Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 

provideri cote

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
bytza4u

bytza4u

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 04.05.2009
Salut! imi cer scuze daca am gresit cumva topicul dar sunt nou pe aici. M-am gandit ca poate voi a-ti putea sa ma ajutati! Vreau sa imi decschid o casa de pariuri online. Problema e ca nu am gasit nici un provider de cote. Cand imi voi deschide aceasta casa...o sa am nevoie de un server care sa actualizeze meciurile si cotele, la o anumita perioada de timp(destul de scurta). Daca cunoasteti cumva vreun astfel de site...imi puteti da si mie o mana de ajutor?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate