Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

Revelion 2009

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
169 replies to this topic

#163
catalinache

catalinache

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.05.2006

View Postlexus800, on Dec 8 2008, 11:26, said:

Inchiriez vila la 10 Km de Brasov.
Vila are un living de 35mp, sala de mese, 5 dormitoare, 4 bai, semineu, jacuzzi, 2 centrale termice.
Pretul este de 1800 euro pe o perioada de 3-4 nopti.
------------------


Pai in super varf de sezon cu 55 euro / noapte am luat un studio cu balcon, vedere superba la mare si la muntele Athos, dotat cu mini-bucatarie, baie uriasa, aer conditionat etc - in orasul Sarti din peninsula Sithonia/Grecia.

Cine isi permite sa ceara 120 euro / noapte pentru o camera cu baie ~comuna este dus cu pluta. Asta in conditiile in care vila se inchiriaza integral si se afla in exteriorul Brasovului !   :deadtongue:

Prost nu-i cine cere - prost e cel care da !

Ei, de asta nu-mi fac vacantele in Romania - hotelieri pusi pe japca, conditii slabute in raport cu pretul aberant, aglomeratie din belsug etc.

Edited by catalinache, 20 December 2008 - 10:07.


#164
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

View Postcatalinache, on Dec 20 2008, 09:54, said:

Cine isi permite sa ceara 120 euro / noapte pentru o camera cu baie ~comuna este dus cu pluta.

Ei, de asta nu-mi fac vacantele in Romania - hotelieri pusi pe japca, conditii slabute in raport cu pretul aberant, aglomeratie din belsug etc.
Nu cine cere 120 euro/noapte e dus cu pluta ci cel care da acesti bani :P
Sau banii ii castiga prea usor si atunci chiar nu mai conteaza ;)

#165
catalinache

catalinache

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 343
  • Înscris: 06.05.2006

View PostANDOX, on Dec 20 2008, 11:58, said:

Nu cine cere 120 euro/noapte e dus cu pluta ci cel care da acesti bani :P
Sau banii ii castiga prea usor si atunci chiar nu mai conteaza ;)

ANDOX: ai dreptate

#166
carlos81

carlos81

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.07.2006

View Postdannek, on Nov 27 2008, 23:08, said:

Unde putem sarbatori Craciunul (daca mai sunt locuri pe undeva) vile sau hoteluri???

daca iti place la Busteni cunosc pe cineva care are o vila libera de craciun(5 camere) exact langa partia Kalinderu....pot sa-ti dau date de contact pe PM

#167
marilena_ce

marilena_ce

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.06.2007
A FOST CINEVA LA BAZNA?

#168
zenichalet

zenichalet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.12.2008
Va pot indruma la o cabana pt Revelion sau poate vreti sa schiati apoi.Nu stiu daca mai are locuri de revelion dar puteti intreba la : [email protected]

  Oamenii aceia care cer sute sau mii de euro pentru un sejur cred ca depasesc realitatea dar haideti sa fimi seriosi sa sa admitem ca este plin peste tot iar la mare....este si mai plin ca la munte insa sincer litoralul stramosesc lasa de dorit!!Parca la munte s-au mai facut progrese si totusi cred ca se merita mai mult sa vizitam muntele in Romania decat litoralul

  Sarbatori fericite tuturor si La Multi Ani !!! ;)

#169
olaru_alexandru

olaru_alexandru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.12.2008
Mega petrecere intro vila din Bucuresti zona Giulesti.. cine nu are unde sa petreaca in noaptea de revelion 2009, contactati la numarul de telefon 0722971294.. mai acceptam doar 35 de persoane dintre care primele 5 petrec gratis, restu 30RON..grabiti-va!

#170
alinutzab

alinutzab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 29.11.2008

View Postcarlos81, on Dec 22 2008, 12:01, said:

daca iti place la Busteni cunosc pe cineva care are o vila libera de craciun(5 camere) exact langa partia Kalinderu....pot sa-ti dau date de contact pe PM
In al doilea week-end dupa revelion crezi ca ar fi libera vila? Poti sa-mi dai si mie datele de contact? Chestia e ca as vrea sa o si vad... nu prea imi place sa merg fara sa stiu unde. Multam.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate