Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

LG KP501 Cookie

- - - - -
  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#37
thusarix

thusarix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 22.04.2007
aplicatii pentru cookie???
careva???

#38
catalyn_showdown_king

catalyn_showdown_king

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.06.2008
cine poate sa imi spuna cum sa vizionez un film si in ce format trebuie convertit pe kp501 cookie ?

#39
linbetwin

linbetwin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 12.01.2007
Poți rula filme în format 3gp.

#40
catalyn_showdown_king

catalyn_showdown_king

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.06.2008

View Postlinbetwin, on Apr 21 2009, 18:22, said:

Poți rula filme în format 3gp.
si in AVI nu pot? pe unele site-uri (si pe orange.ro) scrie ca poate rula si Avi dar mie nu imi citeste. :mellow:

Edited by catalyn_showdown_king, 21 April 2009 - 18:11.


#41
crazyboy4yo

crazyboy4yo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.04.2009

View Postgabikry, on Mar 13 2009, 12:13, said:

dap,confirm,alb si argintiu care arata bine(il vrea nevasta-mea) iar pretul la liber este de ieri 662 roni cu tva cu tot numai ca ,surpriza,la orange shop au zis ca nu si il vand la liber chiar daca il au pe stoc deci doar la abonament sau thankyou,stupid people

dap.....si eu am patit faza asta....

#42
luv_me_joice

luv_me_joice

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.08.2007
Eu am un LG KP500 de la Craciun. L-am luat la abonament Cosmote si am dat 400 lei pe el, pretul intreg este de 800. Din cate stiu este cel mai ieftin telefon cu touchscreen. E un telefon simpatic si nimic mai mult. Camera foto de 3MP face niste poze oribile, poze mai bune faceam cu SPV C600 care avea o camera de 1.3MP. Ca utilitati ... poate sunt eu obisnuita cu SPV, dar asta mi se pare cam sarac. Da, citeste documente, dar te chinui cu scroll-ul, devine obositor. Iti umpli ecranul de urme de degete. Are probleme cu softul, se restarteaza singur cand i se scoala (de obicei la 3-4 dimineata cand eu dorm). Unele aplicatii au o interfata greoaie. De exemplu inca nu am dat de cap Galeriei de imagini care imi arata doar ultimul folder de imagini in care am umblat prin explorarea cardului de memorie. Lista lucrurilor de facut este incarcata de informatii inutile. Pe un ecran atat de mare mi-ar fi placut sa vad cel putin 7-8 items pe ecran. Dar vad doar 4 pentru ca un task e pe 2 randuri, pe unul fiind data in care a fost adaugat. Probabil singurul lucru care chiar imi place la telefonul asta e zgomotul care il face. Se aude foarte tare. Indiferent cata galagie este in jurul meu este imposibil sa nu-l aud.
Depinde ce preferi. Daca vrei un telefon feshan, de fitza si alte cele, ia-l ca e destul de ieftin. Daca vrei un soft versatil cu multe aplicatii, usor personalizabil etc treci peste. Cu prima ocazie o sa imi cumpar un smartphone si asta i-l pasez mamei ca ei nu-i trebuie pdf reader si alte cele.

#43
dr.Radu

dr.Radu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 12.08.2007
Salut! Stiti cumva, careva, ceva program de editat filmele pt a le putea viziona pe intreg monitorul telefonului? Adica rez 240x400. Pentru ca am gasit doar programe care le transforma in rezolutie de 240x320 ... dar nu se vede klumea.

#44
g30rg32eu

g30rg32eu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.10.2008
Filmele le poti edita cu programul Any dvd Convertor
Ai o poza cu setarile care trebuie facute.

Attached Files



#45
Morphy

Morphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 28.03.2005
Am fost la un magazin Orange si m-am jucat putin cu un Cookie din asta. Intrebarea mea: pe gsmarena scrie cam asa - Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF) asa ca unde se gasesc aplicatiile astea? Ca am umblat prin meniuri dar nu le-am gasit. Citisem undeva ca poate sa deschida Word, Excel, PDF din mailuri dar pe mine ma interesa daca pot sa pun pe microSD documente si sa le deschid cu telefonul.

#46
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

View PostMorphy, on May 6 2009, 15:15, said:

Am fost la un magazin Orange si m-am jucat putin cu un Cookie din asta. Intrebarea mea: pe gsmarena scrie cam asa - Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF) asa ca unde se gasesc aplicatiile astea? Ca am umblat prin meniuri dar nu le-am gasit. Citisem undeva ca poate sa deschida Word, Excel, PDF din mailuri dar pe mine ma interesa daca pot sa pun pe microSD documente si sa le deschid cu telefonul.

Nu cred ca are un app pe care poti intra. Eu am un Lg ks360 si daca pun un fisier world, exel sau pdf le deschide direct din folderul documente.

#47
Morphy

Morphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 432
  • Înscris: 28.03.2005
Ok. Nu ma interesa neaparat sa le vad ca aplicatii ci doar sa stiu ca in momentul in care am un word, pdf, etc pe card pot sa il deschid.

Edited by Morphy, 06 May 2009 - 15:46.


#48
alx-domino

alx-domino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 30.03.2009
se poate pune GPS pe acest telefon??

#49
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007
am intrat acum pe webcare si imi apare ca nu mai exista acest model in stoc ;)

#50
cipbia

cipbia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 10.09.2008
exista vreo posibilitate sa poti vedea filmuletele de pe youtube pe telefonul asta?

#51
Satmarean

Satmarean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 07.01.2008
Eu personal am momentan trei nelamuriri cu acest telefon:
1. Daca cineva a reusit sa creasca volumul sonorului la alerta SMS. Cel putin mie m-i se pare incredibil de redus. De cele mai multe nu aud cand primesc un mesaj. Am incercat diverse variante dar fara reusita. Odata parasit meniul setari volumul revine la acelasi nivel scazut.
2. A reusit cineva sa scrie mesaje folosind diacriticele? Degeaba setez lb romana in modul de introducere "tastatura" nu recunoaste acele caracterele specifice.
3. Voi cum va descurcati cu optiunea de introducere a caracterelor prin scris de mana? Eu poate ca sunt foarte neindemanatic dar in cazul a 2/3 din literele introduse recunoaste cu totul altceva.


Multumesc anticipat de raspunsuri.

PS:Inca ceva ce ma enerveaza FOARTE mult este vizibilitatea redusa a ecranului pe vreme insorita.

#52
Satmarean

Satmarean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 07.01.2008
Nimeni nici un sfat? Parere :)??

#53
shaftt24

shaftt24

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 21.01.2008
sincer dupa ce am vazut pe forum ma bucur ca nu am schimbat n6500 cu lg,!ce sa zic.la soare asa se vad toate satmareanule!:P..
pute-am sa imi iau lg cookie,dar putini sunt care zic adevarul,oricum mersi mult!ai fost sincer,toate cele bune

#54
Satmarean

Satmarean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 398
  • Înscris: 07.01.2008

View Postshaftt24, on May 17 2009, 01:06, said:

.la soare asa se vad toate satmareanule!:P..

M-am exprimat eu gresit...:). Trebuia sa spun "lumina zilei"
Ceea ce ma supara inca si cred ca despre asta a mai scris un coleg de forum este modul cum se descarca bateria.
Sta la max 2-3 zile dupa aceea i-mi arata 2 linii din trei cam o jumatate de zi si apoi brusc fara nici un semn prealabil kaputt!
Azi a mai facut o isprava. Fara sa fie "socat" , bruscat nu a mai recunoscut memoria externa. Am scos cardul de memorie si cu chiu si vai l-am reintrodus la loc in lacasul in care nicicum nu a vrut sa ramana si pana la urma s-a remediat cat de cat numai ca problema este ca mi-a dat peste cap niste setari care a durat ceva sa le readuc in starea initiala.
Astept noi surprize...:)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate