Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Caut jucatori de C&C Generals Zero Hour !

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Lista cu jucatori de C&C Zero Hour
             din tara

Nickuri Yahoo Messenger:

1. anton_e_stefan
2. bfg_se7en
3. blackriderrom
4. cristi_thebest2005
5. cyc779
6. danafiligeanu
7. gaby_purice
8. juhziz_16
9. lucianmc1
10.mobutu_sg1
11.necromancerdan19
12.nexuss777
13.romania_lucian
14.romanian_lover2003
15.seciusilviu
16.seth_2k5
17.sirfreeky
18.vali_ghioc
19.wrz_wizard
20.wrzpunisher

Astia sunt jucatorii de C&C din tara
care am reusit sa ii strang.Daca mai
stiti si altii va rog sa ma contactati.
(Nick: capellini2004)
Jocul il putem juca intre noi prin
direct connect din meniul jocului.
Trebuie sa aveti ip de internet si o
conex acceptabila la net.
Enjoy!
Lista este pusa si pe
http://www.filehost...._Zero_Hour_txt/

#56
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Intrati pe www.zerohour.3xforum.ro - Primul forum din Romania dedicat jucatorilor C&C Generals Zero Hour.Acolo suntem toti fanii acestui joc.Multe replyuri, jucatori, programari meciuri, etc. Va astept !!!

#57
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Fiindca nu am mai jucat de cam 5 luni (m-a luat febra Warcraftu-lui) C&C  eu jucam binisor cu GLA Stheath La inceput faceam baraca pe urma 1 tunel la mine in baza , binenteles dupa ce facem suply-ul; imi duceam 2 tarani la sonde(Strategia o faceam pe harta cea mai jucata ..penultima parca)
si facem 2 tuneluri la sonde diferite (asta repede),iar cand mi se facea si 'arm deler' scoteam 1 motociclist si ma duceam cu taranul la inamic si construiam acolo un tunel(cat mai retras sa fie) de unde scoteam cateva Quad-uri si niste omuleti(rachetisti de la celelalte tuneluri si cam asta era... iar daca nu prea mergea …(dar cam mergea) faceam multi  hijackeri(f bunide altfel).
PE a 2-a harta :CHINA TANK (nu de diecare data imi iesea)  stateam pana imi faceam un overlord si heckarita J simile asezam una langa cealalta iar in mijlocul lor punem  o tureta … (cred ca asa se numeste)…Strategia era simpla….cu overlord-ul atragam atentia iar cu heckarita ii luam baza.(mai ales la USA pt ca dadeau spy pe mine si nu prea imi placea)
Infantery :imi faceam multi omuleti ,rachetisti numai dastia  si-i imparteam pe harta sa nu se mai dezvolte ala ,iar  cu heckarita furam ce apucam(in special sondele si suplay-urile inamicilor)

Pe orice harta : USA  AirForce   ii sacaiam cu niste elicoptere(invizibile bineneteles) si in acelasi timp imi feceam in baza multe Hamvy (parca asa se numesc) si il atacam  J

REGULA DE BAZA PE NET ESTE SA NU JOCI CU APARARE MULTA (doar putina daca e cazul)   Bafta
P.S. Ma Scuazati daca am facut o greseala gramaticala sau altceva (mi-e somn!)Si sper ca ati inteles ce am vrut sa scriu

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate