Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Gut Schneid

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mauzi

mauzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 29.01.2007
am un mp3 gut schneid si-mi face urmatoarele brobleme:
1.caculatorul il vede dar cand incerc sa-l deschid imi apare ca fiind gol
2.nu pot copia niciun fisier in el.
3.mai pot asculata la el doar radioul

nu mai gasesc cd-ul de instalare de la el ,am cautat pe net drivere pt el dar nu gasesc
ma poate ajuta cineva cu un sfat?

#2
bob23

bob23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 19.09.2008
Salutari la toata lumea! Vin si eu cu o problema la un mp4 gut schneid touch de 4 gb. producatorul zice ca suporta fisiefe avi, are si in memorie unul de cativa mega,dar pe cele uploadate de mine nu le reda. imi arata mes.-Warning,file error. le-am convertit si pe alta rezolutie, si fps ca pe cel original din memoria playerului si tot nu merg. si la formatul mp4 la fel. A mai avut cineva probleme de genul asta, si daca da se rezolva cumva? daca da va rog ziceti-mi si mie! Multumesc!
P.S. am pus si o poza sa stiti despre ce e vorba.

Attached Files



#3
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,467
  • Înscris: 08.12.2006
Atât avi cât și mp4 sunt containere, ele pot să conțină stream audio și/sau video în mai multe formate. Ia un fișier care merge, folosește gspot http://www.softpedia...ted/GSpot.shtml ca să vezi exact ce anume conține și faci și tu fișierele tale la fel.


PS Cel puțin teoretic ar trebui ca pe cd-ul lui să fie și un progrămel de convertit fișiere audio/video.

#4
bob23

bob23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 19.09.2008

 mauzi, on 14th April 2009, 17:24, said:

am un mp3 gut schneid si-mi face urmatoarele brobleme:
1.caculatorul il vede dar cand incerc sa-l deschid imi apare ca fiind gol
2.nu pot copia niciun fisier in el.
3.mai pot asculata la el doar radioul

nu mai gasesc cd-ul de instalare de la el ,am cautat pe net drivere pt el dar nu gasesc
ma poate ajuta cineva cu un sfat?
Ai incercat sa il formatezi,poate ai un fisier deteriorat prin el.Cu driverele as putea sa te ajut eu dar nu cred ca din cauza lor nu poti copia nimic pe el.

Edited by antinari, 12 June 2009 - 19:52.
adaugat quote dupa lipirea a doua topicuri


#5
bob23

bob23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 19.09.2008
PS Cel puțin teoretic ar trebui ca pe cd-ul lui să fie și un progrămel de convertit fișiere audio/video.
[/quote]

Intradevar era un program micut pe cd, pe care l-am ratat cand am instalat driverul. Mersi de sugestie!!

#6
Mircea1415

Mircea1415

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.08.2011
Buna tuturor..am un MP4 Gut Schneid..de 4 gb...si...in ultimul timp...bateria imi cam joaca feste....Ce inseamna asta???
Eu il pot icnarca si 24 de ore...ascult maxim 3 melodii si bateria e gata....S-ar putea repara???Mentionez ca il am de 3 ani!!!....Ceva solutii?

#7
boxerbull

boxerbull

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 25.05.2009
il desfaci, vezi ce fel de baterie are, faci comanda de una de pe net, o inlocuiesti si asta-i tot.

#8
Mircea1415

Mircea1415

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.08.2011

 boxerbull, on 20th August 2011, 23:39, said:

il desfaci, vezi ce fel de baterie are, faci comanda de una de pe net, o inlocuiesti si asta-i tot.
Alta solutie n-ar mai fi asai???

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate