Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Cartela Digi a cedat dupa 1 ora de functionare!

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Chilipir

Chilipir

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 19.03.2008
4iulie-22iulie,atat a durat ca sa-mi fie deschisa cartele inchisa nu stiu din ce cauza la o ora dupa ce mi-a fost dat telefonul Digimobil.18 zile.Deci de ieri sunt si eu in posesia unui digimobil functionabil.Bineinteles ca asta am aflat-o sunand eu la ei(au uitat sa ma anunte asa cum zic"va anuntam noi d-ul.....,cand se rezolva"Chestia ca nu am fost procesat intr-o baza de date nu am inghitit-o,de ce?Vecinii mei la fel si-au facut contracte.Adica au venit 2 agenti cu mobilele dupa ei in niste rucsaci.Ei bine era prima oara cand li se facea contract cu RCS_RDS,deci nu erau prinsi pe nicaieri(procesati)asta urmand sa se intample abia dupa un timp mai lung cand ajungeau contractele in sediul din Staicovici,si cu toate astea mobilele lor au functionat din momentul care au fost deschise de catre agenti,la mine insa nu.Ce pot sa spun cred ca a fost o greseala de-a lor,ceva tehnic,habar n-am in urma acestui fapt am sunat de aproape 20 ori la ei(noroc cu vecinii care au tel. digi si m-au ajutat),am mers la 2 casierii-serv comercial Cora si Libertatii-8-10,si in final in sediul din Staicovici.Mai trebuia sa merg in audienta la un domn Florin Ivan,insa m-am lasat pagubas.Acum o sa astept sa vina sa ma cableze cu toate ca la cativa vecini de-ai mei au venit si au remarcat ca nu au tot ce le trebuie prin cutiile astea si au ratat conectarea :cursing: .Daca vorbeau cu mine le explicam cum se face asta deoarece stiu,le spui din prima ca le dai ceva la sfarsit adica nu muncesc degeaba si intr-o ora se gasesc de toate si esti conectat :naughty:
Una peste alta sunt multumit,in final,deoarece am foarte multi prieteni in aceasta retea cu care discut gratuit,insa prea multi nervi si asteptare pentru asta.18 zile de asteptare...asa o fi oare si p'afara?Cred ca misiunea mea pe acest topic s-a incheiat,as mai  avea o intrebare pentru cunoscatori:Cartela Digi merge si in alt tip de telefon,deoarece nu ma impac deloc cu huweiul lor,de ex.nu stiu sa schimb melodiile soneriei,de fapt are mai mult de una :D ?Multumesc!

Edited by Chilipir, 23 July 2008 - 11:21.


#20
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Merge cu orice telefon compatibil UTMS (3G) necodat in vreo alta retea, spre exemplu eu folosesc cartelele in doua Sony Ericsson-uri : K800i si V630i. (V630i decodat, acest model era branduit si codat pentru Vodafone RO).

#21
Chilipir

Chilipir

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 19.03.2008
Astazi au venit baietii si mi-au pus telefon si internet.Au gasit si modem si switch,bineinteles ca am fost dragut si i-am atentionat ca fac o mica cinste daca totul decurge normal.Aproape doua luni,asta e!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate