipa`?

Raspundemi cat poti tu de sincer si tot la afirmatia mea o sa ajungi
Incepand de la...sa zicem desfiintarea unei alte echpe ca steaua(cea mai buna echipa:))) sa intre direct in A,daca incepeati de jos...tot acolo erati si acum probabil,nu va mai bateti atata cu pumnii in piept ca ati castigat la sevilla,sa nu uitam ca rapid a ajuns in finala aceeasi competitii mai devreme,dar nu s-a jucat din cauza izbucnirii celui de-al 2 razb mondial.Nu mai selectati informatia doar dupa ce va place voua.sa nu uitam cate titluari ati castigat cu ceausescu..si

ps: anul trecut rapid a ajuns pe cel mai inalt loc in ierarhia cluburilor,si anume 9,steaua pe cat era echiapa care s-a calificat cum sa calificat si FARA sa ne bata,stiu ca o sa aprind acum multe polemici cu multi inconstienti,care nu vor sa vada negru pe alb ,dar,, 90 % dintre colegii si prieteni si au fost foarte clari pana la urma cu 2 pen refuzate in ghencea si nico oprit 1 vs 1 cu carlos ERONAT...asta e.
punetiva intrebarea acum cat de buni sunteti?ca bateti bacau prin autogol,ca aveti bafta(nu spun ca va ajuta,dar parca prea multa bafta) cu cluj,cand nu le da pen la 1-0 in min 80,ca le anuleaza gol lu faru ,perfect valabil vezi si golul lu sheva din seminifalele CL..si exemplele pot continua dar nu mai are rost pt ca sunt sigur ca iam aprins pe unii...prea mult pt cat pot ei suporta.

#48
rolo

rolo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 970
  • Înscris: 24.02.2006
Steaua,

dar fara IF-51-BKL

#49
roguru

roguru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,964
  • Înscris: 29.05.2004

View Posteddymutu7, on Jun 28 2006, 15:16, said:

Intrebarea este cum a ajuns `ea` `cea mai buna echipa`?

Raspundemi cat poti tu de sincer si tot la afirmatia mea o sa ajungi
Incepand de la...sa zicem desfiintarea unei alte echpe ca steaua(cea mai buna echipa:))) sa intre direct in A,daca incepeati de jos...tot acolo erati si acum probabil,nu va mai bateti atata cu pumnii in piept ca ati castigat la sevilla,sa nu uitam ca rapid a ajuns in finala aceeasi competitii mai devreme,dar nu s-a jucat din cauza izbucnirii celui de-al 2 razb mondial.Nu mai selectati informatia doar dupa ce va place voua.sa nu uitam cate titluari ati castigat cu ceausescu..si

ps: anul trecut rapid a ajuns pe cel mai inalt loc in ierarhia cluburilor,si anume 9,steaua pe cat era echiapa care s-a calificat cum sa calificat si FARA sa ne bata,stiu ca o sa aprind acum multe polemici cu multi inconstienti,care nu vor sa vada negru pe alb ,dar,, 90 % dintre colegii si prieteni si au fost foarte clari pana la urma cu 2 pen refuzate in ghencea si nico oprit 1 vs 1 cu carlos ERONAT...asta e.
punetiva intrebarea acum cat de buni sunteti?ca bateti bacau prin autogol,ca aveti bafta(nu spun ca va ajuta,dar parca prea multa bafta) cu cluj,cand nu le da pen la 1-0 in min 80,ca le anuleaza gol lu faru ,perfect valabil vezi si golul lu sheva din seminifalele CL..si exemplele pot continua dar nu mai are rost pt ca sunt sigur ca iam aprins pe unii...prea mult pt cat pot ei suporta.
Life sucks, nu? :D

#50
Sany

Sany

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 20.01.2006
Steaua !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate