Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 

Am si eu o poveste...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Sonny_Daniel

Sonny_Daniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 12.02.2006
Bun... Am 21 de ani și sunt cu una de 29 de ani care îi psiholog... Și am o problema...
Am cunoscut-o acuma câteva luni și am început să ies cu ea pot să zic că mă întâlnesc c-am de 2-3 ori pe săptămână (c-am des pentru mine). Acuma ceva vreme că nu mai țin minte data, o ramas însărcinată... În culmea disperări nu am reușit să o conving... Dar a pierdut sarcina... Nu pot zice că am sărit în sus de bucurie... Dar nici nu am fost eu prea trist... Beleaua îi că are 29 de ani și îi îndrăgostită lulea de mine... Dacă nu vorbește 2-3 ore/zi cu mine o ia razna... Am rămas o dată fără baterie la telefon și nici nu aveam chef să îl aprind așa că o intrat în disperare și a sunat pe toți până a făcut rost numarul lui mama... Vă închipuiți ce bucurie a fost pe mine... Problema îi că tocmai ce a ieșit de la tratament și când facem dragoste o facem fără protectie așa că partea cea mai nașpa și care nu îmi place mie îi atunci când mă termin insistă să mă termin în ea ca alfel nu se poate termina... Bănuiesc eu ca ar vrea ea să rămână iarași însărcinată, dar mai poate ramane? Normal trebuia câteva luni după avort din cate stiu eu... sau nu ii așa? Oricum, ieri am fost la un hotel la un lac și ne-am facut de cap... Dimineața am facut-o iarăși și faza dură îi că ia venit ciclu... Din câte mi-a zis doctorul nu ar trebui să îi mai vină vreo 3 luni... și mai dură fază îi că de vreo câteva ore i sa terminat ciclul... Posibil să rămână iarași așa repede???

P.S.: Dacă mi-l blocați și pe asta jur ca sparg laptopu, sparg telefonul, ma las de fumat, de baut, nu mai fac 100 de ture în jurul bisericii și nici nu mă mai pocăiesc, dar ma duc și fac iarăși școala!!!

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
http://forum.softped...p;#entry4721135

nu ti-ar strica, poate inveti cand si cum se folosesc punctele de suspensie.

#3
Sonny_Daniel

Sonny_Daniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 12.02.2006

View Postadadoi, on Jun 11 2008, 19:56, said:

http://forum.softped...p;#entry4721135

nu ti-ar strica, poate inveti cand si cum se folosesc punctele de suspensie.

Ce is alea?  -_-

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate