Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

cum poti afla cine te suna pe mobil cu id ascuns?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ely

ely

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.03.2005
Buna.
Am si eu o problema....neplacuta de tot.
In urma cu vreo cateva luni a inceput sa ma sune o femeie(dupa voce poti sa spui ca are peste 35 de ani) pe telefonul fix si incepea doamna si spunea tot felul de obscenitati etc. de ti se facea"rau".Am crezut ca e o greseala asa ca in momentul in care suna incercam sa o intreb pe cine cauta....dar nici macar nu ma asculta ci continua tot cu ale ei.Doamna era foarte insistenta...suna de cel putin 3-4 ori intr-o zi.
Intr-o zi a raspuns mama mea.....la care ii spune ca sa-l las in pace pe nepotul ei care e in spital acum. Eu nu am habar despre cine vorbea...nici atunci si nici acum dupa atata timp.
Problema era ca suna la ore tarzii din noapte si ma trezea cand imi era somnul mai dulce...am fost nevoita sa scot telefonul din priza ca sa ma pot odihni.
Nemaiputand indura telefoanele acestea am intrebat si eu la Romtelecom cum as putea sa aflu numarul doamnei ......se pare ca era necesar sa imi cumpar ceva aparatura si cu ajutorul unui serviciu ( cred ca Clip) as fi putut sa vad numarul de telefon de la care eram apelata.Alta solutie se pare ca nu era....cel putin asa sustineau cei de la Romtelecom.
Doamna a continuat sa ma deranjeze si intr-o zi am fost nevoita sa-mi schimb numarul de telefon.....
am crezut ca in sfarsit am scapat de problema....s-a dovedit ca m-am inselat amarnic.....a inceput sa ma sune pe telefonul mobil.Ma suna cu ID ascuns.Cum as putea sa aflu si eu de la ce numar de telefon ma suna?Trebuie si sper sa existe vreo posibilitate sa aflu.Daca nu am sa fiu nevoita sa schimb si numarul de la telefonul mobil.
Vreau sa va spun ca ma suna si de 15 ori pe zi...............
Multumesc....

#2
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

ely, on Apr 22 2005, 23:39, said:

Buna.
Am si eu o problema....neplacuta de tot.
In urma cu vreo cateva luni a inceput sa ma sune o femeie(dupa voce poti sa spui ca are peste 35 de ani) pe telefonul fix si incepea doamna si spunea tot felul de obscenitati etc. de ti se facea"rau".Am crezut ca e o greseala asa ca in momentul in care suna incercam sa o intreb pe cine cauta....dar nici macar nu ma asculta ci continua tot cu ale ei.Doamna era foarte insistenta...suna de cel putin 3-4 ori intr-o zi.

<{POST_SNAPBACK}>


holly cow, sex chat gratuit  :w00t:

0724685325

la orice ora, fara perdea

#3
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Era parca  pe undeva un post pe tema asta. Ceva de genul ca telefonul apelat primeste numarul dar e "invatat" sa nu afiseze numarul, daca telefonul apelantului are setat id ascuns. Scria pe acolo ca exista telefoane care afiseaza numerele cu id ascuns (soft modificat). :eek:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate