Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

si-a montat a/c-ul pe peretele din fata geamului meu

- - - - -
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#145
cosmin_chiri

cosmin_chiri

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 16.05.2009
ehh...dupa ce am citit topicul...mi-am dat seama ca, problema lui trenulet este comuna cu amea...in sensul ca, am un vecin (eu si vecinul stam la casa) un bosorog destul de enervant...evident ca, nici macar poti sta cu el de vorba...
problema mea cu vecinul consta asa...avand in vedere ca, vecinul are casa "lipita" de a mea locuinta, in curte intre peretele care ne desparte
are un horn de c-ca 3m inaltime...problema e ca, pe mine ma deranjeaza mai ales iarna fumul degajat de horn care bate direct in curte la mine si imi intra in casa...vara la fel isi incalzeste cazanul pt. a avea apa calda sa nu mai zic cand vreau sa-mi pun rufele pe sarma la uscat :angry: ...mai ales ca, are si un gemulet care bate la mine in curte (fara aprobarea mea)...chestia cu geamul nu prea ma deranjeaza...dar cum procedez legal in legatura cu hornul ????mentionez ca, am incercat cam toate metodele nu prea legale.. :naughty:
(bagat caramizi la greu...in horn, bagat apa cu furtunul etc.) dar vad ca, nu vrea nici in ruptul capului sa-si mute sau ridice hornul :cursing:
p.s acum sunt la serviciu dar voi incerca mai tarziu sa pun niste poze cu hornu'...va multumesc oricum pentru ajutor  :console:

#146
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
ehh...dupa ce am citit topicul...mi-am dat seama ca, problema lui trenulet este comuna cu amea...in sensul ca, am un vecin (eu si vecinul stam la casa) un bosorog destul de enervant...evident ca, nici macar poti sta cu el de vorba...
problema mea cu vecinul consta asa...avand in vedere ca, vecinul are casa "lipita" de a mea locuinta, in curte intre peretele care ne desparte
are un horn de c-ca 3m inaltime...problema e ca, pe mine ma deranjeaza mai ales iarna fumul degajat de horn care bate direct in curte la mine si imi intra in casa...vara la fel isi incalzeste cazanul pt. a avea apa calda sa nu mai zic cand vreau sa-mi pun rufele pe sarma la uscat :angry: ...mai ales ca, are si un gemulet care bate la mine in curte (fara aprobarea mea)...chestia cu geamul nu prea ma deranjeaza...dar cum procedez legal in legatura cu hornul ????mentionez ca, am incercat cam toate metodele nu prea legale.. :naughty:
(bagat caramizi la greu...in horn, bagat apa cu furtunul etc.) dar vad ca, nu vrea nici in ruptul capului sa-si mute sau ridice hornul :cursing:
p.s acum sunt la serviciu dar voi incerca mai tarziu sa pun niste poze cu hornu'...va multumesc oricum pentru ajutor  :console:





Greu...Opoți rezolva cu o acțiune în instanță, în care administrezi mai degrabă probe cu martori decât cu înscrisuri...
Oricum va dura ceva timp...

#147
cosmin_chiri

cosmin_chiri

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 16.05.2009
faza e ca, nu prea vreau sa il dau in judecata...l-am mai dat de n-ori si fara nici un rezultat <_<
dar daca m-ati sfatui in termeni legali (ex. sa aduc protectia mediului ca, ma afuma tot :lol: ) sau ceva de genul...va rog nu mai pot
imi vine sa il strang de gat  :angry:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate