Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

monokeros la microfon

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Ok, daca tot i-ati injurat pe comentatori din cauza subsemnatului, acu astept opiniile despre mine, ma puteti auzi diseara la Tv sport impreuna cu Octavian Pescaru comentand un eveniment de kickboxing din Geneva.

#2
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
zi ora omule.

#3
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
A fost... la 23, ora "cna" :) Am crezut ca e de la sine inteles. Me stupid  :confuzzled:

#4
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
la 22.30 m-am intors acasa.....dar habar n-aveam si eram prea ocupat sa caut pe undeva prin program. pacat, chiar voiam sa te ascult si sa mai vad ceva kickboxing de calitate.

#5
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Se redifuzeaza in cam doua saptamani, urmariti programul Tv Sport ca inca nu stiu data precisa. Gala e un eveniment de amatori cu cateva meciuri profesioniste on top, deci nu e un nivel tehnic nemaipomenit, insa a fost un meci de titlu de fullcontact de femei unde s-au disputat 6 reprize dure si unul de baieti unde o sa-l vedeti evoluand pe un elev al lui Jerome LeBanner.

#6
stasi

stasi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 30.09.2002
cred ca am auzit ceva-ceva. abia ajunsesem acasa, era o demonstratie in pauza dintre meciuri. un individ statea linistit pe niste sabii aparent ascutite si spargea niste blocuri mari din .. nu stiu ce material...
unul dintre comentatori spunea ca, stie multe cazuri in care acele blocuri erau deja fisurate, sa fie spargerea mai usoara. spunea de asemenea ca lui, i s-a intamplat sa i se sparga materialele inainte de-a fi lovite, tocmai din cauza fragilitatii...si mai spunea ceva de evidenta reactie a publicului.
daca asta e emisiunea de care zici, care dintre cei 2 comentatori erai?

#7
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Eu eram ala :)

N-am zis ca mi s-a intamplat mie, eu n-am facut niciodata asemenea demonstratii :)

Am zis ca am fost martor la un asemenea incident, pt. ca se practica "mici ajutoare" si tocmai de aia secunzii celui in cauza au ales sa "calareasca" nitel placile ca sa se vada ca nu-s gata "inmuiate" :) Cand s-a intamplat sa i se desfaca placile in mana secundului, au avut o reactie nasoala rau din partea salii (cocoloase, cutii de bere, etc.) Nu era cazul la straini, dar in Ro se mai practica inca. Exceptie - Adrian Mihai, care a facut demonstratii de spargeri cu bolovani mari pusi pe piept in care dadeau cu barosul, acolo treaba e "pe bune". De aia am si zis asta, ca sugestie ca ar fi cazul in Ro. sa ia nota cum se fac lucrurile :)

Gala a fost de altfel un eveniment obisnuit, fara cine-stie-ce meciuri, cu exceptia celor doua de titlu, insa e o reflectare a faptului ca publicul poate umple sali si fara etichetele obisnuite de "numai marii campioni", "cei mai buni", "invincibili" etc. Acolo publicul urmareste destul de atent evolutia sportivilor tocmai pentru ca ea este facuta vizibila de la debut, si cei care urca spre nivele superioare sunt deja cunoscuti cand ajung in esaloanele profesioniste cu pretentii.

#8
ambiguu

ambiguu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 24.03.2004

monokeros, on Mar 18 2005, 18:28, said:

Ok, daca tot i-ati injurat pe comentatori din cauza subsemnatului, acu astept opiniile despre mine, ma puteti auzi diseara la Tv sport impreuna cu Octavian Pescaru comentand un eveniment de kickboxing din Geneva.

<{POST_SNAPBACK}>



hai ma monokeros nu te mai da mare

#9
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,074
  • Înscris: 11.11.2003
Nu m-am dat mare, dom'le, numa' mijlociu !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate